Kedy kúpiť školskú tašku pre prváka?

nufanek
23. jan 2015

Zienky, chcem sa spytat, kedy je najvyhodnejsie kupit skolsku tasku, mam na mysli predovsetkym cenu. Vela mamiciek kupuje tasku teraz pocas zapisov, zaciatkom roka. Su ceny vyhodnejsie ako napr. Cez letne prazdniny? Dakujem za odpovede 😉

lubina
23. jan 2015

myslim, ze ceny sa prislis nemenia....aspon ja mam taku skusenost. Nizsia cena je skor iba ak akcia....ak chces kvalitnu tasku, tak tam sa cena velmi nezmeni....

alietam
23. jan 2015

tak toto zaujima ja mna kedze budeme mat doma 1 od septembra a 5,2 ideme na zapis ze kedy je lepsie kupovat tasku

eliss44
23. jan 2015

No ja idem tasku kupovat cez leto... a cena tu asi momentalne neriesim. Ja mam doma drobca takze ona bude potrebovat odlahcenu skolsku.. A ci das 30-50e asi to je jedno lebo pochybujem ze to bude potom lacnejsie.. 🙂 Spekulovala som ist ju kupit do Sevtu.. Ale vela ludi ma od toho odradza ze su drahe... ale aj tak pochybujem ze dakde dako lacnejsiu kupime.. 🙂

stanislavao
23. jan 2015

suhlasim s lubina. ak idete kupit kvalitnu tasku tak cena je vacsinou fixna. je pravda ze mozno posledne prazdninove dni je uz dopredajova akcia, ale tak nechavat si nakup tasky na posledny tyzden je asi blbost.

mirkami7
23. jan 2015

ja osobne som kupovala v lete, kupovala som tašku českej výroby a sme s ňou velmi spokojní,malý ju má už druhý rok a rátam ,že aj tretí nám ešte vydrží a cena bola prijatelná

dagmaraspi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaja1979
23. jan 2015

Ja mam vybornu skusenost s www.topgal.sk . Maju kvalitne vyrobky s dlhou trvacnostou. Daju sa kupit aj cez net, ale obcas ich vidam aj vo vacsich papiernictvach alebo v obuvi. Dcera ju mala az po koniec tretieho rocnika a potom ju uz nechcela nosit, lebo uz sa jej zdala prilis prvacka. Nic jej nebolo, vsetky zipsy a popruhy fungovali. Synovi som kupovala minuly rok, tesne pred zapisom a mali akciu tusim minus 15 percent, dokonca postovne kurierom bolo zadarmo. Som s tymi taskami velmi spokojna, su kvalitne, lahucke a velmi dlho vydrzia. A da sa k nim vselico dokupit a vo vela pripadoch maju aj prislusenstvo v cene.

anitra11
24. jan 2015

kvalitné školské ruksaky a tašky nájdeš napr. aj tu:
http://www.babytrend.sk/kategoria/skolske-tasky...

evina313
24. jan 2015

my sme kupovali v lete, najskor sme vyskusali v obchode a potom pozerali či nie su tie iste na nete za lepšiu cenu 😀 ale napokon čo sme si vybrali, lacnejsie neboli, tak sme kupili tu co sme mali vybratu v obchode. myslim, že akcie budu ale skor napr. v tescu. Tie nam vsak nevyhovovali. Kupili sme herlitz / 60 € 😖 / a som velmi spokojna.bola s peračníkom a vrecuskom na papuče. topgal som nechcela, skor sa mi zdal fajn pre vyssie ročníky.potom sa určite poobzeram tým smerom. V sevte maju aj herlitz tie male, a su za dobru cenu. len v case násho nákupu mali iba dievčenské a my sme hladali čisto chlapčensku 😉