Ktorá škôlka v Bratislave, Ružinove je najlepšia?

muckom
25. mar 2009

Dobrý deň mamičky, prosím poradte mi, chľadám čo najlepšiu škôlku pre môjho syna v Bratislave časti Ružinov. Veľmi by mi pomohli vaše skúsenosti ale aj názory a postrehy. Veľmi mi tým pômôžete 🙂 Vopred ďakujem 😉

smoulinka7
29. apr 2013

pozna niektto MS Bancikova?? ake mate s nou skusenosti???? dakujem za kazdu odpoved..

daneso
29. apr 2013

@smoulinka7 ahoj uplne v pohode školka. My tam teraz končime a maju rekonstruovat teraz v lete tusim aj kupelne. 🙂

ba242
29. okt 2013

@malinkamaja na carovny svet by som si dala pozor. Mozno je tam detom dobre, ale kedze majitel ma kontakty s mafiou a opletacky s policiou, bohvie ako to tam moze dopadnut. Ja by som tam kvoli bezpecnisti svoje dieta rozhodne nedavala.

abbie
29. okt 2013

ja tiez Carovny svet neodporucam, nemaju ani vlastny dvor a deti tam pozeraju televizor 😒
Mate niekto skusenost s MS na Exnarovej ul.?

janulienkaa28
18. jan 2014

Ahojte babule.Prosim Vas viete mi niektora poradit ako to je s prihlasenim dietata do skolky?Ide o to ze mala je januarova teraz mala len 2 rociky,ale keby som si podala teraz prihlasku vo februari ci marci tak mi je jasne ze ju v septembri nezoberu,tak kedy podat tento rok 2014 ?alebo az bud.rok ,ale potom zas by ju zobrali az od septembra ked zacina skolsky rok?neviem ako to spravit.Byvame v ruzinove takze najlepsie a najblizsie by bola pre nas Haburska bo Medzilaborecka Mam uz z toho trosku hlavu ☹

sharmana
18. jan 2014

@janulienkaa28 ahoj, pozri, asi ti ju nevezmu od septembra 2014, a velmi pravdepodobne, že ani od januára 2015, ale niekedy sa stávajú aj zázraky. Prihlášku by som skúsila dať aj tento rok a s riaditelkou sa dohodnút na nástupe od decembra 2014, prípadne januára 2015, ked ti malá dovrsi 3 roky. Viem že niekedy pomôže aj "sponzorsky dar" a vezmú bez problémov aj deti od decembra... ak ti ju aj nevezmú, tak sa nič nedeje, skúsiš to znova v roku 2015, prihlášky sa väčšinou dávajú medzi 1-15. marcom, sleduj TV a na stránke Ružinova, tam to je vždy uvedené, prípadne konkretnej škôlky, prihlášku si vypln samozrejme skôr a od 1. si vyber a nakluš už od rána do škôlky, prípadne pošli muža, môj si takto odstál 3 škôlky

janulienkaa28
18. jan 2014

@sharmana Ahoj.dakujem za info myslela som ze asi nejak tak to bude no nic musim si to blizsie zistit vsetko.Je to hroza s tymi skolkami.No ved uvidime.Sranda bude ked mi ju nezoberu ani v januari,ale dufam ze sa stane nejaky zazrak 🙂 Dakujem pekne este raz za info.

belusa
26. jan 2014

@pipi1211 Ahoj prosím Ta a ako je to s prihláškou?Je pravda, že prvý den prihlášok tam stoja mamičky aj od 05hod aby boli prvé?

pipi1211
26. jan 2014

@belusa aj pri dcere aj pri synovi som tam bola medzi prvymi a prijali nas v oboch pripadoch

marcy30
26. jan 2014

@smoulinka7 aj my sme spokojni s Bancikovou 😉

veronique_1
26. jan 2014

@abbie kamoska mala obe deti na exnarke a si velmi chvalila

belusa
26. jan 2014

@pipi1211 to bolo o kolkej prosím Ta?

kidsparadise
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aupairandreaba
26. máj 2014

Milé maminky ak hľadáte opatrovanie pre vaše dieťatko, pozrite si môj profil , možno vás zaujme 😉

janet24
16. jún 2014

@sharmana ahoj odkial mate ze ju vezmu aj po 2 prihlaskach?

miazria
14. júl 2014

Môžem Vám odporúčať MŠ Maternelle na Peterskej (viac na www.maternelle.sk), ktorá je situovaná v rodinom dome s veľkým dvorom. Momentálne má 2 triedy: detičky do 3 rokov a potom staršie deti. V triede pre staršie deti sa zameriavajú na výučbu v duchu Montessori, decká sú tam veľmi spokojné a slobodné. Stravu majú veľmi chutnú a zdravú, desiaty sa skladajú len z ovocia a zeleniny, pije sa minerálna voda alebo nesladený čaj. Každý mesiac sú v škôlke rôzne atrakcie v podobe divadla, poníkov alebo výletov. Naozaj sa tam oplatí ísť pozrieť a prihlásiť aj dieťa. Budete spokojní. Detičky sú prijímané počas celého roka, takže neváhajte a dohodnite si stretnutie 🙂

miamiimiu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lebaronis
13. aug 2014

