Kedy treba začať vybavovať škôlku?

diddi
17. nov 2009

caute, kedy sa treba zacat motat okolo skolok, ked je nastup v sept.2010?

svistinka
16. apr 2010

nas nezobrali v septembri bude mat 3. roky ☹

babulina
16. apr 2010

kamoska mi vcera stastna referovala ze maleho jej zoberu do skolky, a to bude mat len v septembru dva roky, ja jej to prajem ale trosku aj zavidim 😔

dadis
16. apr 2010

nezobrali nas kvoli nedostatku miesta, kedze som na rodicovskej dovolenke so Saskou....o rok sa skusime prihlasit znova. Som z Karlovej Vsi, je to tu dost biedne s tymi miestami v skolke. Zatial skusime tu sukromnu, no co uz...dieta potrebuje kolektiv, ja s nim sice chodim 1x do tyzdna cvicit s detmi, ale je to malo.Cez zimu boli vselijake tie chripky, tak som s detmi chodila vacsinou len von (casto sme chodili aj na prazdne ihrisko), do obchodov som chodila sama, cvicenie som musela na 1 trimester vynechat, pretoze otec, ktory mi kocikoval v tom case Sasku, bol s mamou v Australii....no a potom prisla jar, ako vykuklo slniecko, zacalo chodit viac deticiek vonku, moj Matko zacal byt na ihrisku utiahnuty, nezapajal sa do hry ako predtym (myslim minule leto) a na predvadzacej hodine anglictiny pre deti,som ho musela mat cely cas na rukach 😢 velmi som sa zlakla, ale uz sa to zlepsuje, na cviceni santi ako predtym, vcera som ho zobrala do obchodaku do detskeho kutika, dnes do MC do herne....vsetko aktivity, ktore som s nim kvoli malej sestricke neabsolvovala...a super, nie je sice ten typ - co obrati hernu hore nohami, ale velmi sa mu tam pacilo a ani ho nenapadlo sa "utiahnut",dokonca sam nadvazoval dialog...tych 220 € za pol dna v skolke je dost, ale si myslim, ze neskorsi nastup do skolky by mohol byt pre neho komplikovanejsi..

elize
16. apr 2010

svistinka, ako je to mozne 😲 do ktorej skolky si davala prihlasku?

svistinka
16. apr 2010

elize-bratislava trnavka ms piesocna, povedali, ze ked sa nieco uvolni tak ju zoberu

susy
18. apr 2010

ahojte. rady by som sa pridala do tejto temy. Od septembra budeme mať aj my doma školkára 🙂

aknaj
18. apr 2010

Ahojte,
ja sa tiež pridávam. Od septembra by som chcela dať syna do škôlky, len ešte nemáme vyjadrenie. Vraj na konci apríla

trixi
19. apr 2010

ahojte, to ze som podala odvolanie a staznost, ze mi neprijali Matka, pomohlo. Minuly tyzden to riesili na meste a dnes rano mi volala riaditelka, ze si mam prist po nove rozhodnutie, ze Matko je prijaty do skolky. Uz mam to rozhodnutie a tak sa pridavam k stastnym rodicom, ktorym dieta zobrali do skolky.

susy
19. apr 2010

dávate niekto do Starého Mesta ?

aknaj
19. apr 2010

ja nie, my sme z Dolných Honov

veverca
19. apr 2010

trixi, tak sa to oplatilo, super. 🙂 A vzali ho do tej, do ktorej si ho zapísala?

libka1
20. apr 2010

gratulujem trixi 😉 😵 to je super ze si bojovala a navyse aj uspesne 😵

trixi
20. apr 2010

ahojte, dakujem, ano, vzali ho do tej skolky, kde som ho prihlasovala. V stredu mam stretnutie s prednostkou. Riaditelka skolky ma niekolko krat ziadala aby som stiahla to odvolanie a staznost, ale to sa neda a ani nechcem. Prevalilo sa napr. to, ze boli zapisane deti fiktivne, tak sa drzali miesta, boli zapisane deti s okolitych dedin, ktore maju skolky, tie skolky pomaly zatvaraju, lebo nemaju dostatok deti a pod.
Preto, mamicky, ktorym nezobrali deti do skolok, urcite sa odvolajte, nic s tym nestratite, naopak, mozete len ziskat.

janka1874
20. apr 2010

tak už máme aj my konečne rozhodnutie a máme doma škôlkarku páni až som mala slzy v očiach že aká je už veľkááááá

veverca
20. apr 2010

Janka, gratulujem. A pozerám, že malá nešbude mať ešte ani 3r. v septembri a ty si na materskej...no šťastie si mala veliké. 🙂

veverca
20. apr 2010

...nebude mať...

