Karnevalová maska. Kde nájdem na internete tipy na výrobu?

leva
30. máj 2007

Ahojcek...chcem sa opytat ci neviete o nejakej www stranke na vyrobu karnevalovej masky.Dakujem

power700
23. feb 2012

ahoj mamči, prosím vás, jak se udělá klobouk ze čtvrtky pro Boba a Bobka?
a když už jsme u toho, nemáte nějaký jednoduchý návod na bílý kostýmy na králíky? starší dcerka chce jít s mladší za tuto dvojici a já teda šít neumím ☹ akorát tak budou mít bílé triko a legíny a ouška. 😖 (nebude to vypadat blbě?? 😒 )
díky!

brusinka.pusinka
23. feb 2012

@power700 http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=3117 tady je návod na cilindr koukni a vůbec nebude vadit že budou jen v bílém oblečení a oška jen bych na legínky přidělala bílou bambulku jako ocásek a namalovala fousky 😉

power700
23. feb 2012

@brusinka.pusinka ahoj, díky moc, tento návod z mmb už mám, tak to udělám podle toho, ju a ty bambule už dělám!,ale je to fuška, já už to od základky zapomněla, tak jsem hledala na netu, jak se to vlastně dělá. 😀

brusinka.pusinka
23. feb 2012

@power700 🙂 matko to zvládneš a holčičky budou nadšeny😀

power700
23. feb 2012

@brusinka.pusinka 😀 😀 😀 doufám! 🙂

evaviki
5. mar 2012

pomoooc.. maly ma byt bud princ, alebo rytir.. pozicana maska je podla mna taka moc zdobena, tak by som radsej skusila vyrobit.. ale zisli by sa nejake tipy.. problem je, ze to ma mat na zajtra (dozvedela som sa to dnes poobede, nebol par dni v skolke..)

mamkamarketa
5. mar 2012

@evaviki ahoj,hele prince korunka je jasna,a pres zada mel nas kluk jakoby kus latky podsity

mamkamarketa
5. mar 2012

@evaviki
promin misto pridat fotky jsem dala odeslat. tohle byl princ ala rychlovka. delano 2h pred akci. na hadru na zadech jsou nakresleny hvezdicky, a erb s jeho inicialy, korunku si sundal

evaviki
6. mar 2012

@mamkamarketa dakujem.. 🙂 nakoniec isiel za rytire, kupila som striebornu latku, usila taky obycajny prehoz, prisila na to templarsky kriz, mm vyrobil mec a stit z lepenky a namaloval to.. 😀

power700
19. mar 2012

ahojky, už jsem tu zas pro radu.. Dcerka jde za králíčka a má čelenku s ouškama a ta čelenka je nějaká uni velikost a pořád jí padá do čela..jak to mám přidělat k hlavičce? Je dost široká, sponkama to nedrží.Pomooooc.!!!!
Díky. 😉

ivett1
20. mar 2012

@power700 ahoj, skús priviazať na konce tenkú gumičku a upevni jej to pod bradičkou 😉

ivett1
20. mar 2012

ahoj, môj synček bol tento rok šašo - celý kostýmček sme robili doma- látku sme mali ešte z roku pána (ani neviem odkiaľ, ale našla som ju u babky), vystrihla som to podľa overalu 🙂 a potom sme už len zdobili...mašlu zo širokých stužiek, kvetinku z umelých kvietkov z Ikey, klobúk je starý rifľový obmotaný farebnými stuhami a brmbolce z farenej vlny...chcela som pridať aj foto, ale akosi mi to zle načítalo, asi je to príliš zmenšené...

power700
20. mar 2012

@ivett1 ahoj, děkuji moc za radu! Já o té gumičce přemýšlela, ale pořád jsem nevěděla , jak a kde to uchytit. 😒 Zkusím to. 🙂

ivett1
20. mar 2012

@power700 skús tú gumičku (takú tú tenšiu - u nás sa to volá "klobúková" guma ...je guľatá...) len uviazať na konce a potom lepiacou páskou omotať (je dostť aj také farebné, aj ozdobné, možno kobercové...a možno bude stačiť leukoplast🙂, malo by to držať...najlepšie by bolo, keby sa dala tá gumička prišiť (my máme tiež ušká s čelenkou, ale aj celá čelenka je obtiahnutá látkou...tak, tam sa to dá úplne v pohode...)

