Materská škola Šancová v Bratislave. Chodia sem vaše deti?

tinasc
19. jún 2009

Ahojte,
sú tu nejaké maminy, ktorých detičky chodia, alebo chodili do tejto škôlky? Prosím, napíšte svoje názory a skúsenosti... ďakujem 🙂

tinasc
autor
22. jún 2009

naozaj žiadne? 🙂

tintin
22. dec 2011

chodia 🙂 my sme velmi spokojni.

tinasc
autor
30. dec 2011

@tintin super, konečne niekto 🙂 lenže my tam už nechodíme, ale strávili sme tam pekné dva roky 😉

janaray
15. feb 2012

maminy, napiste viac, zaujima ma tam halvne v com spociva vyuka nemciny 🙂 a tiez ake ucitelky su tam a co strava kruzky

barbim
5. máj 2014

Dávali ste niekto tento rok prihlášku do tejto škôlky? Prišlo vám už vyrozumenie o prijatí? Termín bol do 30.4. ale zatiaľ nám neprišlo nič 😖

jmartinka
6. máj 2014

@barbim
ahoj, ani nám ešte nič neprišlo, tiež čakáme

ivkadracova
21. dec 2014

Tiez by ma zaujimalo aka je tam strava a ake su ohlasy na tuto skolku.

sakalova
18. feb 2015

teraz som tam bola zaniest prihlasku, akurát im zatepluju, deticky sa vonku hrali, je to tam zlate s tym, ze mame zavolat my koncom aprila a dojst si pre vyrozumenie...oni ich teda neposielaju...verim, ze nam vyhoveju pozitivne🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tehula
18. feb 2015

@sakalova toto ma dost zaujalo, lebo som mala dojem, ze kedze je zriadovatelom mestska cast Nove Mesto, tak musia fungovat ako ostatne skolky a teda posielat vyrozumenia.
Ja som prihlasku davala v roku 2012 pre dieta, ktore malo v tom case aj TP v tomto rajone a teda som predpokladala prijatie do skolky. Velmi ma prekvapilo, ze ziadne vyrozumenie mi ani neposlali. Nakoniec sme sa stihli aj prestahovat a viac som tuto skolku neriesila. Nerozumiem ale doteraz, ako to takto moze fungovat, ze vyrozumenie neposlu. Ako vie teda rodic, ze dieta nastupit moze?
Mne to zavana strkanim do vackov, nehnevajte sa na mna, ze to takto pisem, ale nie je to ani transparentne ani korektne voci rodicom, ktori tiez predsa prihlasku musia vyplnit, naklada sa s ich osobnymi udajmi aj udajmi dietata a oni to maju na salame?

sakalova
18. feb 2015

ved ja toto robim prvýkrát a tiez som bola prekvapena, ked mi pani ucitelka povedala, ze si mam zavolat koncom aprila, ale ze maju v polke marca den otvorených dveri, tak sa ttam pôjdeme pozriet...neviem to posudit, ako to inde funguje....davala som aj do iných dvoch tu v ba3...tam ze poslu....no hlavne, nech mi mala niekde nastupi v sept. a bude spokojna🙂

sakalova
18. feb 2015

no a jasne by som bola naj, keby to vyslo tu na sancovej🙂

tehula
18. feb 2015

@sakalova ja som praveze ani nebola o tom informovana, ze nebudu posielat, lebo mi len prihlasku nejaka ucitelka medzi dvermi vzala, ze to da riaditelke. Mozno moja chyba bola, ze som sa nezucastnila dna otvorenych dveri, ale tak hadam to nie je podmienka na prijatie.

sakalova
18. feb 2015

ved u mna tiez tak medzi dverami a posunula mi aj tuto info...takze budem volat a ten den, to je ved v zaujme a podla moznosti a casu rodica...uvidíme, casovo, ci pôjdeme kuk....

