Kedy treba začať vybavovať škôlku?

diddi
17. nov 2009

caute, kedy sa treba zacat motat okolo skolok, ked je nastup v sept.2010?

veverca
15. máj 2010

jahodka gratulujem 😉

capy
15. máj 2010

jahodka gratulujeme 😵 😵 😵

lela83
16. máj 2010

😉 dobre ranko 😉

capy
16. máj 2010

co je na nom dobre? vsak sa neda nikam ist. strasne pocasie 😠 😠 😠

lela83
16. máj 2010

ale zaželať sa hadam može 😝

trixi
16. máj 2010

lela, samozrejme, ze sa moze. My mame dobry den, aj ked je take psie pocasie. Matko robi pokroky v rozpravani, tak sa z toho vytesujem. Naucil sa mena deda a baby a tak na nich pokrikuje, tak isto aj meno tatina. Neakceptuje, ze aj ja mam meno, stale mi hovori, ze ja som mama a nic ine a tak isto odmieta hovorit svoje meno. Cele poobedie nieco vymyslame. A teraz pozerame oblubeny vecernicek 🙂 .

macocha
16. máj 2010

Trixi, buď rada, že si ostala mamou. Kamoškin 2,5ročný syn počul ako sused pozdravil jeho mamu a tak ju potom celý týždeň oslovoval "pani Nováková" 😕 😀

veverca
17. máj 2010

Trixi- z toho sa aj ja vytešujem....Tánička ma do teraz oslovovala zásadne mama a posledný týždeň som "mamička". Aj Gabka začala volať Gabuško. 😀

trixi
17. máj 2010

macocha 😀 😀 😀

dnes maly vstal a utekal zobudit babku a krical: ao (ahoj) baba Asta (Vlasta) 😀 Bolo to take mile a bolo to prvy krat 🙂 . Konecne sa mu zacina rozvazovat jazycek. Vcera este pri hre s vlacikmi zacal pouzivat ich mena a farby a pocital. To mu celkom ide do 5.

Hoci je dnes zasa skarede pocasie, tak nech mate dnesny den taky pekny ako ja. 😉

dadis
17. máj 2010

baby ,20.4. som odovzdala to odvolanie, zvycajne odpovedaju do mesiaca? prisla vam uz niekomu neprijatemu-odvolanemu odpoved?

trixi
17. máj 2010

dadis, mozu predlzit dobu na odpoved az na 60 dni, ked to zacnu presetrovat. Tak mi to povedali u nas na Mestskom urade. Ale to by Ti mali dat vediet. Inak 30dni um uplynie teraz 20.05..

blanblan
17. máj 2010

Tak uz sme jedno nohou v skolke 😀 no uz mam teraz nervy z toho ako si tam zvykne 😖 bude tam chodit len do pol dvanastej asi tak do decembra.bude to tak asi lahsie mozno halavne pre mna 😅 Dnes sme tam boli u pani riaditelky a ta ju zobrala ze idu spolu urobit fotokopie.OK, pekne dala rucku a isla s nou ...ale o 3 sekundy bola naspat s velkym placom 🙄

capy
17. máj 2010

blanblan neboj ona si zvykne 😉

veverca
18. máj 2010

Tánička včera vítala babku- babička Vierička 😀

jahodka11
18. máj 2010

blanblan-neboj, zvykne si....ja sa tiez bojim, aj ked maly je taky moc zivy a vsade ide a vsetko chce vyskusat.....ale ked bude musiet byt cely den bezo mna....no uvidime, mame mesiac na to, aby si zvykol...ak sa nebude dat, ostanem s nim doma....tak dufam, kedze mame zadne dvierka, ze bude vsetko ok a bude v skolke🙂 ked nas uz zobrali, skoda to nevyuzit, ze... 😖

blanblan
18. máj 2010

Dufam ze ano, ved co ine jej ostava, pravda? 🙂 Uz sa tesim ake mudrosti mi bude hovorit co sa nauci od deti....Hovori ze sa tesi do skoly a na deti tak dufam ze jej to vydrzi.

capy
18. máj 2010

blanblan tie nase deturence to budu zvladat lepsie ako my 😵

veverca
18. máj 2010

Capy, no neviem... Gabko ráno plakával 5 týždňov. No nie že by reval, ale mrnčal a vyjednával. Ale keď som pre neho chodila poobede, tak nechcel ísť domov, chcel sa ešte hrať. 🙂
Nezostane nám iné, len to nejako prekonať. A potom už bude len dobre. 😀

mipako
18. máj 2010

ahojte, nas prijali na jankolovu 🙂 je tu este niekto kto ide do tejto skolky???

capy
18. máj 2010

veverca aj mne vikinko rano plakaval, ale to bolo len zo zaciatku, lebo to bolo prenho nieco nove 😒 a dokonca aj dnes este niekedy vyjednava, ale neplace 😀 😀 😀

veverca
18. máj 2010

Capy a chalani budú chodiť do škôlky spolu alebo Viktorko už ide do školy?

capy
19. máj 2010

veverca este rok budu chodit spolu 😉

veverca
19. máj 2010

Tak to sa im ráno pôjde veselšie. 🙂

capy
20. máj 2010

tak to dufam 😵 😵 😵

ena
21. máj 2010

A u nas to bolo tak, ze zaciatok pohoda a ked sa vsetky deti uz vyplakali, tak Filip asi po 2-3 tyzdnoch spustil jedno rano, ale to ani sam nevedel, preco place 🙂 Asi 2-3 dni mu to trvalo.. To uz aj tie vyplakane deti nechapali asi , ze preco vlastne place 🙂

Capy, vam nejako vsetko pada okolo skolky, minule ste mali vyvrateny stromcek a vcera z tej opacnej strany za plotom stlp s lamopu padnuty..

capy
21. máj 2010

ahoj ena. no pada. stromcek je uz presadeny a uvidime co bude s lampou 😅

dtimi
22. máj 2010

Ahojte,môžem sa pridať???? 🙂 ...Ahoj capy 😀 !

capy
22. máj 2010

ahoj dtimi. aj marka zobrali do skolky?

dtimi
22. máj 2010

Ano,u nás v jednej šlôlke majú tzv.skupinku mini,kde budú detičky ktoré ešte nemajú 3roky.A predstav si,zobrali tam 14 detí - 11 chlapcov a 3 dievčence 😀 .....samozrejme náhodou.Máme šťastie,že p.riaditeľka je moja kamarátka,tak sme sa tam dostali,ale Mark bude najmladší.Ja tiež nastúpim do práce od septembra,aj ty?

capy
22. máj 2010

to mate super ze mate taku skupinku mini. to by mali zaviest vo viacerych skolkach
ja este zvazujem a samozrejme uvidim co povie moj sef. ten by bol najradsej keby som nastupila hned zajtra 😀 tak uvidim