Materská škola Dudvážska v Bratislave. Je dobrá?

monni
3. feb 2009

ahojte kocky,
chcela by som dat dietatko do skolky na Dudvazskej ulici v Podunajskych Biskupiciach. Je to dobra skolka? Su tam mile pani ucitelky? To okolie sa mi az tak nepaci (Tesco oproti atd) ale v tejto lokalite to vyzera asi na najlepsiu skolku. Poprosim vas ak mate skusenosti s touto skolkou, napiste mi ci ste spokojni a hlavne vase deticky.
popripade ak mate niekto postrehy ohladne skolky na Linzbothovej ulici. tam sa mi velmi paci dvor ale pocula som ze jej velmi vela deticiek a sa pomaly ani po mene nepoznaju a ucitelky dost kricia po nich. tak vas poprosim o rady. dakujem

uznetusim
3. feb 2009

Monni, ja ti viem odporučiť škôlku tretiu - na ktorú si sa síce napýtala 😀 , ale spadá pod Linzbothovu ako aj Dudváížska. Ja to škôlka Latorická. Syn je tam už druhý rok a som spokojná. 😉

monni
autor
3. feb 2009

uznetusim, a ake su tam prosim ta ucitelky? ked som sa tam bola pozriet, mala som z nich dost blby pocit, dokonca im vadilo aj ked mi malicky vbehol medzi ostatne deticky ako boli vonku na dvore. a kamosky tiez vraveli len same negativa na tuto skolku, preto som ju vylucila.
ale je tazke sa rozhodnut, lebo jednemu sa paci a druhemu nie, kazdy ma ine dietatko a vyhovuje mu nieco ine.

uznetusim
4. feb 2009

Monni, práve...sto ľudí, sto chutí. Učiteľky - nepoznám všetky. Syn má teraz v druhom ročníku tie, čo mal aj v prvom, čomu som bola rada, že idú ,,s nimi ďalej" a detičky si nemusia zvykať zasa na nové. 😉 Je tam jedna, ktorej meno síce nepoznám a tá je za ,,pani dôležitú", našťastie túto môj syn nemá, ale možno druhý syn ju o dva roky vyfasuje...uvidíme. Každopádne asi v každej škôlke sa nájde aj ,,čierna ovca učiteliek" . V tejto škôlke majú dosť farebný program, myslím ale, že to škôlky majú skoro všetky už. 😉 Veľmi milá ja tu pani riaditeľka, možno skús za ňou skočiť a popýtať sa. Bola veľmi ochotná, keď som ja bola pýtať prihlášku pre syna. Ja som naopak túto škôlku vybrala po pozitívnych referenciách. 😎 Tak držím palce, nech sa rozhodneš akokoľvek. 🙂

monni
autor
9. feb 2009

ahojte, nenajde sa niekto koho deticky chodia do MS na Dudvazskej ulici? potrebovala by som niake referencie na tuto skolku, prosim 🙂 .

lalasa
14. feb 2009

Ahoj monni
Moja mala tam chodi od decembra, takze iba chvilku, ale pani ucitelky ma super. Ked som pre nu vyberala skolku tak som sa tam bola pozriet, pani riaditelka bola strasne mila, malu zobrala za ruku a pekne jej poukazovala celu skolku, vsetko mi povysvetlovala, bola velmi ochotna. Zatial sme spokojni.

mili7
24. jan 2014

Ahojte, mám decembrovú dcéru a podľa TP patríme do MŠ na Latorickej. Má niekto skúsenosť, či tam berú deti už v septembri, keď ešte nemajú dovršené tri roky? A keď ste dávali deti počas prebiehajúceho roka, tak ste sa chodievali stále pýtať, či nemajú voľné miesto?

rysavcek
12. jan 2015

ahojte baby je tu niekto aktuálne kto má dieťa na týchto školkach, myslím linzbothovu, latorickú a dudvažskú na každú jednu som počula aj pre aj proti preto sa chcem spýtať niekoho kto tie škôlky osobné pozná a má tam dieťa ďakujem za každu skúsenosť 🙂

bacuska6666
21. jan 2015

Aj mna by zaujmalo linzbothova a latoricka

matatobias
23. jan 2015

Ahoj,moj syn je na Dudvažškej.Možem odporučit.Učitelky su super,maly si chváli ja som spokojná vrelo odporučam.Maju super akcie.Opekačky,dielničky,užasne.školka je zatažená na zber papiera,fliaš atd..mame vdaka školke doma maleho ekologa 🙂 Eva Bacikova zast.riaditela.je prisna ale užasna a ferova.Maju nove wcka.Skus určite nebudete lutovat.