Ktorá základná škola v Dúbravke je dobrá?

lubkaj
18. jan 2009

Ahojte. Mame velmi sikovnu predskolacku a kedze onedlho (6.-7. 2.) budu u nas v Dubravke zapisy deti do ZS, musime sa rozhodnut, kam ju zapiseme. Zatial to vyzera na ZS Benovskeho, kedze tato skola ako jedina ma rozsirene vyucovanie matematiky. Lenze ta je od nas najdalej. Najblizsie mame ZS Pri Krizi, ale kludne by sme ju dali aj na Nejedleho alebo Sokolikovu... Mate s niektorou z nich skusenosti? Budem vdacna za hocijake informacie.

mamikat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martina46
1. okt 2016

ahojte, mate niekto prvaka na benovskeho?

vlasok123
23. jan 2017

benovskeho je top. super ucitelia

pimpa111
25. jan 2017

ahojte kedy su na Benovskeho zapisy? Pripadne je moznost ist sa pozriet do skoly?

tin007
25. jan 2017

@pimpa111 Zapisy do ZS sa v zmysle zakona budu konat od 1. do 30.4., takze treba sledovat stranku skoly. V pripade, ak sa chces ist pozriet do skoly, skontaktuj sa s riaditelkou, povedz jej co by si chcela a uvidis, ci to bude mozne. Ja som sa chcela ist pozriet do ZS (do inej ako Benovskeho) na vyucovanie, tak som to vopred zavolala riaditelke, ta zistila, ci to je mozne a dala suhlas.

kharima
27. jún 2017

@z_u_z_a_n_a poznas skolu Wonderschool? Alebo pocula si nieco o nej?

mimikas
16. feb 2018

Baby tiez sa pridavam, neake info o skole wonderschool?

tin007
2. feb 2019

Základné školy v Dúbravke pozývajú na dni otvorených dverí.
Zápisy prváčikov sa pomaly blížia. Ako vyzerajú jednotlivé dúbravské základné školy, čo ponúkajú? Aké majú priestory?
Spoznať jednotlivé školy sa bude dať aj na Dni otvorených dverí.
Pozývame:
• Základná škola Beňovského - otvorí dvere – 21. marca od 9.00 – 12.00
• Základná škola Nejedlého otvorí dvere – 10. apríla - od 9.00 – 12.00
• Základná škola Pri kríži otvorí dvere – 21. marca od 9.00 – 12.00
• Základná škola Sokolikova otvorí dvere - 8. apríla - 8.00-10.00, 1. vstup 8.00 -9.00, 2. vstup 9.00h – 10.00h

vvia
2. apr 2019

Baby, chcem sa spytat, ako je Zs pri krizi na tom s anglictinou? Prosim? Uci sa anglicky od 1r?

liv_horvathova
8. apr 2019

Dobrý deň 🙂 som žiačka zo školy Nejedlého 8 v Dúbravke. Túto školu určite neodporúčam z osobných skúseností po dĺžke niekoľkých rokov! Učitelia ako na prvom alebo druhom stupni sa nám stále menia (po dvoch troch týždňov), vizitka školy je tiež na zaplakanie, prístup akým nás učia a pripravujú netreba ani komentovať.. ešte k tomu sa u nás stále iba kradne, chodí k nám (za žiakmi ) polícia .. takže kolektív je veeeľmi zlý "výkvet"
Môj mladší brat ma nastúpiť do 1.ročníka a ide určite na prikrižku✌️