Kedy treba začať vybavovať škôlku?

diddi
17. nov 2009

caute, kedy sa treba zacat motat okolo skolok, ked je nastup v sept.2010?

aknaj
6. jún 2010

@capy - dcérka, škôlkárka, ich dostala pred vianočnými prázdninami, prišla o Mikuláša v škôlke ☹ , Mikuláša z mojej práce 😒 , vystúpenie z divadelného krúžku 😖 , ale mali sme aspoň jednu pozitívnu vec, mala cca 15 vyrážok a priebeh bol úplne super 😵 , mladší syn ich nedostal, takže bude aj druhý priebeh, ale inak vás ľutujem, v tomto teple 😝

capy
6. jún 2010

@aknaj my ich uz mame okolo stovky, ale zatial ho nic nesvrbi, tak uvidime. a druhy to este nema. tak som zvedava ci to chyti aj on. a este ma chudatko aj teplotu ☹ viktorka musela byt sklamana za nestihla vsetky mikulasske predstavenia ☹

veverca
6. jún 2010

Capy, tak to je ozaj pech. 😝 Keď ich má jeden, o dva týždne môžeš čakať u druhého, tak máte o "zábavu" postarané na mesiac. 😒 Škoda, že ste si to nenaplánovali o mesiac skôr, keď boli tie dažde. Tak nech vám to rýchlo ujde a nemáte veľa vyrážok. 😉

capy
6. jún 2010

veverca ani my nehovor, az mi je do placu. 😅

veverca
6. jún 2010

Capy, no aspoň už budete mať po kiahňach. A do prázdnin už budú chlapci OK. Držím vám všetkým palce, nech to dobre zvládnete. 😉

capy
6. jún 2010

veverca dakujeme 😉

libka1
7. jún 2010

fiha, to je iny nadel, mesiac v zajati kvoli dazdom a teraz toto 😝 nech to ma dobry priebeh a rychlo to mate za sebou capy 😉

trixi
7. jún 2010

capy, rychlo sa uzdravte. 😉

capy
7. jún 2010

libka, trixi dakujeme

dtimi
7. jún 2010

Capy-držte sa ☹ .....nech sa Tomino rýchlo uzdraví 😎 .

capy
7. jún 2010

dtimi dakujem, teraz to ma vikino a cakam kedy to dostane tomino

veverca
7. jún 2010

Tánička ich od Gabka dostala presne po dvoch týždňoch. Mala vtedy pol roka. 😝

jahodka11
7. jún 2010

capy, drzte sa 🙂 a budete mat pokoj....len treba vydrzat... 😒

lamada181
7. jún 2010

capy ja to poznam velmi dobre mi sme ich mali m minuli rok a obidvaja za sebou a este aj ja
su inac aj homeopatika ktore pomahaju a tamtum verde sprej tim sme to deckam striekali a mali mal vyse 300 tak som mu ich natierala normalne sudocremom co ich mal tolko
jedine vydrzat drim palceky este ze to neni uplne cez tie horucavy ba dokonca mozes dat vecer polku ditiadenu ab ysal iaby och to nesbelo

ena
7. jún 2010

@capy: volala si do skolky? Mate ich odtial ? Aj na Bradacovej ze vraj teraz su..

capy
7. jún 2010

@ena ano mame to zo skolky 😒

jahodka dakujem 😉

lamada my ich uz mame od vcera tiez cez stovku a dnes vecer uz zacal hovorit, ze ho to svrbi ☹ zevraj sa to nema nicim natierat. tak neviem.

lamada181
8. jún 2010

capy aj nam povedali ze sa to nema ale odporucili sprej tamtum verde tlmi a tak
a sudocrem ak je toho vela ale len okolo ritky proste tadial kadial ide plienka skus urcite pomoze aj homeopika su take co ti ukludnia datska vravim najprv ich mala mala a za tyzden ich dostal mali mala ich mala okolo 70 a mali ich mal vyse 300 a ja uz ani nehovorim ja som ich dostala s deckami horor

ena
8. jún 2010

@capy: a volala si s nasou dr.? Ani fenistil nemas davat?

diddi
autor
8. jún 2010

no,to je nadielka ☹ ...citala som,ze ked su kiahne,tak sa deti maju len sprchovat a to len vlaznou vodou....nie kupat vo vani a v teplej,lebo tie pucky sa rozmocia...a to homeopatikum je vraj vyborne...drzim palce!

veverca
8. jún 2010

Natierať by sa nemali, my sme dávali iba Dithiaden tabletky a našťastie nesvrbelo.

lamada181
8. jún 2010

kupat sa nesmie to je pravda a natierat ak ich je vela a hlavne ak je plienka je to aj pisane na nete ale uz si nepamatam na akej stranke home je super a tiez ten sprej tamtum verde ten je super lebo ich vysusuje a ukludneje kozu

dadis
8. jún 2010

my to mame za sebou - okolo Vianoc obe deti ..nemali sme nicim natierat, ale len 5x denne kupat v ruzovom roztoku hypermanganu a Fenistil kvapky.

libka1
9. jún 2010

no ked tu tak citam tak uz sa vopred tesim 😝 to zas bude nadielka ked to raz pride 😅

capy
9. jún 2010

@ena davam mu len fenistilove kvapky. zvlada to super. ani ho to nesvrbi, tak pohoda. len von chodime az po osmej a to su uz zasa komare. tak len na desat minut 😒

lamada my nemame plienky 😉 takze nas sa to netyka

diddi ano len sprchujeme takou sviezou vodou a uterakom nesmies suchat. len tak prikladat 😉

capy
9. jún 2010

dadis ale kupat v hypermangane az ked su uz chrasticky 😉

aknaj
10. jún 2010

Ahojte baby,
my dnes mám rodičko v škôlke pre prváčikov, tak som zvedavá, čo sa dozviem 😀
Chodí tam ale staršia dcéra, takže pre mňa asi nič nové. Škôlku poznáme aj so synom celú, tak by ma už nič nemalo prekvapiť 😨

petruska77
10. jún 2010

v hypermangane treba kupat od zaciatku, lebo to vysusuje tie vyrazky, natierat vraj v ziadnom pripade... takto sme dostali instrukcie na kramaroch na infekcnom oddeleni pred mesiacom, ked sme bojovali s kiahnami my 😉

capy
10. jún 2010

petruska mne dokina povedala ze az ked sa budu robit chrasticky. takze uz mozem?

aknaj
10. jún 2010

a mne to doktorka vôbec neodporúčala,
záleží, na aká doktorku natrafíš

capy
10. jún 2010

a potom ze co je spravne 😒