• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kedy treba začať vybavovať škôlku?

19. februára 2011 
jahodka gratulujem :wink:
15. máj 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jahodka gratulujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. máj 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: dobre ranko :wink:
16. máj 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co je na nom dobre? vsak sa neda nikam ist. strasne pocasie :angry: :angry: :angry:
16. máj 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale zaželať sa hadam može :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. máj 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lela, samozrejme, ze sa moze. My mame dobry den, aj ked je take psie pocasie. Matko robi pokroky v rozpravani, tak sa z toho vytesujem. Naucil sa mena deda a baby a tak na nich pokrikuje, tak isto aj meno tatina. Neakceptuje, ze aj ja mam meno, stale mi hovori, ze ja som mama a nic ine a tak isto odmieta hovorit svoje meno. Cele poobedie nieco vymyslame. A teraz pozerame oblubeny vecernicek :slight_smile: .
16. máj 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Trixi, buď rada, že si ostala mamou. Kamoškin 2,5ročný syn počul ako sused pozdravil jeho mamu a tak ju potom celý týždeň oslovoval "pani Nováková" :confused: :grinning:
16. máj 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Trixi- z toho sa aj ja vytešujem....Tánička ma do teraz oslovovala zásadne mama a posledný týždeň som "mamička". Aj Gabka začala volať Gabuško. :grinning:
17. máj 2010 o 06:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macocha :grinning: :grinning: :grinning:

dnes maly vstal a utekal zobudit babku a krical: ao (ahoj) baba Asta (Vlasta) :grinning: Bolo to take mile a bolo to prvy krat :slight_smile: . Konecne sa mu zacina rozvazovat jazycek. Vcera este pri hre s vlacikmi zacal pouzivat ich mena a farby a pocital. To mu celkom ide do 5.

Hoci je dnes zasa skarede pocasie, tak nech mate dnesny den taky pekny ako ja. :wink:
17. máj 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ,20.4. som odovzdala to odvolanie, zvycajne odpovedaju do mesiaca? prisla vam uz niekomu neprijatemu-odvolanemu odpoved?
17. máj 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadis, mozu predlzit dobu na odpoved az na 60 dni, ked to zacnu presetrovat. Tak mi to povedali u nas na Mestskom urade. Ale to by Ti mali dat vediet. Inak 30dni um uplynie teraz 20.05..
17. máj 2010 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak uz sme jedno nohou v skolke :grinning: no uz mam teraz nervy z toho ako si tam zvykne :confounded: bude tam chodit len do pol dvanastej asi tak do decembra.bude to tak asi lahsie mozno halavne pre mna :sweat_smile: Dnes sme tam boli u pani riaditelky a ta ju zobrala ze idu spolu urobit fotokopie.OK, pekne dala rucku a isla s nou ...ale o 3 sekundy bola naspat s velkym placom :rolling_eyes:
17. máj 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blanblan neboj ona si zvykne :wink:
17. máj 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tánička včera vítala babku- babička Vierička :grinning:
18. máj 2010 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blanblan-neboj, zvykne si....ja sa tiez bojim, aj ked maly je taky moc zivy a vsade ide a vsetko chce vyskusat.....ale ked bude musiet byt cely den bezo mna....no uvidime, mame mesiac na to, aby si zvykol...ak sa nebude dat, ostanem s nim doma....tak dufam, kedze mame zadne dvierka, ze bude vsetko ok a bude v skolke:slight_smile: ked nas uz zobrali, skoda to nevyuzit, ze... :confounded:
18. máj 2010 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dufam ze ano, ved co ine jej ostava, pravda? :slight_smile: Uz sa tesim ake mudrosti mi bude hovorit co sa nauci od deti....Hovori ze sa tesi do skoly a na deti tak dufam ze jej to vydrzi.
18. máj 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blanblan tie nase deturence to budu zvladat lepsie ako my :dizzy_face:
18. máj 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Capy, no neviem... Gabko ráno plakával 5 týždňov. No nie že by reval, ale mrnčal a vyjednával. Ale keď som pre neho chodila poobede, tak nechcel ísť domov, chcel sa ešte hrať. :slight_smile:
Nezostane nám iné, len to nejako prekonať. A potom už bude len dobre. :grinning:
18. máj 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, nas prijali na jankolovu :slight_smile: je tu este niekto kto ide do tejto skolky???
18. máj 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veverca aj mne vikinko rano plakaval, ale to bolo len zo zaciatku, lebo to bolo prenho nieco nove :unamused: a dokonca aj dnes este niekedy vyjednava, ale neplace :grinning: :grinning: :grinning:
18. máj 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Capy a chalani budú chodiť do škôlky spolu alebo Viktorko už ide do školy?
18. máj 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veverca este rok budu chodit spolu :wink:
19. máj 2010 o 02:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to sa im ráno pôjde veselšie. :slight_smile:
19. máj 2010 o 06:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to dufam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. máj 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A u nas to bolo tak, ze zaciatok pohoda a ked sa vsetky deti uz vyplakali, tak Filip asi po 2-3 tyzdnoch spustil jedno rano, ale to ani sam nevedel, preco place :slight_smile: Asi 2-3 dni mu to trvalo.. To uz aj tie vyplakane deti nechapali asi , ze preco vlastne place :slight_smile:

Capy, vam nejako vsetko pada okolo skolky, minule ste mali vyvrateny stromcek a vcera z tej opacnej strany za plotom stlp s lamopu padnuty..
21. máj 2010 o 08:44  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ena. no pada. stromcek je uz presadeny a uvidime co bude s lampou :sweat_smile:
21. máj 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,môžem sa pridať???? :slight_smile: ...Ahoj capy :grinning: !
22. máj 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dtimi. aj marka zobrali do skolky?
22. máj 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano,u nás v jednej šlôlke majú tzv.skupinku mini,kde budú detičky ktoré ešte nemajú 3roky.A predstav si,zobrali tam 14 detí - 11 chlapcov a 3 dievčence :grinning: .....samozrejme náhodou.Máme šťastie,že p.riaditeľka je moja kamarátka,tak sme sa tam dostali,ale Mark bude najmladší.Ja tiež nastúpim do práce od septembra,aj ty?
22. máj 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mate super ze mate taku skupinku mini. to by mali zaviest vo viacerych skolkach
ja este zvazujem a samozrejme uvidim co povie moj sef. ten by bol najradsej keby som nastupila hned zajtra :grinning: tak uvidim
22. máj 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok