Materská škola Linzbothova. Ako ste spokojní_

monicka32
5. jún 2008

Ahojte maminky ,nikde som tu nenasla ziadne spravicky na tuto MS.V septembri nastupujeme a tak by som aj nieco pocítala.Ako to tam funguje,ake su tam ucitelky,a ktorím sa radsej vyhnut 😲 a tak.Hlavne ci su vase deturence spokojne,prospievaju a ako funguje komunikacia s ucitelkami.Dakujem za kazdu infosku .

tilly
5. jún 2008

chodila tam suseda, boli so škôlkou spokojní a asi máte šťastie, že ste sa tam dostali, kopec detí odmietli

monicka32
autor
6. jún 2008

tily dakujem ,povzbudila si ma.Aj ja som pocula ,ze nepriali vela detí.Nas priali asi aj preto ,ze tam podla bydliska patríme.Dufam ze budeme spokojný aj mi.Od septembra nastupujeme tak ak bude mat niekto este k tomu co povedat budem rada,aj ked asi zalezí aj od dietatka ako sa adaptuje a tak.

tilly
7. jún 2008

kamoške nezobrali dcérku a to bývajú rovno vedľa v baráku 😒

uznetusim
10. jún 2008

Monicka32 my chodíme na Latorickú - tá iba spadá pod Linzbothovu, ale sme spokojní.

monicka32
autor
11. jún 2008

Dakujem vam mooooc 😀

krpana
21. aug 2008

Dobry večer,chcela som len p.Monicku ubezpečit,že mš Linzbothova je velmi fajn,poznam to tam 😉 P.učitelky su zlate a je to najväčsia mš v okolí,keby nebola dobra tolko detí by tam predsa nechodilo 🙂

amalfi
17. sep 2008

ucim v tej skolke.ako uciteky si ozaj rozumieme a detom sa podla moznosti maximalne venujeme.kym som tam neucila chodili tam aj nase vsetko OK.Skolka ma uz 9tried a niesu uz poriadne ani priestory pre nove,to je jedine minus pre mamicky.Vela stasia a nech sa detickam u nas paci 😉

monicka32
autor
28. sep 2008

velmi pekne dakujem krpani aj amalfi za príspevok. 😅 .Dufam ,že aj ja budem mat iba taketo poz.postrehy a budem ich moct posuvat dalej 😀 .

caruzo19
29. sep 2008

dievcata a ktore ulice tam vlastne patria?byvame na medzijarkoch a tiez som uvazovala nad touto skolkou.je o nich nejaka internetova stranka?