Materská škola Kostolná pri Dunaji

stankot
1. feb 2014

Ahojte baby...o mesiac nastupuje dcera do tejto skolky...mate tam svoje deti?ako to tam chodi,su deticky spokojne,ste spokojne vy ako mamicky?a v lete je tam skolka otvorena cez prazdniny?dakujem za nazory...

tomaws
13. mar 2014

Ahoj, aj my rozmyslame o kupe domu v kostolnej. Vies prosim napisat nejake referencie? Ako sa ti tam paci, ake su vyhody/nevyhody, aka skolka, dostupnost, sluzby a pod? Vrela vdaka za odpoved 😉

stankot
autor
17. mar 2014

@tomaws ahoj,my sme tam byvali v podnajme asi tri roky a potom sme sa odstahovali...bol tam jeden obchodik teraz je asi zavrety ak dobre viem...dve krcmy,robia v jednej aj pizzu...je tam polnohospodarska firma agromacaj takze pri ceste byvat bude pocut traktori ale to sa da zvladnut...skolka klobuk bolu dcera je v malej skolke 5 den bola tyzden chora...je tam velka cistota hlavne aj NA veckach bola som tam dve rana s malou cikat a vsetko sa leskne...pristup uciteliek je dobry,dcera ich oblubila dokonca nechce papat tam tak ju sonicka nakrmila. je tam iba 10 deticiek v malej skolke tak sa mozu venovat kazdemu...ktory dom chcete kupit?ake male drobce mas?ides tam za pracou?ja malu vozim z inej dediny zatial som so skolkou spokojna. AK nieco pytaj sa🙂

tomaws
18. mar 2014

Ahoj, vdaka za odpoved, uvazujeme nad bungalovom na zaciatku obce smerom na kralovu(projektsnov.sk), maju celkom dobru cenu. Odrazuje nas samotna kostolna, kde ako aj sama pises, dokopy nic nieje. tak este vahame.

stankot
autor
19. mar 2014

@tomaws veru nic tam nie je...myslis tie domy nove co stavaju?bliiiiizucko skolky vsak?a teraz kde byvate a ake male drobce mate?my teraz byvame na novom dvore pri sladkovicove okres galanta....

olivs
3. sep 2014

@tomaws uz ste sa rozhodli? ak mas akekolvek otazky ku KpD, pytaj sa.. nam sa tu byva dobre..

2danculik
4. sep 2014

žienky aký je vyučovací jazyk, koľko platíte mesačne a beru aj detičky ktoré este nemaju 3r (28dní rozdie) a s trvalým pobytom mimo?

babetko1978
16. sep 2014

ahoj ja bývam v kostolnej už 3roky je pravda,že dokopy tu nič nie je okrem tigrov ale je tu božský klud veľmi dobre sa tu býva myslím si že rozdiel 28 dní im nebude vadiť

babetko1978
16. sep 2014

vyučovací jazyk je slovenský poprípade ked dieťa nevie po m slovensky tak sním komunikuju po madarsky
môj malinký je spokojný

2danculik
1. dec 2014

prosím Vás od kolkej do kolkej je otvorená školka? musím si pozistovat spoje do BA