• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kedy v Trnave prebieha zápis do škôlky Jiráskova?

20. septembra 2011 
Monika, som v kontakte s niektorými bývalými spolužiačkami z výšky, ktoré sú takmer z každého kúta SR. Niektorých kamarátok deti pobrali až ako 4 ročné a niektoré až ako predškolákov. A keď tak čítam MMB - slovenský alebo český, tak tie problémy so škôlkami sú všade, možno ich nemajú akurát tak na dedinách. A keď si to prečítaš aj tu na MK alebo aj na MMB tak zistíš, že detičky chodia do škôlky aj keď maminy sú doma na MD. :wink:
2. apr 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anesim never tomu,ze preplnene skolky na dedinax nemaju,maju a riadne...moja Vikinka xodi do skolky na dedinu,lebo mama mi tam robi,tak ju nosi do aj zo skolky a od buduceho roka maju len 8 deti zobrat,a je prihlasenyx 20,lebo odide len 8 deti do 1vej triedy,aj kamaratkina dcerka bude na rok predskolacka a nevzali jej ju,hoci je vraj povinna predskolska....vezmu len deti pracujucix mam :confounded:
2. apr 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Na dedinach to je rovnako ako v tt. Ja som maleho dala do voderad a neprijali ho od septembra ale riaditelka mi hovorila ze od januara nie je problem. A to som si myslela ze uz maloktore maminy si nechavaju deti do 5 rokov doma ze kazda sa hrnie do prace a vidite je to vsade rovnako. A hlavne deti ktore nemaju 3 roky zaberu v skolke dve miesta lebo sa o ne treba viac postarat...
16. apr 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som mamička
23. aug 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: hmmmmm
12. jan 2011 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, je tu niekde aj tema o skolkach ako takych? planujem dat dcerku od septembra do skolky, tak ma zaujimaju hodnotenia...
24. jan 2011 o 18:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamicky chcem sa vas opitat ze ci neviete o volakej skolke v ktorych su este volne miesta lebo mam 5rocnu dceru a ma ist na predskolske a nikde mi ju nechcu zobrat
4. mar 2011 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vierka112
Ahoj Vierka...na Jiráskovej si už skúšala? Do predškolskej by ju snáď zobrali :slight_smile: aj moje deti tam chodili, a neskôr aj najmladšieho plánujem zapísať do tejto škôlky :slight_smile:
4. mar 2011 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivka1603
dakujem za typ ale to je pre nas vstrasne daleko mi by sme skor chceli nieco pri v meskej casti pri namesti lebo mi nebyvane v trnave ale dakujem
4. mar 2011 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
3. júl 2011 o 17:15 • kika87
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
19. sep 2011 o 18:52 • tanka2
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
19. sep 2011 o 18:54 • tanka2
19. sep 2011 o 22:31 • tanka2
20. sep 2011 o 08:47 • tanka2
20. sep 2011 o 09:53 • tanka2
AHOJ BABULKY... asi blba otazka, ale nicomu nechapem... podujme sa niekto na vysvetlenie mi urcitych skutocnosti?
zapis je v marci, teda mala by som tam ist v roku, ked maly bude mat 3 roky?
nastupuje sa az v septembri?
co vsetko potrebujem k zapisu do skolky???
co stoji cca skolka na mesiac?
20. sep 2011 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok