Karnevalová maska. Kde nájdem na internete tipy na výrobu?

leva
30. máj 2007

Ahojcek...chcem sa opytat ci neviete o nejakej www stranke na vyrobu karnevalovej masky.Dakujem

matica2
14. jan 2009

jeeej akurát sa zaoberám maskou na karneval a tu sú surer inšpirácie 🙂 😉

zveron
27. jan 2009

http://www.porada.sk/archive/index.php/t-41364....

konkurencne forum, tiez dobre napady

moj syn bude mat slov. kroj - rad najnovsie pozera Matka a Kubka

sassi
28. jan 2009

aj my riešime karneval
tie Dračikovske masky su sice pekne, ale dosť neoriginálne ...
taku sme mali 3 roky po sebe - vždy kralovna alebo princezna, nič ine nechcela dcéra byť 😖

ALE tento rok už nechce byť princeznou, tak som bola na omrk v sekači a bude Kleopatra
našla som suprove zlaté nohavice a posprsenku, do toho jej ušijem nejakú priesvitnu bluzočku, na hlavu čierne vlasy, mame doma nejaké veci z dovky z Egypta, take šatky, korálky a podobne , namalujem ju a je to

kyska
28. jan 2009

u nas v skolke bude tiez karneval, trochu ma zarazil postoj ucitelky ze hned vedla oznamu mate kontakt na pozicovne kostymov.... ostala velmi prekvapena ze chcem spravit masku vlastnorucne. Nie som najsikovnejsia ale co to zvladnem a nepaci sa mi ked je v triede 5 spidermanov a 4 princezne a pod.

nasa krpata bude muchotravka 😀 biely natelniky, biele pancusky s nakreslenou travickou, suknicka z krep. papiera a na hlavu klobuk z krepu. i ked nie som velmi zrucna bala to zabava, mala pomahala a robila s radostou modelku....

basado
28. jan 2009

našmu malemu kupila svokra policajny oblek. takže tento raz nemusím rozmyšlat čo bude 😀 .
baby chcem sa vas opytat či neviete kde by som zohnala farby na tvar. dakujem

garfieldmail1
29. jan 2009

No já jsem taky chtěla původně něco vyrobit, ale když jsem zjistila, že půjčení masky na 3 dny stojí 80,- korun... Navíc jdeme na karneval do jiného města než bydlíme a máme půjčovnu kostýmů, tak se tam snad stejná maska neobjeví... 😎

sassi
29. jan 2009

u nas požičovné je 5-8 €
a tie za 5 € su už otrasné, poničené
za tu čo som kupila som dala 6,60 € ... takže ma to vyjde lacnejšie a bude originálnejšia 🙂

renka9
29. jan 2009

ahojte, my sme mali karneval dnes, Kristinka bola certica. 😉

bola som velmi nemilo prekvapena/ aj ostatne mamicky/, AKE MASKY VYHRALI 😝 . Bolo tam vela krasnych a originalnych masiek, na ktorych bolo vidno, ze rodicia sa fakt snazili , no pani ucitelky to nejak neocenili. 😒
napriklad- boli tam 2 ceresnicky-nadherne
konik- to boli dvaja surodenci-jeden isiel pod plachtou zohnuty a robil"chrbat konikovi...
Asterix a Obelix- origos doma vyrobena maska, nedostala sa ani do prvej desiatky
a veeela , veeela princezien. 🙂
nakoniec kazda maska kt. nevyhrala dostala sladkost 😉

kyska
29. jan 2009

basado skus pobehat hrackarstva tam som obcas videla farby na tvar alebo ma napada este drogerka, mozno 😵

basado
29. jan 2009

kyska díky skusim popozerat 😵

mimom
29. jan 2009

moja pojde za hviezdicku,tiez som v sekaci kupila dlhu tmavomodru suknu,dlhe tricko,uz len nasit na to leskle hviezdicky zo satenu,na hlavu elasticka celenka s prisitou hviezdou.este sme zvazovali ciganku alebo orientalnu tanecnicu.

basado
29. jan 2009

sestrina mala ma 9 rokov .sestra ju spravila ako strom a vyhrala 1 miesto 😀

jarmilka007
1. feb 2009

moja bola tigríkom,nakoľko miluje zvieratká..... 🙂 spolu so starkou sme jej zhotovili kostým,mamka zapojila fantáziu a starká ušila 😉 ..mne sa v školke páčilo to,že každé dietatko v maske bolo rovnako ocenené a nikomu nebolo ukrivdené 😵

sandra1975
2. feb 2009

darujem karnevalovi komplet na 4roc. dietatko - Pocahontas

nevesta
2. feb 2009

Farby na tvar dostanete v papiernictvach 😉

miriamkac
2. feb 2009

basado...a ako ten strom vyzeral?.....co k tomu potrebujem?

