Logopedická škôlka v Bratislave

natalii6
11. okt 2013

Ahojte mamicky .Hladam logopedicku skolku v BA najlepsie v 2 obvode a chcela by som sa spytat tych ktore deti navstevuju taku skolku ci ste snou spokojne a ci deticky robia pokroky..ja mam 4,5 r syna ktory ma problem z recou..mam snim taky problem ze vie rozpravat normalne alebo vie vec pomenovat ale castejsie pouziva detsku rec a malokedy mu je rozumiet..bola som snim aj u psychologicky ale ta povedala ze je to na logopedicku ktoru sme aj navstivili ale snim nic nerobila (cakala kym bude mat po operacii usi) nakoniec mu usi neoperovali iba nosnu mandlu a ked som bola u nej tento tyzden tak mi povedala aby som jej doniesla papier z vysetrenia usiek ze az potom uvidi ako je natom moj syn a az potom snim zacne pracovat ale odporucila mi ze by bolo dobre keby navstevoval logopedicku skolku len netusim kde su take skolky a hlavne statne nie sukromne..dakujem za odpovede

anuska74
11. okt 2013

O štátnej čisto logo. neviem. Je len súkromná, veď chod do dialogu a môžeš navštevovať ich sanatorium, máš nárok na 3x do roka.po jednom mesiaci.

natalii6
autor
11. okt 2013

@anuska74 ahoj a to kde je ten dialog? a co to vlastne je ten dialog?

maznacik007
11. okt 2013

v petrzalke na vlasteneckom namesti mas skolu oni maju aj pripravne rocniky... teraz ti aj tak uz maleho nikam nevezmu ... prihlasky sa davaju v marci ...

inak vela deti ma dnes logopedicky problem ... dolezite je doma cvicit ... ono ta logopedicka neurobi zazrak ak ma sedenie raz dva krat do mesiaca...

dialog je platena logo skolka a dost financne narocna

natalii6
autor
11. okt 2013

@maznacik007 to ja viem ze ked tam budem chodit raz do mesiaca tak zazraky cakat nemozem to mi na rovinu povedala aj logopedicka..a logopedicka mi vravela ze su aj statne logopedicke skolky len na nete som pozerala a nasla som len jednu v dubravke co je premna daleko no budem sa musiet spytat logopedicky na tu skolku..tak ked je dialog taky drahy to u nas neprichadza do uvahy

felixa
16. okt 2013

@natalii6
Ahoj. V Dialogu prispieva aj zdravotna poistovna, sa plati 196 eur na rok. Moze sa platit po castiach. Su v tom 2 logo sedenia za mesiac, psycho vysetrenie 2xhod za rok, logo vysetrenie 2xhod za rok a zlavy na kurzy. Priamo mesacne pobyty cele hradi zdrav.poist. Tak to bolo este pred par rokmi. Deti beru cely rok. Su na Tehelnej ulici v Blave. Inak, tie pobyty robia s deckom zazraky. Ved si ich najdi na internete a zavolaj tam.

Najdi si inu logopedicku, klinicku, ked tvoja stale caka a nevie, co ma s deckom robit. Nema v tomto smere asi skusenosti, asi mala vacsinou len deti s dyslaliou. Cez poistovnu mas narok na tyzdenne sedenia.

natalii6
autor
16. okt 2013

@felixa ahoj dakujem ti za info o tom Dialogu budem tam musiet ist co najskor sa poinformovat..este raz dakujem

abbie
16. okt 2013

Dialog vobec nie je financne narocny, myslim, ze 200 € rocne nie je vysoka suma ...
Existuje potom este sukromna logo skolka Asobi v centre mesta a viem, ze aj speci. MS na Hrdlickovej ma jednu triedu pre deti s narusenym vyvojom reci

kremy
16. okt 2013

My chodime do Asobi, je to sukromna logo skolka, ale maly robi take pokroky, ze som nadsena. chodili sme tiez k logopedicke pred tym, ale nula bodov, teraz sme nadseni ako to krasne ide. maju tam kazdy den logopediu, kazdy den rehabilitacie. chodia kazdy tyzden do divadielka, do kniznice. neskutocne sa im tam venuju. vidime na nastenkach, co robili dany den, ak chce niekto vediet viac, cena, a tak, napisem rada do spravy. Prestriedali sme to aj s Dialogom kvoli financiam, ale neda sa to porovnat. aj ked Asobi je financne narocne, su to vyborne minute peniaze a urcite nelutujeme to.

adrea
19. feb 2014

@kremy
Ahoj, rada by som sa informovala o cene skolky v asobi, nakolko chodime do dialogu a nic specialne s nasou malou neurobili - ziadny zazrak, chceme jej moc pomoct.
Vopred velmi pekne dakujem.
Ada

abbie
19. feb 2014

@kremy mna by tiez zaujimala cena mesacneho skolneho a je pravda, ze beru deti od 4r.? Mladsie nezoberu?

sesilia
23. nov 2014

@kremy ahoj, prosim vies mi dat info, kolko skolka stoji? dakujem.

vierazit198
27. mar 2015

@kremy ahoj, viete mi dat viac info o tej skolke? ceny, pristup,,, atd .. budeme mat tri rociky a nevieme rozpravat kde to vlastne je? my sme s Petrzalky
Monika

tin007
27. mar 2015

@vierazit198 MS na Miksikovej ma tiez v triedach deti s OVR http://www.karpatska.eu/index.php?action=cat&mi...

vierazit198
27. mar 2015

@tin007 velmi pekne dakujem pozrem sa nato

zuzu2988
26. nov 2015

@maznacik007 a kde je tá škôlka v petržalke?

