Kočíkovanie v Bratislave, Trnávke. Je tu niekto?

kathynka
25. apr 2011

Bratislava 2 je strasne velka, takze su tu nejake maminky konkretne z Trnavky, ktore sa chcu zoznamit, pokocikovat spolu, zajst na ihrisko, na kavicku? 🙂

kathynka
autor
29. apr 2011

nikto? ☹

lillyonice
27. jún 2011

ahoj ja som z trnavky....8)) ake mas velke deticky?

kathynka
autor
2. júl 2011

@lillyonice ahoj...ja som opatrovatelka a staram sa o 10-mes. chlapceka williama...a tvoje deti?

vera293
13. júl 2011

ahojte,aj my sme z trnavky tak mozme dat stretko na ihrisku 😉

kathynka
autor
13. júl 2011

@vera293 super 🙂 a ako mas stare (mlade 🙂 ) dietatko? a ako sa vola? ja budem na trnavke az od 25.7., dnes siel willy s rodicmi na dovolenku do chorvatska...

vera293
14. júl 2011

@kathynka maly ma 15 mesiacov,a my sme na ihrisku kazdy den,tak potom sa snad stretneme ked budete vonku 🙂

kathynka
autor
14. júl 2011

@vera293 no, to nie je az taky velky rozdiel 🙂 mozno sme sa uz na ihrisku aj zahliadli, kedze aj my tam chodime...a chodite na to kamienkove pri skole, nie?

vera293
15. júl 2011

@kathynka ano aj tam,mi sa flakame od rana do vecera.maly doma neobsedí 😉 tak sa na vas tesime teda,potom sa ozvite ked budete vonku...

kathynka
autor
15. júl 2011

@vera293 ja sa o neho staram len do takej 14-15tej, takze chodime von hlavne doobeda...zatial nemozeme mimo trnavky, takze aj my sa len tak flakame a myslim, ze vo dvojici bude to flakanie sa prijemnejsie 🙂 william je tiez strasne zive dieta...a potom este radi chodime do hotela 21...je tam menej deti, ja si dam vzdy kofolu a aspon mi tam william neje kamienky, kedze tam je piesok 🙂

vera293
17. júl 2011

@kathynka presne,aj my tam radi chodievame na kofcu,alebo kafco 🙂 a doobeda je to super,my sa motame vonku uz od desiatej,maleho to doma uz nebavi..a na trnavke je to fayn,kedze uz nechce byt v kociku daleko nezajdeme 🙂

kathynka
autor
17. júl 2011

@vera293 no ako keby si hovorila o williamovi...len willy doobeda este spava, ale vacsinou o tej 10.00-10.30 sme uz vonku aj my a byvame tam do takej 12tej...vy tu ten tyzden od 25.7. budete? nechystate sa na nejaku dovolenku? a ako sa maly vola? tusim si mi na to predtym neodpovedala, len kolko ma mesiacov...

vera293
18. júl 2011

@kathynka maly spava tiez do tej deviatej,a vola sa Hugo 🙂 na dofce sme uz boli,a ideme zaciatkom septembra este,tak sme tu cele leto...ale aspon nieje plne ihrisko cez prazdniny,vcera sme ho mali len pre seba 😉

kathynka
autor
18. júl 2011

@vera293 tak ja k nim nastupujem opat 25.7. do 19.8., potom bude opat 2-tyzdnova dovolenka...len pondelok a utorok (25-26.7.) idem doobeda s willym na plavanie...a nepamatam si, ci to ma 9.30 alebo 10.00...ale tak to je tak hodinka, takze potom by sme vas este mohli stihnut niekde vonku...ale ved to sa este dohodneme 🙂 ja som tiez bola dnes na ihrisku s inym dievcatkom, co este opatrujem a zrovna na tom na trnavke, lebo sme sli k williamovi poliat kvety, tak sme ostali uz rovno tam a aj dnes by bolo uplne prazdne, len tam boli nejaki chlapci akoby z denneho tabora...

vera293
19. júl 2011

@kathynka poslala som ti ip 🙂

lubadol
22. aug 2011

@kathynka
@vera293
ahojte, bývam tiež v Trnávke a dopoludnia sa túlame samé s Terezkou, 10 mesiacov, chodím na ihrisko v parku, ale pieskové pri 21? vítame nápad, pôjdeme kuknúť..a kávičkovanie vonku mi hrozne chýba 🙂 pekný deň vám

kathynka
autor
22. aug 2011

@lubadol no kludne sa k nam pridaj, len ja som teraz vo francuzsku a s williamom budem az od 6.9., kedze aj jeho mama ma dovolenku...
@vera293 prepac, ze som sa ti neozvala potom, ale ako som dostala tu crevnu virozu od willyho, tak jemu sa to tahalo strasne dlho, nechodili sme ani na ihrisko medzi deti, len sme sa prechadzali 😒

vera293
26. aug 2011

@kathynka ahojte my sme sa vratili vcera tiez z Grecka a v sobotu odchadzame znova na dofcu tak potom sa ozvem,paa 🙂

kathynka
autor
26. aug 2011

@vera293 no vy si teda riadne uzivate 😀 tak prijemnu dalsiu dovcu 😉

kathynka
autor
19. jan 2014

nenajde sa zase po case niekto na kocikovanie? 🙂

ajciatko
2. apr 2014

@kathynka
Ahoj my mame cezd va roky tak ak skor na ihrisko ako kocikovanie. Byvame pri jazere kuchajda 🙂

kathynka
autor
3. apr 2014

@ajciatko ahoj, tak my uz tiez chodime na ihrisko, takze pohoda 🙂 a sme pri lidli na trnavke, ale nemame problem ist ku kuchajde 🙂