Karnevalová maska. Kde nájdem na internete tipy na výrobu?

leva
30. máj 2007

Ahojcek...chcem sa opytat ci neviete o nejakej www stranke na vyrobu karnevalovej masky.Dakujem

elliana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
leva
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
leva
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elliana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
leva
autor
30. máj 2007

este je cas mozno aj poziciam a napadlo ma ze mala ma aj niake casopisy a tam bola vyroba masiek aj malovanie na tvar,tak zajtra pohladam

verulka
30. máj 2007

leva, stranky nepoznam. My sme dnes vyrabali ninja korytnacky...zajtra dorobime a prihodim foto. Vyroba a inspiracia zavisi od poziadaviek dietata, veku a tovjej sikovnosti 😉 mym mame polovicu masiek vyrobenych a polovicu kupenych za par korun v sekaci 😉 momentalne ich mame asi 20.

leva
autor
30. máj 2007

verulka vdaka

olianko
30. máj 2007

ahojky 🙂 leva skus si pozriet http://www.masky.sk/ 😉 mozno nieco najdes

leva
autor
31. máj 2007

Vdaka olianko pozriem,lebo tu u nas je jedna pozicovna do ktorej chodi celi Pezinok a maju tam jednu masku aj 5 krat a pred rokom sa na karnevale stretlo 7 motylov a 10 princezien tak som chcela nieci take normalne aby to nemal kazdy druhy.Preto som chcela ze vyrobim ale aj na tejto stranke su pekne.

verulka
31. máj 2007

Leva, kuk sem, nafotila som definitvnu verziu nasich novych masiek 😉
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

sue
31. máj 2007

Leva, úžasná maska je nahovoriť viac deciek a spraviť stonožku - prekryješ ich plachtou cez chrbty (na ňu našpendlíš pásy látok, aby im to držalo cez trup), každé si dá na ruky a nohy iné topánky alebo ponožky a hlave treba tykadlá a nejak namachliť ksicht...
Ďalšia super maska je múmia - omoceš dieťa obväzmi alebo gázou (my s bráchom sme boli furt múmie ale to asi vďaka tomu, že sme doktorské deti...)
Ďalej odporúčam Bábätko - len obliecť jednofarebne do nejakej cukríkovej farby, na hlavu čipaočku + podbradníček + cumlík + medzi nôžky uviazať a zicherkou zopnúť trojrohý cíp látky ako plienku
...vtipný je aj "kus steny" - na dieťa sa dá veľká škatuľa, ktorú ste predtým pomaľovali ako stenu - opukaná omietka, tehly, nápisy všelijaké, poprípade názov ulice...
...môže byť aj "kúsok raja" dieťa oblečieš do žlto-zelených obtiahnutých vecí a doslova ho obalíš umelými kvetinami, na plece môžeš posadiť plyšového papagája...
Možností je strašne veľa 😵 prajem veľa zábavy 😵

leva
autor
31. máj 2007

Babulky paraaaaada 🙂 ste sikulky,vdaka

majina.b
31. máj 2007

http://prozabavu.eo.cz/index.php?kat=4172


http://prozabavu.eo.cz/index.php?p=id3612t
tuto som robila , krepový papier, karton, lepidlo. cena asi 60sk

emjee
31. máj 2007

ja som raz bola hracia kocka - kartonova skatula s vyvrtanym otvorom na hlavu, olepena krepovym papierom a bodkami - trosku blbsie sa v tom hyba, ale da sa 😀

verulka
31. máj 2007

medzi moje oblubene masky patri hrozno 😀 Dieta je v zelenom, a pripnes mu o telo nafukane zelene baloniky- ako bobulky. Na hlave z tvrdeho papiera stonku(nieco ako jarmulka + na vrchu stonka) Vyzera to vymakane 😉

majina.b
1. jún 2007

na poslednom karnevale chlapček mal masku stromu- jedľa. zo zeleného krepu, široke pasy do polovice nastrihané,hnedé pančušky. bol zlatučky.

elliana
1. jún 2007

to hrozno je fakt skvely napad, fakt a nestoji az tak vela

leva
autor
1. jún 2007

Baby,bola som zufala aku masku a teraz sa neviem rozhodnut vsetky maju nieco do seba 😉 Obdivujem vasu fantaziu 🙂

anielik
1. jún 2007

leva ked chces pozrem ti nieco v casopse BURDA tam ich je mnoho...len skus povedat ze co asi...