janka1874
20. apr 2010

no tu v Ke to až taký problém s tými škôlkami nie je a ja som ju bola zapísať ešte v minulom roku pres istotu ešte pred pôrodom druhej veru som na materskej s Viki a Sendy bude mať 3 roky až 26.12 ale vôbc im to nevadilo ona je totiž už dávno bez plienky to bola jediná otázka čo nám dali či má ešte plienky

trixi
20. apr 2010

janka, gratulujem, to Ti mozu mamicky zo zapadneho Slovenska tisko zavidiet. Keby to tak bolo vsade.

dadis
20. apr 2010

susy...a na ktoru skolku v St.meste ste sa prihlasili?

dai
20. apr 2010

susy,
moja mala uz chodi do nemeckej skolky na palisadoch - zatial som velmi spokojna... 😉 a mala tiez 🙂

vera6156
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
susy
20. apr 2010

dávali sme na šulekovu, ešte nevieme 😒

capy
20. apr 2010

janka gratulujeme k prijatiu sasky do skolky

trixi super ze odvolanie pomohlo. tesime sa s tebou. matejko sa urcite tesi.

my este cakame 😒 zajtra musim odchytit riaditelku ze ako dopadla 😉

yanielka
21. apr 2010

ahojte, prepacte ze vam vstupujem do rozbehnutej debaty neviete mi poradit kam je potrebne poslat odvolanie kvoli neprijatiu do MS a ako ma zhruba vyzerat? dakujem

ollski
21. apr 2010

ahojte...tak nas prijali!! 🙂 huraaaaa, aj ked do skolky, do ktorej pojdeme minimalne polhodku peso, alebo autobusikom, pretoze 3, kt. mame takmer pod oknami, su beznadejne plne 😝 .... aspon sa tak tvarili, a kedze som s malym este rok doma kukali na mna, ze co tam chcem!!?? vyjadrenie z nich este sice neprislo, ale nepredpokladam, zeby bolo kladne, tak sa tesim tejto 😎 tak budeme mat aspon prechadzku 😅 snad to bude oki ....

jona74
21. apr 2010

az teraz som si vsimla ze je tu uz podobna tema ako dnes zalozila, aj nam sa stalo ze som mala prihlasku uz ked mal maly 1 rok a dnes ked som zavolala lebo mi uz bolo divne ze vsetci rozhodnutie maju mi pani riaditelka povedala ze rocnik 2008 vobec neberu aj ked mi to slubila....mozem sa odvolat aj ked mi to zatial nedali pisomne?trixi gratulujeme..nas nezobrali chceli sme ist od septembra 2010 a maly ma 3 v januari a znama maju 3 v 23.dec. a idu.. 😝 ja viem ze je to aj na rozhodnuti riaditelky ale dost ma to prekvapilo ze to takto skoncilo velmi neverim ze by odvolanie pomohlo aleskusim nema inu moznost.. ☹

jona74
21. apr 2010

svistinka a vy ste odklial?lebo podla toho ked ma mala 3 roky by vas mali urcite zobrat... 😉

other_side
21. apr 2010

ollski gratulejšn!! haha 🙂) tesim sa s tebou 🙂 my to budeme mat do skolky tiez fest daleko.. peso nieco do hodiny, busom o cosi rychlejsie a tiez mame pod oknami dve skolky ale nevzali ho tak nech si ich nechaju 😝 😅 tiez sa budeme prechadzat 🙂)) ale som rada aj tej skolke co je tak daleko, riaditelka mi hovorila ze mali tolko vela ziadosti ze niektori predskolaci museli bohuzial zostat stale doma, takze sme mali ooobrovske stastie kedze nemame ziadne znamosti 🙂

ollski
21. apr 2010

🙂 jeeeeeeej other_side 🙂 aj my gratulujeme!!! no super 😉
kde bude maly chodit?? my na hliny VII. na hlinych III, IV a predmestskej maju plno...byvame oproti domcu, takze busom to je par minut, peso trosku dlhsie 😅 ale tiez som rada a velmi 🙂) a Simi tiez ta sa uz dnes chystala, tusim budem kazdy den vysvetlovat, ze dnes este nie...az po lete...Ivanko sa tesi asi este ooovela viac, ked musel tak dlho cakat...inak krasne meno si mu dala!! jedno z mojich naj 😉

elize
21. apr 2010

ja som uz z tolkeho cakania nervozna 😅 niektore maminky z okolia uz maju kladne vyrozumenie, ale to su deti, ktore dovrsia do septembra 3 roky. No a my stale nic. Uz sa pripravujem na najhorsie ☹