Ktorá anglická škôlka v Košiciach je najlepšia?

zuzike.
4. júl 2007

Ahojte, oslovujem najma tie ktore mate nejake skusenosti s anglickymi skolkami. Kedze planujeme s manzelom o 2 roky vycestovat do cudziny, mysleli sme si ze to bude lahsie pre dceru ked sa aspon jazyk v skolke nezmeni.. 🙂
Prosim vas poradte mi ktora je naj... dakujem

majka35
4. júl 2007

zuzike ... ja sama nemám skúsenosť, ale kamarátka dávala svoje deti do anglickej škôlky na KVP a vychvaľovala do nebies ... len teraz neviem, kde presne na KVP tá škôlka je 🙂

zuzike.
autor
4. júl 2007

poznam tu skolku uz sme sa boli aj na nu pozriet ale dozvedela som sa ze su v ke este 2 dalsie tak som si povedala ze nedam ju hned do prvej ktoru uvidim ... ale dakujem aj mne sa ta skolka zdala v poho .... lenze nieje nad skusenosti 😀

elesa
6. júl 2007

Ahoj zuzike,
dalsia je na Turgenevovej 38, skolka-hec, skus pozriet....

zuzike.
autor
8. júl 2007

dik moc zbehneme sa tam pozriet

azuz
6. sep 2010

mile mamicky, poznate anglicku skolku na kvp, je prosim vas len jedna na tomto sidlisku, alebo je ich viac? hladam totiz jednu mamicku, ona aj ucila v skolke, nemam na nu ziaden kontakt a velmi by som ju chcela najst 🙂

kepassa
6. sep 2010

je tu niekto kto ma dieta v tej anglickej skolke na kvp starozagorska? ak ano zaujimalo by ma kolko to mesacne stoji. Dakujem za info. 😉

sun6
8. sep 2010

Ahojte, my sme dali syna do ang. skolky Kids... a od prveho dna super... Som spokojna 🙂

zuziq8
22. feb 2012

@sun6 ahoj, my mame sice na skolku este trochu casu, ale Kids mame hned za blokom, chceme dat malu do anglickej skolky, preto by ma zaujimalo, ako si s nou aj takto po case spokojna a hlavne kolko ta skolka vyjde... ak by si mala cas, napis mi prosim ta IP. dakujem 🙂

sun6
1. mar 2012

Uz sme v ELC na Starozagorskej... www.elc.sk
🙂

sevi
8. mar 2012

skus smecta alebo probiotika biogaia.

sevi
8. mar 2012

ospravedlnujem sa,preskocila mi diskusia.

nova_skolka
19. sep 2012

Ahojte mamičky chcela by som otvoriť novú škôlku aj s 24h službou na akom sídlisku by ste to prijali?

simonk_a101
24. sep 2012

@sun6 elc? daj vediet ako ste tam spokojni....

tina55
13. okt 2012

@nova_skolka tak uz sice nie sme v ke momentalne sme v zahranici a planujeme sa vratit tak taka dobra skolka by sa zisla na terase viem ze su tam skolky komplet plne. Maly chodi do anglickej akademie - skolka tu aleeeeee to je SKOLKA ked porovnam u nas tak tie anglicke skolky v ke su 😖 😖 😖 az mam strach co neviem co spravit 😢 😢

viki81
9. nov 2012

Dobrý deň, budeme sa sťahovať na SNP, vie mi niekto poradiť dobrú škôlku v okolí a platby? ďakujem vám vopred za všetky návrhy 🙂

jankali
9. nov 2012

@nova_skolka v Trebišove🙂

sun6
31. jan 2013

@simonk_a101 v elc je syn velmi spokojny.... teraz bol na zapise do biling. zs... angl. jazyk spravil na 100%

lenkanba
20. sep 2013

ahojte, viete mi prosim vas povedat cenu v ELC? Dakujem velmi pekne.

wonderwall
27. sep 2013

@sun6 v Košiciach je anglická bilingvalna základná škola? Kde Prosím?
A kde je škôlka Elc? Napises nam o nej viac?

