Ktorá anglická škôlka v Košiciach je najlepšia?

zuzike.
4. júl 2007

Ahojte, oslovujem najma tie ktore mate nejake skusenosti s anglickymi skolkami. Kedze planujeme s manzelom o 2 roky vycestovat do cudziny, mysleli sme si ze to bude lahsie pre dceru ked sa aspon jazyk v skolke nezmeni.. 🙂
Prosim vas poradte mi ktora je naj... dakujem

katy174
1. sep 2014

Zuzike dík, veľmi si mi pomohla,,, pôjdeme sa tam pozrieť, miesto máme už rezervované na ďalší rok,,,dakujem.

adamika
26. sep 2014

@zuzike. je problem sa tam dostat? Myslis ze mame sancu s nastupom od septembra 2015?

zuzike.
autor
26. sep 2014

Este by sa to mohlo dat. Urcite tam skus zavolat. Stratila som telefon, takze uz nemam cislo na majitelku, ale na nete som nasla ich kontaktne udaje, dufam ze spravne. Ak to zdvihne p Sabolova, to je uzasna zena, s nou sa da dohodnut. Vela stastia.
Súkromná anglická materská škola, Tatranská 10 Košice
Tatranská 10
04001 Košice
Telefón: 055 68 543 39
Mobilný telefón: 0905 144 637

adamika
28. sep 2014

@zuzike. dakujem, zavolam tam a uvidime... 🙂

zuzike.
autor
28. sep 2014

drzim palce, krasny vecer

mimus
28. nov 2015

@sun6 je v Kosiciach aj bilingvalna zakladna skola? Dakujem

luxik377
15. jún 2016

@sun6 ahoj koľko stojí ELC na Statozagorskej?Vdaka

sun6
16. jún 2016

@luxik377 neviem ake su teraz ceny, syn je uz skolak,,, treba tam zavolat.. Ja budem riesit skolku ak o rok.

sun6
16. jún 2016

@mimus ano je... human a didaktikus , osobne skusenosti nemam.

luxik377
19. jún 2016

@sun6 Ako ste boli spokojny nespokojny na Starozagirskej duke.skolke...kruzky?plavanie?lyziarsky?presli aj tym?Vdaka

luxik377
19. jún 2016

@sun6 sppkojni alebo s cim nespokojni(plural)som myslela😁

mylkuska
20. aug 2016

Ahojte ak by ste mali zaujem otvorili sme novu medzinarodnu anglicku skolku na KVP Drabova - mame anglicke ucebne materialy a anglictina sa pouziva pocas celeho dna

luxik377
21. aug 2016

@mylkuska dakujem za info,cena na mesiac?Viac info osobne ci mate aj svoju stranku?

mylkuska
21. aug 2016

@luxik377 cena je 300eur mesacne a nasa stranka je: www.splashinternational.sk 🙂
momentalne mame aj uvadzaciu zlavu na skolne, mozes nam napisat email alebo nas najdes aj na FB: https://www.facebook.com/splashinternationalkos...
🙂

body06
19. mar 2017

Ahojte - jedina skolka kde sa hovorí cely den po anglicky je Splash International na Drabovej 3 v Kosiciach na sidlisku KVP https://www.facebook.com/splashinternationalkos...

ivik333
30. mar 2022

Ahojte mamičky mohla by som sa spýtať na aktuálnu skúsenosť s ELC starozagorska a zároveň sa spýtať tých ktoré už majú deti v školách a chodili do ELC ci pokračovali v anglickej škole alebo šlo do školy klasickej a ci nemali nejaký problém po nástupe do škôlky keďže v škôlke mali angličtinu. Nechýbala im slovenčina ? Ďakujem

jvasenka
3. apr 2022

@zuzike diskusia je už staršia a už asi nemáš detičky v škôlke ale ako to bolo s krúžkami? Vy ste doma s deťmi rozprávali anj ?