mirka
4. feb 2009

my sa chytáme na karneval 22.2. a chcela by som, aby malá bola Červená čiapočka, žere túto rozprávku, tak to by sa jej páčilo 🙂

lenerka
4. feb 2009

ahoj

tak my máme taky karneval 14.2.
dcera půjde za princeznu
ségry švagrová jí to spíchla na míru-šikulka 😉

ukana
6. feb 2009

my sme si tiez doma vyrobili masku pirata- bodkovana satka na hlave, prelepene oko ciernou paskou, tricko so smrtkou a na pleci mal prisiteho plysoveho papagaja...a este mec zastoknuty za opasok....a velka nausnica(klipsna) v uchu 😀

u nas bolo tak pol na pol doma vyrobene masky a pozicane...dievcata boli hlavne princezny, vily a kvetinky...len jedna bola indianka a jedna bola carodejnica, este lienka a vcielka....chlapci boli kadeco: Zorro, Shrek, pirat, kohut, tiger, prasiatko, Harry Potter, cert, saso, kovboj, ....ucitelka bola Pipi a druha stary ARAB

zdenallicka
6. feb 2009

V tescu se prodavaji za 150,- ted vily, princezny, berusky, broucci atd.... 😉

danca.b
6. feb 2009

ahojte
my mame karneval o tyzden....ja vsetky masky vyrabam z krepoveho papiera
mala uz bola pani jesen,slnecnica(je aj fofo v albume)
tento rok bude asi vlci mak alebo ruzicka 🙂 tuto masku sme mali este v skolke a mala uspech,tak si ju s malymi obmenami asi zopakujeme

andrysek2
6. feb 2009

ahojik my mame maskarni 17unora tez premyslim jakou masku manza mi rika at jde treba za karatistu bo chodi do karate oblece kimono a bude too 😀 😀 😀

bzuco
7. feb 2009

naša slečna ide tento rok za morskú vílu ariel - už sa nevie dočkať....sukňu v tvare chvosta som objavila v sekáči a podprsenku jej k tomu ušila svokra...rozpustíme háro a ide sa 😀

emjee
7. feb 2009

podla mna najkrajsie masky su tie doma vyrobene 🙂 a hlavne s fantaziou

renka9 pises, ze si bola nemiloé prekvapena, ake masky vyhrali - tak ake?

jesssie
12. feb 2009

Ahojte,
neviete mi poradit, kde by som dostala v BA kupit nejaku peknu masku na rocne dievcatko?

martinka79
12. feb 2009

jsem pro vlastní výrobu a nebo sestavení ze seconhandu 🙂 . já šila lišku a nakonec u nás na vsi karneval nebude tak půjdeme na takový vyhlášený velký městský. ☹

martinka79
12. feb 2009

hračkárny mají super masky po celém světě. 🙂 když nějaké maminy potřebují.

kornelia
13. feb 2009

Dievcata super tema, prave rozmyslame aj my nad maskou, a vzdy ju robim sama. musim nieco vymysliet pre syna bude mat 5 rokov, tak neviem. Minuly rok bol pirat, super sa podarila maska, pred tym saso a pred tym lienka. Teraz rozmyslame a nevieme na nic prist, no tu napisane napady su super, tak este nieco prihodte, ten strom sa mi paci, len povedzte ako na to, zrucna som len neviem si to predstavit a problem je v tom, ze musim vymysliet taku masku, ktoru vedia potom pani ucitelky sami nainstalovat, xi xi. Lebo rodicia tam nie su, je to iba karneval pre deti a pani ucitelkami - skoda, lebo rada by som si pozrela ako sa predvadzaju, no aspon ich odfotia. takze potrebujem nieco, co aj pani ucitelky vedia obliect a upravit. 😒

rohacka
13. feb 2009

Nasa Dorotka ide na prvy karneval, masku uz mame hotovu - urobila som je Kinder vajce - na karton z krabice som nakreslila vajicko, s Kinder vajickom v ruke opisala a nakreslila vsetko, co je na prednej strane, vymalovala. Hore je to nastrihane, ako keby bola "vyliahnuta" z toho vajicka. Visi jej to na snurke okolo krku - ale vymenim to asi za gumicku. Na hlave bude mat cervenu siltovku, cervene oblecenie, na rukach naramky z hraciek z kinder vajec, ktore sa dali zavesit a z prazdnych plastovych vajicok, co su vnutri.

akejka
16. feb 2009

babulky, poraďte mi. Malá ma karneval hneď 1. deň po prázdninách (pondelok), to nestihneme požičovňu masiek. Kde zoženiem pre ňu masku ? Majú nejaké dobré masky aj v obchodoch (Dráčik a pod. ?)