Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kde kúpim dobrú detskú izbu?

marrya
14. sep 2015

poradte kde kupit schopnu detsku...uz som pobehala kadeco a nic take schopne som nenasla

tana284
14. sep 2015
Používateľ tana284 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej proflov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od tana284.

a akú máš predstavu?

zuzka38
14. sep 2015

@marrya kazdy ma inu predstavu o tom, co je dobra detska izba.. co to znamena u teba? mne staci ikea..

babulka82
14. sep 2015

my sme si davali robit u stolara na mieru a sme nadmieru spokojny ,robil nam nabytok do celeho bytu a šity na mieru 😉

marrya
autor
14. sep 2015

@tana284 no chcem izbu pre zhruba 5 rocne dievcatko ale rada by som nejaku univerzalnejsiu.... ktoru nebudem tak skoro menit a moja predstava je tak do max 850-900 eur aj s postelou...postel by som rada s pristelkou a ulozny priestor nemusi byt
chcela by som dla moznosti uz cosi kvalitnejsie 🙂

marrya
autor
14. sep 2015

@zuzka38 no ikea vcera sme tam boli.... mne sa tam tiez pacili,no ziadna tak ze by som ju hned kupila 🙂 jaaj neviem,nemyslim si ze som narocna....tym ze je to dievca tak mame taku slaboruzove steny a nabytok by som chcela skor taky univerzal
paci sa mi aj dub sonoma s bielym

eeffka
14. sep 2015

@marrya na tvojom mieste by som sa neorientovala na "detske izby" ale na ladiaci sektorovy nabytok, dorobit ho na detsku izbu vies vzdy doplnkami a nálepkami.
Ja mam napr 2slecny a izbu som isla z "detskej" prerabat na dievcensku a vsade male satnicky, sama vies kolko oblecenia ma dievca, takze my sme skoncili pri obrovskej satnikovej skrini, postel v pasujucom dekore, pisaci stol detto a momentalne na tom maju este nalepky, neskor zlepime

marrya
autor
14. sep 2015

@babulka82 no ten stolar by bol fajn no kuchznu sme mali mat u neho hotovu za mesiac a uz presli 3 a este nic...takze cakat nemienim,preto chcem obchod

marrya
autor
14. sep 2015

@eeffka posles mi foto pls na mail ako to vyzera??? 🙂 diky

marryon@centrum.sk

eeffka
14. sep 2015
hanka_april
14. sep 2015

vsetko mame z Ikey a vstavanu skrinu od stolara

marrya
autor
14. sep 2015

@eeffka dakujem.....

bibistec
15. sep 2015

no hlavne by som sa orientovala ak sa da financne na masiv ale da sa aj usetrit masiv aspon na postel a pisaci stol proste tam kde je to najviac s dotykom tela. Stol a pisaciu stolicku urcite kvalitnu to ti zhltne vacsinu rozpoctu ale oplati sa investovat, chrbatik sa ti podakuje, stenu by som nevolila ruzovu to sa rychlo okuka a vyrastie z nej asi by som volila urcite nieco univerzalnejsie nebudes predsa o 2 roky znova malovat. Vyber nieco neutralne a ako pisali dievcata predo mnou dopln doplnkami ktore sa daju obmienat, velky satnik nejake police a akoze neda sa nevybrat si, mozno zajst za architektkou alebo dizajnerkou a divila by si sa co navrhne a tebe by nenapadlo

patkaza
3. nov 2015
Používateľ patkaza je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej proflov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.

prečítaj si návod ako zariadiť peknú detskú izbu http://akoapreco.com/ako-zariadit-detsku-izbu/ a do 900 € určite zariadíte komplet celú detskú izbu aj s vymaľovaním aj s kobercami, nábytkom a posteľou 🙂

ferinka_rodinka
29. apr 2018

Jednoznačne odporúčam túto stránku, neoľutuješ..... 🙂 https://www.rozpravkovaizba.sk/

Tu začni písať odpoveď...

Odošli