Kde hľadať opatrovateľku?

alicka850
31. mar 2018

Ahojte kočky, poradte tipy, kde ste nasli opatrovatelku. Uz som zufala, zda sa mi, ze to je" nedostatkovy tovar". Hladam uz rok, osobne, cez inzeraty, cez opatrovatelske portaly a nic. Ked su to panie na dochodku, maju bud svoje vnucata, alebo sa fyzicky necitia na 3 rocne dieta. Vacsinou sa mi ozyvaju zeny, pripadne studentky, ktore ale nie su flexibilne, maju stale zamestnanie, cize pocas tyzdna na doliecenie choroby su nepouzitelne. Uz som zufala. Ak mate nejake tipy na overene inz.portaly, pripadne nieco ine, budem rada.Dakujem

lenadka
31. mar 2018

@alicka850 odkiaľ si? Skúsila by som v skupine mesta z ktorého pochádzaš, nejakú mamičku na materskej/rodičovskej dovolenke. Je doma tak či tak, má skúsenosti s deťmi...

eliska13
31. mar 2018

@alicka850 domelia skus

ninka123
31. mar 2018

Riesila som rovnaky problem cca pred 4 rokmi.. cez Domeliu... bohuzial sa nam tiez nepodarilo s paniami casovo zladit..

katarinamarkova
31. mar 2018

@alicka850 odkial si? A áno, je to problém. Mňa čo hnevalo najviac, bolo, keď som hľadala niekoho čo by mi po škôlke postrážil dve deti na cca 1hodinu - predtým som poznala xy žien čo mi fňukalo, že si chcú doma privyrobiť, že nemajú peniaze......zrazu ani jedna z nich nemala tú hodinu poobede - ženy na materskej - čas 🙂 🙂 🙂 a fňukali ďalej. Na stráženie sa mi núkali:
- tí, čo mali svoju prácu a povinností mnoho a aj tak boli ochotní pomôcť - ale tí boli vždy časovo obmedzení.
- tí, čo by som im svoje dieťa nikdy nezverila, hrôza, des.

alicka850
autor
1. apr 2018

@lenadka nejde o skusenosti, ale žiadna mamička si k svojim detom nevezme chore dieta a ja potrebujem najma vykryt choroby

alicka850
autor
1. apr 2018

@ninka123 ja som sa tam tiež zaregistrovala. Panie maju v profiloch, že su dostupne od pondelka do piatka od rana do večera a potom mi každa odpiše, že pracuje a nema čas dopoludnia. Zbytočne vyhodených 9e za registráciu.

alicka850
autor
1. apr 2018

@katarinamarkova ja už som zúfalá. Mám pracu, kde nemôžem vziať dieťa, ani mat homeoffice a chod mojho pracoviska zavisí od mojej prítomnosti. Potrebujem len na občasne doliečenie ked sú chorí a nemôžem zohnať nikoho. Už ma to neuveritelne stresuje, riešim to už 5 rokov pomaly, intenzívne už rok vždy ked sa niekto našiel, nakoniec to stroskotalo-narodilo sa mu vlastne vnuča alebo iné. Mamičky čo majú babky si ani nevedia predstaviť akú majú výhodu.

lenadka
1. apr 2018

@alicka850 tak s týmto ja osobne nemám problém, mám tri deti a keď je jedno choré nevystrelim ho na mesiac ani nebýva v garáži kým vyzdravie 😉😊 dokonca keď mi volá sestra malý má sople neprideme na oslavu, poviem jej kľudne prídite soplik nie je choroba a ešte sa nestalo že by tie moje ochoreli, predpokladám že už by potrebovalo len doliečiť teda bez horúčky, prípadne kryté ATB. Tak to aspoň skús, možno sa nájde viac tolerantnych.

marikavanesska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alicka850
autor
6. máj 2019

@marikavanesska dakujem, uz sme to vyriesili.