danina112
28. okt 2013

Anglická Skolka na starozagorskej otras vzala som odtiaľ syna po mesiaci

danina112
28. okt 2013

Mc zabiatku majú výučbu Aj aj NJ sú na terase cena ako inde 230€ plus strava. My sme tam velmi spokojni

zsuzsuka
18. dec 2013

@danina112 syna si vzala so sukromnej anglickej elc na starozagorskej? a preco? napises mi prosim viac? dakujem..ja chcem drobca prehlasit do inej skolky a rozmyslam aj nad touto variaciou...

zuzike.
autor
19. dec 2013

Pred 6 rokmi som sa pytala ja, a teraz viem odporucit. Jednoznacne odporucam Sukromnu skolku na Tatranskej 10, mala som tam dceru, teraz tam mam syna uz predskolaka, a aj moj majmladsi je tam uz zapisany. Velmi dobre sa komunikuje s majitelkou skolky, je ustretova a velmi laskava. S ucitelkami sa da na vela veciach dohodnut, da sa priniest dieta aj pocas dna, vybrat hocikedy. V kazdej triede (kuriatka 2-3r, lienocky 3-5 r, sovicky - predskolak) je jedna pani ucitelka na ucenie a jedna na "salenie". Nemyslim ze to maju takto cielene rozdelene, no stale sa to tak nejako vytvori. Su to vsetko mlade ucitelky plne zivota. Moje deti tam chodia radi. Lianka je uz skolacka - tretiacka, a jej anglictinu si velmi pochvaluju. Syn mal teraz vystupenie (v ang jazyku) a bolo mu krasne rozumiet, a ked sa ho pytam co spieva, vie to krasne prelozit. Na google+ mi pravidelne posielaju kazdy mesiac fotky cca 50-100ks a emailom mi chodi ich mesacny program. Mavaju rozne aktivity, Lyziarsky, plavecky, korculiarsky .... chodia do divadla, pustat sarkany, na zmrzlinu pocas prechadzky, divadlo sem tam pride k nim. Kazdy rok spolu s rodicmi vyrezavaju tekvice a potom ich vsetky nechaju zapalene pocas sviatkov na vonkajsej chodbe. 2 krat do roka ich fotia (v lete, a v zime na pohladnice vianocne) a kopu dalsich aktivit. Strazia si tam chorobnost. A cena je najnizsia v Kosiciach 150 eur na mesiac + strava cca 20 eur. Ja tam nosim svoje deti uz 6 rokov a stale je cena rovnaka. O jej kvalite aj svedci to, ze je tam cakacka, preto nevahajte a zapisujte co najskor. Ja som zapisovala uz v tehotenstve :D

nikaske
27. máj 2014

@majka35 škôlka je na Starozagorskej 8 ELC, mám tam dcéru a som spokojná

stoke
12. aug 2014

@nikaske ake su prosim mesacne naklady?? Dakujem

nikaske
14. aug 2014

@stoke Mesacne je to 215 eur je to taky stred ako som tak zistovala v Kosiciach je vela anglickych skol ale uci sa tam len par hodin anglicky tuna s nimi rozpravaju cely den.

stoke
14. aug 2014

@nikaske dakujem pekne za odpoved 🙂

katy174
28. aug 2014

@zuzike. dobrý, chcem sa opýtať na tú škôlku,,, po anglicky s nimi rozprávajú celý den? alebo majú vyhradený čas ? dakujem

zuzike.
autor
28. aug 2014

Ahoj Katy174, rozprava sa s nimi po anglicky cely cas, ale je tam nejaky ten prikaz aj po slovensky. Cim su vo vyssej triede tym viac anglicky sa s nimi rozravaju. Vystupenia su iba v anglictine, cita sa im pred spanim po anglicky. Moja dcera mala vdaka tejto skolke velmi dobry nastup v skole na hodinu anglictiny, aj sa ma anglictinarka pytala na skolku, bola spokojna hlavne s jej vyslovnostou.

zuzike.
autor
28. aug 2014

Katy174, dufam, ze sa mi podarilo zodpovedat otazku. Ak mas este nejake, nevahaj ma kontaktovat.