Logopedická škôlka v Bratislave

natalii6
11. okt 2013

Ahojte mamicky .Hladam logopedicku skolku v BA najlepsie v 2 obvode a chcela by som sa spytat tych ktore deti navstevuju taku skolku ci ste snou spokojne a ci deticky robia pokroky..ja mam 4,5 r syna ktory ma problem z recou..mam snim taky problem ze vie rozpravat normalne alebo vie vec pomenovat ale castejsie pouziva detsku rec a malokedy mu je rozumiet..bola som snim aj u psychologicky ale ta povedala ze je to na logopedicku ktoru sme aj navstivili ale snim nic nerobila (cakala kym bude mat po operacii usi) nakoniec mu usi neoperovali iba nosnu mandlu a ked som bola u nej tento tyzden tak mi povedala aby som jej doniesla papier z vysetrenia usiek ze az potom uvidi ako je natom moj syn a az potom snim zacne pracovat ale odporucila mi ze by bolo dobre keby navstevoval logopedicku skolku len netusim kde su take skolky a hlavne statne nie sukromne..dakujem za odpovede

sesilia
11. jún 2017

@elik81 niekto vyssie spominal nejaku sikanu a ze je tam malo indiv. logo. mal tvoj syn pripravny aj prvy rocnik tu istu ucitelku prosim?

elik81
19. jún 2017

@sesilia ahoj, o sikane nic neviem. Kazdopadne ked dvaja spoluziaci robili synovi zle, tak to triedna riesila, chlapci dostali prasiatko do slovnicka a uz sa to nezopakovalo. Ako su to chlapci, obcasne strkanice v ramci hry su ok...ale o sikane som nic nepocula. V skole ucitelia a vratnici deti poznaju, tym, ze ich je malo, je to take rodinne prostredie. Triedne sa im bohuzial kazdy rok menia...a ta logopedia? Viem ze v pripravke si ich bravala triedna do kabinetu...zatial mala ostatne deti vychovavatelka.... Tento rok vlastne ani neviem, chodi uz na rodicko manzel...musim sa popytat tento tyzden na rodicku.

sesilia
20. jún 2017

@elik81 dakujem.

evamanc
14. jan 2019

@elik81 dobry, prosim vas, ako vam ide skola v Petrzalke? tiez hladame logo skolu. maleho chcem dat do nulteho rocnika. mame ist na pohovor. vdaka ..

elik81
14. jan 2019

@evamanc Syn ďalej pokračuje v škole. My sme spokojní. Prípravný ročník môžem len doporučiť. Akurát, že už aj škola si vyberá deti... Proste veľa detí - malo miesta - tried. Držím palce.

zuzuliennka1
10. nov 2020

ahojte - update - funguje este prosim ta statna skolka na Misikovej?
mate niekto nejake aktualne info?

zuzu2988
10. nov 2020

@zuzuliennka1 podľa mňa áno ... aspoň čo som mala informácie keďže mi tam chodila dcéra. Treba sa samozrejme informovať.