Dobrý deň dámy 🙂

viete mi prosim poradit nejaku dobru sukromnu skolku v ruzinove....nasiel som na nete nieco taketo https://www.facebook.com/cablkova ci nahodou nejaka mate skusenost 🙂

tilda
17. aug 2014

@lebaronis dcera chodila do Vcielky,boli sme spokojni. Jedine ze nemali oddelene spanie od herne a jedalne,ale teraz sa stahuju,tak mozno to bude inak. Super ucitelky,obrovska spokojnost🙂

lebaronis
18. aug 2014

dakujem 🙂

winonna
12. sep 2014

My sme navstevovali carovny svet vyse roka az kym sme sa neprestahovali a sme velmi spokojni. velmi mile ucitelky, chutna kuchyna a hlavne malu naucili jest aj take veci co by doma nikdy nezjedla 😉 spolupraca s nami ako rodicmi zo strany majitela a uciteliek velmi dobra. Teraz navstevujeme skolku na dedine a je naozaj katastrofa ☹

kidsparadise
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kidsparadise
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lana015
16. okt 2014

@winonna prosim ta aspon do IP mi napis, ze ktoru, teda kde, lebo maly mi tiez chodi do jednej na Zahori a ja trpim jak svina aj s nim, kazdemu sa miestne moresy zdaju normalne alebo aspon neriesia, lebo ved je problem zohnat skolku, tak budeme radi aspon za tuto, ale ja uz nic ine neriesim, len skolky a neviem kam s nim a ako to vyriesit, aby som nemusela s nim po psychologoch, pretoze adaptacia na skolkarske prostredie neprebehla spravne a mohla sa v robote venovat aj niecomu inemu ako googleniu info o skolkach v Ruzinove, kde pracujem a kde mi ho nevezmu, napriek tomu, ze tu ma stale trvaly pobyt. dakujem ti za odpoved, pripadne mi popis, co sa ti na tej skolke nepaci, zaujima ma to. skusila som uz vsetko, ignorovat, zaujimat sa, riesit, neriesit, ale nic z toho ma nikam nedoviedlo, som stale viac zacyklena...

jonasa
28. nov 2014

najvacsi zoznam skolok a jasli na jednej kope www.hoppie.sk je tam celkom dost aj z Bratislavy

rodinnevikendy2
28. dec 2014

Adaptačný MONTESSORI program pre budúcich škôlkárov s plávaním PLUTVIČKA

https://www.modrykonik.sk/catalog/vendor/rodinn...

linna
7. jan 2015

Ahojte, ktorú škôlku odporúčate viac v BA Ružinov, Bancíkovej alebo Exnárovú? Na obidve som počula len dobre, prihlášku dám určite do oboch, len ak by som si potom musela vybrať, pre ktorú sa rozhodnúť... 😕 🙂 Ďakujem za odpovede 🙂

humene
27. feb 2015

Neviem či pišete o štatnej školke na Šťastnej ulici alebo o tej sukromnej pod nazvom Smailing faces. Mam skúsenosť so sukromnou Smailing faces v Ružinove na Šťastnejn ulici. Do podpisu zmluvy Vám naslubuju hory doly, a potom chcu len peniaze, ale tie služby vôbec nestoja za to. Majiteľka sa tvari milo a ustretovo, ale chce zarobit za každu cenu i za cenu neferoveho jednania. Učiteľky sú sice mile, ale prostredie tmave a studene, minimalny dvor , kde sa deti môžu hrať. Stravu vari majiteľka sama, ale ak je donaškova piza racionalna strava pre 2-3 ročne deti , tak to je na posudenie už pre Úrad verejného zdravotnictva ( nie každý deň , ale dosť často). Patri medzi najdrahšie v Bratislave a iste ma aj svoje kvality, ale sú určite aj lepšie školky za tie peniaze. Dajte si pozor či podpišete zmluvu hned na cely mesiac, lebo si možno prvy mesiac u nich kupite po 2 dnoch len chorobu za 400 Eur , a aj tak sa doma o dieťa starate sami.

bad_delight
2. jún 2015

my mame dobru skusenosť s kidsparadise v Ružinove. oobrovska školka, nove veci, rodinny pristup, a je cenovo veľmi fajn na BA. u nás zohravala rolu aj cena, takže to bol dovod prečo sme sa tam išli pozreť ale nemenili by sme

aupairandreaba
27. okt 2015

Milé mamičky,ak hľadáte opatrovanie k svojmu dieťatku, môžem vám ho opatriť v priestranných priestoroch rodinného domu s veľkou záhradou. Opatera je celodenná včetne celodennej stravy.Samozrejmosťou je domáca strava, pitný režim,ovocie a pravidelný pobyt vonku. Bližšie informácie v mojom profile.Od 1.11 sa mi uvoľní jedno miesto.Prax mam viac ako 9 rokov.