Máte skúsenosť so škôlkou Slniečko na Vihorlatskej?

helen
14. máj 2009

Ahojte, prosím vás nemáte nejaké referencie na túto škôlku? Plánujeme tam dať dcéru od septembra, zatiaľ sa nám to pozdávalo. Ďakujem vopred veľmi pekne za každý komentár!

bubukvietok
18. dec 2014

@lienocka23 myslim ze vsetko je v poriadku, teda aspon o nicom neviem a volas na ktore cislo? treba volat na to mobilne cislo 0915 153 172.

bubukvietok
18. dec 2014

@lienocka23 vsetko je v poriadku aspon myslim. volaj na mobilne cislo 0915 153 172.

lienocka23
18. dec 2014

@bubukvietok ano uz je to ok. Uz som sa dovolala a pani ucitelka mi vsetko objasnila - mali problem s cislom ale uz je to ok. Kazdopadne dakujem 😉

skolkarik
21. okt 2015

ahojte, funguje este skolka slniecko ? kamarati by tam chceli dat dceru. Maju to tam blizko.
Napise este niekto prosim referencie ?

dadakiri
24. apr 2016

Ahojte, prosim, vie mi niekto povedat aktualne referencie zo Slniecka? Bola som tam osobne minuly tyzden. Interier aj exterier ma no tzv.nemilo prekvapil ale skor naozaj tym, ze dat novy koberec alebo vymalovat nie je az taka polozka a hned to urobi iny dojem. Pani ucitelka, s ktorou som komunikovala bola velmi mila, ostatne sa mi ( naozaj iba moj dojem) akoby nahnevane.
Napriek tomu celkovo som mala celkom pozitivny pocit, velke priestranstvo, ci uz interier alebo exterier. Nie som ziadna fajnovka, ani dieta k tomu nevediem ale hygiena je pre mna samozrejme samozrejmost 🙂