Kedy v Trnave prebieha zápis do škôlky Jiráskova?

sveti
3. feb 2009

Mamicky ktore ste z Trnavy, neviete kedy bude prebiehat zapis so skolky? Konktetne MS Jiraskova, Limbova ulica.
Ako prebieha zapis? Pocula som ze netreba brat deticky, co sa mi zda divne.
dakujem

anesim
2. apr 2009

Monika, som v kontakte s niektorými bývalými spolužiačkami z výšky, ktoré sú takmer z každého kúta SR. Niektorých kamarátok deti pobrali až ako 4 ročné a niektoré až ako predškolákov. A keď tak čítam MMB - slovenský alebo český, tak tie problémy so škôlkami sú všade, možno ich nemajú akurát tak na dedinách. A keď si to prečítaš aj tu na MK alebo aj na MMB tak zistíš, že detičky chodia do škôlky aj keď maminy sú doma na MD. 😉

debra
2. apr 2009

anesim never tomu,ze preplnene skolky na dedinax nemaju,maju a riadne...moja Vikinka xodi do skolky na dedinu,lebo mama mi tam robi,tak ju nosi do aj zo skolky a od buduceho roka maju len 8 deti zobrat,a je prihlasenyx 20,lebo odide len 8 deti do 1vej triedy,aj kamaratkina dcerka bude na rok predskolacka a nevzali jej ju,hoci je vraj povinna predskolska....vezmu len deti pracujucix mam 😖

lenkasimco
16. apr 2009

Ahojte. Na dedinach to je rovnako ako v tt. Ja som maleho dala do voderad a neprijali ho od septembra ale riaditelka mi hovorila ze od januara nie je problem. A to som si myslela ze uz maloktore maminy si nechavaju deti do 5 rokov doma ze kazda sa hrnie do prace a vidite je to vsade rovnako. A hlavne deti ktore nemaju 3 roky zaberu v skolke dve miesta lebo sa o ne treba viac postarat...

martula123
23. aug 2009

Som mamička

peja22
12. jan 2011

☹ hmmmmm

delina
24. jan 2011

ahojte, je tu niekde aj tema o skolkach ako takych? planujem dat dcerku od septembra do skolky, tak ma zaujimaju hodnotenia...

vierka112
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivka1603
4. mar 2011

@vierka112
Ahoj Vierka...na Jiráskovej si už skúšala? Do predškolskej by ju snáď zobrali 🙂 aj moje deti tam chodili, a neskôr aj najmladšieho plánujem zapísať do tejto škôlky 🙂

vierka112
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kika87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tanka2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tanka2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tanka2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tanka2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tanka2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sladkasue
20. sep 2011

AHOJ BABULKY... asi blba otazka, ale nicomu nechapem... podujme sa niekto na vysvetlenie mi urcitych skutocnosti?
zapis je v marci, teda mala by som tam ist v roku, ked maly bude mat 3 roky?
nastupuje sa az v septembri?
co vsetko potrebujem k zapisu do skolky???
co stoji cca skolka na mesiac?