Máte skúsenosť so zápisom do štátnych jaslí v Bratislave?

kllamarka
21. apr 2016

Ahojte, zaujimala by ma vasa skusenost a odporucanie so zapisom do statnych jasli v BA. Viem, ze je ich v BA zopar...a silne tusenie, ze je takmer nemozne sa tam zaradit. A vsak je tu niekto kto to dokazal bez protekcie? A ako, kde, a kedy je vhodne sa o miesto uchadzat? Vopred dakujem za informacie. Zaujimaju ma statne jasle stare mesto a nove mesto.

barbinka01
21. apr 2016

ahoj - vcera som pisala o nasom zapise do statnych jasli sem: https://www.modrykonik.sk/forum/ma-1-az-3-roky/kedy-prihlasit-dieta-do-jasiel-v-bratislave/
tie v ruzinove zapisuju prvy pracovny den po troch kraloch v januari (kazdy rok}
Ale statne jasle su gestapo pre dieta....

wieruska1
21. apr 2016

moja mala chodila do statmych jasli v starom meste v roku 2013 a 2014 a teda ziadne gestapo to nie je bolo jej tam super sestricky sa starali klobuk dole. Utiekli sme po mesiaci zo sukromnych! Boli sme bez protekcie obaja s muzom s trvalym pobytok v starom meste.

dizu
4. máj 2016

V Starom meste sa dá aj počas roka, treba sa ozvať a opýtať sa ☺

ika_ba
14. máj 2016

ja som zapisovala minuly rok, lebo som sa bala ze nas nezoberu do skolky, ozvali sa necakane, ze sa uvolnilo miesto a mozme nastupit, nakoniec sme to odmietli, lebo nas prijali do skolky, islo o jasle na cajakovskeho, protekciu sme nemali, len stastie, lebo niekto odchadzal do zahranicia, tak sa uvolnilo miesto

vdobiasova
23. jún 2016

Kkudne volajte do jasli na cajkovskeho,
beru aj prihlasky aj deti po cely rok ,,