Ktorá škôlka v Bratislave, Ružinove je najlepšia?

muckom
25. mar 2009

Dobrý deň mamičky, prosím poradte mi, chľadám čo najlepšiu škôlku pre môjho syna v Bratislave časti Ružinov. Veľmi by mi pomohli vaše skúsenosti ale aj názory a postrehy. Veľmi mi tým pômôžete 🙂 Vopred ďakujem 😉

lienocka235
25. mar 2009

ak chces umeistnit maleho tak o rok.. tak sa halvne rozhodni rychlo a utekaj pre prihlasku..
skolky su tu fajn... ale hrozne preplnene,
ak
mas trvaly pobyt v Ružinove
obaja rodicia pracuju
malý má cez tri roky..

tak mozno ho umiestnis od septembra 10/11

muckom
autor
25. mar 2009

Všetko splňam, mám trvalé v ružinove a pracujem a Hugo bude mať už 4 roky o 2 týždne, zatiaľ navšetvuje škôlku ale inde nie v Ružinove a chcem ho premiestniť ale neviem kam v ružinove - to je problém a nemám čas osobne chodiť po všetkých škôlkach preto som chcela poradiť že kam je najlepšie 🙂 nevadí ak to bude až od septembra skôr som ani nepočítala .... 😉

lienocka235
25. mar 2009

http://www.habarka.szm.sk/

doporucujem tuto..
nie je iste ze ti ale daju miesto od septembra.. lebo maju vela deti nahlasenych... skus tam zavolat..
skolky su tu dost obsadene len treba rychlo.. lebo su aj take co beru od septembra len predskolakov

muckom
autor
25. mar 2009

lienočka235 ďakujem 🙂 si zlatá 😉

luciaj
15. mar 2010

Ahojte maminy, rada by som obnovila temu. Mate skusenosti so skolkou Piesocna alebo Banikovej?

claudinka
26. apr 2010

Bancikovej je zevraj velmi dobra, ja sa ho tam chystam tiez dat o rok a pol 😉

nikuska22
24. mar 2011

@claudinka cauko, pisala si, ze by si chcela dat maleho na Bancikovu. Mas na tuto skolku nadalej pozitivne v ohlasy?Dakujem🙂

mata3
31. mar 2011

Ahojte. Nikde som nenašla žiadne informáce o škôlke Gemerská v Ružinove (sú to elok.triedy zo škôlky Miletičova). Ak máte niekto skúsenosti, bola by som veľmi vďačná za každé info. Ďakujem.

pipi1211
31. mar 2011

ja skolky porovnavat neviem kedze dcerka navstevuje len jednu 🙂 teda, ze sme nemenili 😀 chodime na mileticovu a som spokojna. pre deti maju rozne aktivity, mame super ucitelky-teda hlavne jednu 🙂 ta je najlepsia z celej skolky. strava malej chuti, prostredie je super. nemenila by som urcite a so rada ze sme sa rozhodli prave pre mileticovu 🙂

jasminet
4. apr 2011

baby - nejake nove informacie o skolke na šalviovej (travniky), pripadne na šťastnej v prievoze? 😅

malinkamaja
13. nov 2011

ahojte, ja som teraz dostala do rúk leták o novej škôlke Čarovný svet na Jadrovej ulici v Bratislave. Ide vraj o novootvarenp škôlku a vyzerá to naozaj pekne. V utorok otvárajú a určite sa tam chcem ísť pozrieť. Viete niekto niečo o tej škôlke? Vyzerá to lákavo, ceny sú tiež dobré, pozrite www.carovnysvet.sk

luly13
13. nov 2011

Ahojte, kedy ste zapisovali deti do skolky? Vokol pocuvam, ze som to mala spravit davno. Rozmyslame o skolke na haburskej. Dik

sirell
14. nov 2011

@luly13 zápis je každý rok vo februári-marci na nasledujúci školský rok. Vzhľadom na synov vek máš ešte čas, pretože prihlášky sa podávajú každý rok na príslušný školský rok. Takže ak chceš aby ti syna zobrali od septembra 2012, podaj prihlášku vo februári - marci 2012. Je však otázne či ti ho nejaká škôlka vezme, keďže v septembri 2012 nebude mať 3 roky. Najlepšie je informovať sa v škôlke o ktorú máš záujem, či je šanca že Vás zoberú. V každom prípade je dobré podať prihlášku aj keď je len malá šanca na prijatie. V priebehu roka sa môže uvoľniť miesto, resp. na ďalší rok to pomôže pri opätovnom podaní prihlášky.

alexandra17
14. nov 2011

Ahojte, mrknite na smilingfaces 🙂

opateracertik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
malinkamaja
17. nov 2011

AHojte, ja som sa bola pozrieť na otvorenie detského centra čarovný svet a bolo to super. Príjemné učiteľky, skvelá riaditeľka, krásne nové priestory, všetko nové a čisté. Moja malá má len dva a pol roka ale zoberú ju bez problémov aj teraz. Pozrite si www.carovnysvet.sk.

katka008
25. nov 2011

neviete ci carovny svet robi poldenny pobyt aj od 9-15.00?