leva
autor
1. jún 2007

Anielik vdaka za ochotu,uz som nakoniec vybrala,bude kusok raja ako poradila sue.Velmi tazko sa rozhodovalo kedze tu bolo veeela genialnych masiek 🙂 Kedze mam aj tie umele kvety doma a dost,aj tak som to chcela rusit,aspon sa vyuziju takto. 😀 Verulka ninja korytnacku pouzijem urcite pri malom,tiez to dobre vyzera.Velmi pekne vam vsetkym este raz dik,dali ste dobru inspiraciu. 😉

ukana
12. jún 2007

ja som malemu spravila leva 🙂 Na zltu ciapku som mu nasila kozusinu z o zimnej bundy ( aj tak som ju nenosila), v sekaci som kupila zlto hnede tricko a hnede gatuse, na ktore som nasila z opasku CHVOST a na konci mal bambulku z kozusinky. Farbami na tvar som ho pomalovala ( fuzy, zuby) a bolo... 😉

julliaa
13. jún 2007

my sme malému do škôlky na karneval masku normálne požičali v požičovni. stálo to 250 sk. no mohol si vybrať čo chcel, vyskúsať...
velmi sa mu to páčilo. bol rytier. Na kranevali to tak riesilo asi 70% rodičov. Aj ked vyrobená, je vyrobená...

leva
autor
13. jún 2007

ahoj juliaa,ja som tiez po dva roky pozicala masku,najprv bola princezna a potom motil,no ked sme prisli na karneval bolo tam 5 motilov istej masky.Bude to asi tym ze mame v Pk jednu pozicovnu a maju tam z jednej masky aj 5 kusov,tak som sa rozhodla ze nieco zbuchneme,mala bola rada ked pomahala a aspon som pouzila umele kvety ktore som chcela uz dat prec 😉

verulka
13. jún 2007

no skvele leva, vynasla si sa a mala bola isto originalna.

julliaa
13. jún 2007

leva -super nápad 😉 a obdivujem tvoju zručnosť...ja zvládnem urobiť tak kominára a kuchára 😀

leva
autor
13. jún 2007

verulka,este len bude,karneval maju v piatok 😉 tesim sa.Julliaa,vdaka ale sama som prekvapena ako sa to podarilo,kamoska prispela kvetmi,tak bude cela pokvetovana 😀 Kamoska ma velkosklad,tak si viete predstavit kolko mi toho dala 😀

leva
autor
4. júl 2007

Ahoj babulky.Sue tvoj napad,kus raja sa velmi osvedcil,bola uplne perfektna 🙂 Ak bude cas,tak dam foto do albumu,no mala som len kameru,fotak som nemala zo sebou a s kamery sa da len nemam zatial program na stiahnutie foto,ale ked bude tak dam do albumu 😉 Este raz dik vsetkym za skvele napady.

mimussska22
13. jan 2008

prosim vas neviete poradit nejaku masku ale pre dospelaka? alebo nejaku stranku lebo som v koncoch hm? dakujem 😢

kloky
22. jan 2008

ahojte, my sme včera s dcérou robili na karneval muchotrávku ... uvidím ako dlho to na karnevale z papiera vydrží, aj to vyzerá chutne ale hlavne sme si to spravili sami, tak dúfam, že budeme originálny

emjee
14. jan 2009

garfieldmail1 • 1d • Včera o 14:40
Ahoj, chtěla bych jít v únoru se synem (21 měsíců) do herničky na připravovaný "maškarní ples" . Mají to na téma "zvířátka" a já zatím za boha nemohu přijít na to, co synovi vyrobit a jak... Nakonec něco určitě vymyslím, ale za Vaše nápady budu vděčná Jestli se například dají koupit třeba nějaké omyvatelné barvičky na obličej, které si ale syn sám hned nerozmaže atd....

fifinna • 1d • Včera o 15:20
ja som vydela v Draciku uz hotove masky, môzes ju neskôr vyuzit aj v skôlke

zuzu13 • 2d • Včera o 15:37
môj syn bol Ferdo mravec...čierne oblečko, čiapka a červená šatka s bodkami okolo krku...