power700
20. mar 2012

@ivett1 ty jsi moje záchrana! Půjdeme teď na procházku, tak tu gumičku koupím, ano, mají takovou tu kulatou. Uši jsou potažené látkou, takovou tou chlupatinou, tak snad to k tomu přišít půjde.

power700
20. mar 2012

@ivett1 tak čelenka hotová, snad to zítra bude držet 🙂

mates22
5. apr 2012

tak naše letošní kočička, šila jsem trochu narychlo, na poslední chvíli najednou nechtěla jít za princeznu 🙂

ivett1
5. apr 2012

@mates22 ó, tak to je skoro ako z muzikálu CATS 😉 ...veľmi vydarená mačička 🙂

martanka11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
j.a.n.e.7
24. jan 2013

@mates22 Ahoj Mates, aj mne sa véľmi páči tá mačička, mohla by si si sem prosím Ťa hodiť "výrobný postup" 😀 Hlavne ma zaujímajú tie ušká.... ďakujem

mates22
24. jan 2013

@j.a.n.e.7 díky, mno výrobní postup - no já dělám všechno od oka....ale na jedno ouško to byly dva trojúhelníky, dole trochu do obloučku, vnějšího -aby zbyla pak látka až se ucho nacpe. Na jeden jsem našila z lícu tu kožešinku, pak jsem je sešila rubem nahoru - po dvou stranách, dole ne, otočila. Dovnitř jsem dala vystřiženej karton, aby to drželo tvar a okolo z obou stran nacpala trochu vaty, založila si to dole přes sebe a zašila v ruce. A pak už jen našila na čelenku - chtěla jsem lepit, ale nedrželo to, tak jsem to tam našila zdvojenou nití -prošila jsem ouško, obtočila nit dvakrát kolem čelenky, prošila kousek dá, obtočila...... a tak celé ouško. Nevím, zda je to srozumitelné 😉. Jinak jen černé punčochy a tričko s našitou náprsenkou, sukýnka je jen pruh tý "kožešinky" na patentku- taková bederní rouška, na ní měla našitej ocas - černej pruh trochu vycpanej vatou, na konci zase bílou kožešinku. Návleky na ruce a nohy jsou jen pruhy, zapínání na sucháč, aby se to dalo regulovat. Toť celé, byla to opravdu rychlovka na poslední chvíli - takže punčošky byly doma jen se vzorem, ale do školky to stačilo 🙂. Mohla by mít i černé kalhoty. Základem úspěchu a rychlosti byly netřepivé látky - na ouška filc a zbytek ta umělá kožešinka.

j.a.n.e.7
24. jan 2013

@mates22 Ok, ďakujem za inšpiráciu, napr. ten kartón do uší by ma nenapadlo dať 🙂 J

lenkove
25. jan 2013

baby, nejaka idea na slnieckovu pokryvku hlavy? 😅 teda na masku slniecka... Dcerka bude mat saticky, na hlavu neviem co 😅

skoricaxx
31. jan 2013

mi ideme vyrabať ježka 🙂 asi sa pri tom zapotím

paxpace
2. feb 2013

aj.ja 🙂

majatob
2. feb 2013

taky pridam nase masky 🙂
prvni je Caesar, potom krab a rybička (tema bylo Vodní svět) a naposled rytíř, princezna a drak 🙂

macka23
2. feb 2013

Ahojte, hladam inspiraciu na karneval pre krpca.
a pridavam foto z minuleho roka 🙂

macka23
2. feb 2013

a tu su pekne salony na vytlacenie pre inspiraciu 🙂

http://www.i-creative.cz/2008/11/13/karnevalove...

matulka82
2. feb 2013

@jarula25 to hrozno je s u p e r 😀 😉 ako sa daju pripevnit tie balony???dakujem