zuzka38
9. dec 2011

@luly13 ahoj, veru aj ja pocuvam vsade, ze treba prihlasit dieta do skolky do roka, ze potom bude neskoro.. na nete som nenasla vsak ziadne info ze to treba popredu. ale v dany rok od januara do marca.. ty si uz prihlasovala? rozhodla si sa pre habursku? dik

pietra
9. dec 2011

@zuzka38 skor ti prihlasku nezoberu, len od konca januara do marca (presny cas podavania prihlasok kazda skolka zverejni) toho daneho roku, v ktorom zacne nasledujuci skolsky rok. A je aj mala pravdepodobnost, ze zoberu dieta, co k 1.septembru nedosiahlo 3 roky.

natashkaa
12. dec 2011

ja som pisala viacerym skolkam a prave napisali mi ze vobec sa skor nepodava ze od 1 do 15 marca

zuzana581
12. dec 2011

Ahojte. Škôlka, kde chodila dcéra, príjmala prihlášky do 1.3. a myslím, že aj škôlka Miletičová to tak robí. A som si skoro istá, že dieťa, ktoré nedosiahlo tri roky do škôlky nezoberú, lebo sú plné stavy a sú radi, že umiestnia deti nad tri roky a hlavne predškolákov. Ale samozrejme sa môže stať všetko a uvolní sa nejaké miesto, takže za skúšku nikto nič nedá. Ja sa rozhodujem medzi škôlkou Šancová a Miletičová. Aj keď je Šancová mimo nášho trvalého bydliska, tak tým, že tam chodila dcéra a chodí vlastne k nim aj do školy, tak máme nárok byť prijatý. Ale zatial to nemám oficiálne, takže... No a Miletičovú som navštevovala ešte aj ja, moja sesternica, deti kamarátok. Jedna pani učitelka odtial je naša suseda, takže táto škôlka je pre mňa vcelku fajn aj blízko. Dcéra tam chodila tri dni, než sme ju preradili na Šancovú, takže som ju videla aj zvnútra, že je pekná, čistá. Ale hodnotiť, že ktorá je najlepšia, tak to neviem, lebo iné škôlky v Ružinove osobne nepoznám.

pupatienko
13. dec 2011

Dobrý deň, vedeli by ste mi poradiť....dcérka bude mať 29.októbra 3 roky. Oplatí sa mi podávať prihlášku v roku 2012 alebo 2013? Neviem či by mi ju zobrali od novembra, decembra čo je už koniec roka a potom začne nový školský rok.....viem mi niekto pomôcť sa v tom orientovať? ďakujem :0)

sisaha
13. dec 2011

@pupatienko ja si myslim, ze podat prihlasku mozes uz teraz vo februari a rovno sa s riaditelkou dohodnes, aby ti miesto drzali, alebo mozno by ti ju vzali hned od sept.

sunshine13
14. dec 2011

@pupatienko urcite si podaj prihlasku teraz vo februari. Moja mladsia dcerka je novembrova a tiez ju chcem dat do skolky od septembra. Ked nastupovala do skolky moja Vikinka, tak niektore deticky mali dohodnuty nastup v oktobri, novembri a myslim, ze aj v januari. Za pokus ti to urcite stoji, nic tym nestratis.

pupatienko
14. dec 2011

ďakujem Vám za radu, len zrejme asi najväčší problém budem mať že nemám trvalý pobyt v Ružinove ale v Petržalke aj s manželom, v Ružinove sme v podnájme a tuším keď nemáte trvalý pobyt tam kde chcete dieťa prihlásiť je to drahšie

tilly
15. dec 2011

baby, chodi niekto na stastnu do ruzinova??? ja tam chcem dostat maleho od septembra, ale myslim, ze budeme mat veeelky problem, lebo maly je az novembrovy a zatial si nemozem dat do prievozu trvaly pobyt...

lucia.kl
15. dec 2011

@pupatienko myslím, že s trvalým pobytom by nemal byť problém, máme deti v škôlkach aj z ivánky a ak chceš do štátnej tak tá stoji pre všetky deti rovnako..

boka08
5. jan 2012

prihlasky sa podavaju osobne od zaciatku marca, ale kazda skolka to ma vcas vyvesene a musis si ist po prihlasku, aby si ju dala potvrdit lekarom. Stastna je total full co ja viem, napr. k sept. 2011 ostalo v Ruzinove z prihlasenych deti 450 bez statnej skolky. Mne Bohuska nezobrali nikam, ale som chcela v priebehu roka resp. od januara...dufam, ze mi ho vezmu od sept.2012 alebo si prihlasku stiahni na ich stranke http://www.stastik.sk/dolezite/casto-kladene-ot...

katka008
8. feb 2013

Ahojte, mate niekto skusenost so skolkou Carovny svet? 🙂

katami
10. feb 2013

Ahojte, neviete nahodou poradit statnu skolku v starom meste? Alebo aj ktoru rozhodne nie? idealne nejaku "alternativnu" kde po detoch nehucia, nezatvaraju ich na samotku, nedavaju iba malinovky, a pripadne sa detom aj venuju. Dik!