majkaniz777
2. feb 2016

Zdravím,

pracovala som 40 rokov ako pedagogička na škole pre deti s poruchami reči + venovala som sa aj učeniu detí prvého stupňa ZŠ. Pokiaľ by Vaše dieťa potrebovalo pomôcť s doučovaním látky 1. st. ZŠ alebo logopedické služby, dole je e-mailový kontakt, rada pomôžem. Žijem a realizujem sa v Bratislave.
Ďakujem Maria
maria.niznanska@gmail.com

majkaniz777
2. feb 2016

@natalii6

Zdravim, pokiaľ máte záujem o logopedické služby dieťaťa, ozvite sa mi na
maria.niznanska@gmail.com a pošlite mi tam Váš mobilný kontakt ozvem sa Vám.
Venovala som sa 40 rokov deťom s poruchami reči + učenie 1 st. ZŠ. Nech sa Vám darí. Nižnanská

elik81
3. feb 2016

Ahojte, ja tiez davam do pozornosti Specialnu Matersku skolku na Misikovej. Je to statna skolka takze neplatite ako v sukromnych skolkach. Moj syn tam chodil a mozeme povedat ze sme boli velmi spokojni. Mame specificky naruseseny vyvin reci. Deticiek je v triede malo - max. 8. Posledny rok (teda minuly sk.rok) tam nastupila nova pani logopedicka - uplne super - rozvijali grafomotoriku a tiez mali Fonematicke uvedomovanie podla Elkonina. Pani ucitelky (specialne pedagogicky) boli vyborne. Je to pod Slavinon ale vlastne beru vsetky deti z okolia. 🙂

vierazit198
3. feb 2016

@elik81 dobry den,
my sme z Petrzalky nas asi nezoberu ze?? ked tam je tolko malo deticiek , dostane sa tam asi malo deti.. 😒

tin007
3. feb 2016

@vierazit198 Treba skusit, zavolaj si priamo do MS a pytaj sa co chces a potrebujes vediet. Neskusis, tak sa naozaj nedostane.

elik81
3. feb 2016

@vierazit198 My sme tiez z Petrzalky. Treba tam zavolat. Urcite sa s Vami dohodnu na konzultacii. Dietatko bude treba zdiagnostikovat ich logopedickou a psychologickou (priamo v skolke). Aspon takto to prebehiehalo u nas. Ako pisala tin007 - treba skusit.

monyga
8. feb 2016

@kremy
@kremy chcela by som sa spýtať na na Centrum Asobi koľko to tam stojí a ako to beží sme zo Žiliny je to ďaleko či poskytujú aj nejaké ubytovanie či si musím nájsť sama a ako dlho to trvá

zukme77
29. feb 2016

@kremy dobrý večer, prosím o info aká je cena mesačného skolného v skolke ASOBI, dakujem za info

bambulka28
26. aug 2016

@kremy mohla by som poprosit aj ja info o skolnom v asobi dakujem

zukme77
8. feb 2017

@elik81 dobrý deň, chcela by som sa vás spýtať ako dlho vaše dieťatko chodilo na misikovu. A aké je rozloženie detičiek v triede. Ci to je podľa problému aký majú, alebo sú zmiešané. Ci su v triede deti iba s poruchami reči a tak. My tam mame ísť na "pohovor" s malou, teda so 4,5 ročnou dcérou. Dakujem

elik81
8. feb 2017

@zukme77 syncek tam chodil dva skolske roky a boli sme spokojni, super pristup. Ale uz su to dva roky dozadu. Vtedy boli triedy zmiesane, myslim ze ich tam bolo 6-8 deti v skupime co je super. Na tom pohovore sa isto dozvies aktualne info...Myslim, ze dostat sa do statnej skolky so spec.pedagogmi v nadhernom prostredi bolo pre nas velke plus, a ano boli tam aj deticky s downovym syndr., DMO, ale nemyslim si ze by to syna tahalo vo vyvoji spat. Naopak, naucil sa byt vnimavejsi a citlivejsi k potrebam druhych. Syn tam bol spokojny a rad na skolku spomina. 🙂

zukme77
10. feb 2017

@elik81 ďakujem ti info. Áno dnes sme boli v škôlke a pohovore, čo ešte neznamená že nás príjmu. Páčilo sa mi tam. Vraj triedy sú zmiešane ale sú v nich detičky s podobným problémom, snažia sa ich deliť tak. Určite je chodiť do takejto škôlky veľké plus. My teraz chodíme do asobi, kde je super prístup, mala robí pokroky, ale stojí to strasne veľa peňazí. A tvoje dieťatko už chodí do školy. Ale ma problém a ako to zvláda. Dakujem

elik81
15. feb 2017

@zukme77 ahoj, syn chodi do spec. ZS pre deti s narusenym vyvinom reci v Petrzalke. Teraz je prvak a chodil tam aj do pripravneho rocnika. Ozaj tento sk.rok tam otvorili triedu - skolku pre predskolakov. Je to statna skola a zatial sme spokojni.

sesilia
11. jún 2017

@elik81 dobry den, my by sme mali teraz od 9/2017 nastupit do pripravky. boli by ste taka mila a napisali by ste mi ako ste tam spokojni? aku ma pani ucitelku, ake pokroky urobil? mozete kludne aj ip. my sme tam uz prijati, ale prave som sa dostala tu na mk k dost negativnym hodnoteniam na tu skolu, tak som dost v rozpkach z toho. dakujem

elik81
11. jún 2017

@sesilia ahoj, ja mozem povedat ze sme spokojni. Neviem si syna predstavit v beznej skole. Tam by bol strateny. Tu sa mu venuju...ten pocet deti v triede je fajn. Neviem, co konkretne negativne myslis, ale ja som rada ze syn chodi na tuto skolu. Aj ucitelky/vychovavatelky su prijemne.