sodomka
7. máj 2015

Ahojte maminky, prosim chcem sa opytat ci Vas niektoré prijali do tejto škôlky a či ste spokojne. Ďakujem za kazdu info.. 🙂

sakalova
7. máj 2015

klasika, ako mi vravela pani ucitelka, ked som niesla prihlasku, ze neposielaju vyrozumenie a treba si zavolat...tak sa aj stalo..idem tam bud.t. volat, hoc maju vypisane, ze budu posielat rozhodnutie...ale myslim, ze my neprijati, kedze ani bu:(

sakalova
7. máj 2015

@tehula den otvorenych deti nakoniec aj zrusili, lebo ju prerabali...takze ziadna spatna vazbe, divny pristup:(

sodomka
9. máj 2015

@sakalova Ahojko, no ja som tam volala a prijali nas no len mam kvôli tomuto celemu pristupu zvlastny pocit ci som urobila dobre. Ledva sa usmiali komunikacia ziadna ...myslela som si ze sa porozpravame troska empatia predsa idem im zverit dieta na nikolko hodin denne .. Prosim ak mate niekto nejaku skusenost budem rada nerada by som dietatu sposobit akykolvek stres :( Dakujem

tehula
9. máj 2015

@sodomka
@sakalova pre mna je sice toto uz off topic, ale aj tak premyslam, ci zo zakona nemaju povinnost pisomne sa vyjadrit k predsa PISOMNEJ prihlaske, ktoru zaujemcovia davaju. POkial viem, vsetky skolky to posielaju, teraz aj skolu som riesila, tak aj odtial mi pisomne vyrozumenie dali a riaditelka aj vravela, ze MUSIA

sakalova
9. máj 2015

@sodomka tak super gratulujem, podla referencii - program, okolie, jazykova vyucba, moznosti realizacie dietata sa mi velmi paci...ale toto je fakt zvlastny pristup. vvsade som citala o nej´, ze je fajn, len je tazke sa tam dostat...inak to asi do kazdej🙂 a teda kedy ste volala mint.t? a ste BA3?

irocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sodomka
11. máj 2015

@sakalova No tak volala som minuly tyzden presne uz neviem asi streda:( Ano sme z obvodu kusok od skolky Novemesto III. A vy?

lucinka33
11. máj 2015

nieje povinnosťou posielať vyrozumenie, neposielali ani zo školy. Vyvesili prijatých uchádzačov a tí si potom prisli po písomné prijatie.
škôlka je fajn, urobili fasádu, vymenili okná, máme nový chodník, budú sa vymieňať preliezky.
Učiteľky sú OK, žiadny problém sme nemali ani neriešili.
Je tam tanečný, anglický, nemecký a výtvarný krúžok. Nemčina sa učí aj v triedach mimo krúžku.

Jediná nevýhoda je poloha škôlky, je tam krkolomné parkovanie aj samotný vjazd na parkovisko.

sodomka
11. máj 2015

@lucinka33 Dakujem velmi pekne, to ste ma upokojili.. Vybavenie ani skolka mi vlastne az tak nevadi, skor si prajem aby boli ucitelky mile trpezlive. Mala som so synom velmi zlu skusenost ale to sme este byvali v petrzalke a tam aj chodil do skolky tak preto som sa rozhodla takto popytat. Dakujem 🙂

sakalova
11. máj 2015

no my pri Vajnorskej resp. Zimaku byvame a tiez BA3 a dnes som volala teda a nist, neprijata a mam si prist pre vyrozumenie...ale asi neprijali, ze mala ma 3roky a maly 1rok a myslia, ze chcem ostat doma s malym a nohy na plafon? lebo ja planujem do sept. nastup do zamestn a jasle maly...tak teraz skvele toto...

sakalova
11. máj 2015

jaaaj vas syncek ma uz viac rokov? ta potom aj starsie deti uprednostnuju...
podla mna to je super skolka mne je sympaticka i napriek tomuto pristupu a ze malu nezobrali🙂
no skusime este jednu, mam kontakt uvidime🙂 lebo na sukromnu veru nemame:(

irocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sakalova
12. máj 2015

@irocka dakujem, ale to je platene, to si nemozeme dovolit:(

bad_delight
2. jún 2015

nam nič neprišlo, vykašlali sme sa na nich a sme v Kdisparadse v ružinove za 200 ktore nam da UPSVAR

ivkadracova
2. jún 2015

@lucinka33 parkovanie je tam super : } byvame tam. Ale zle im urobili strechu, stoji im tam listie aj voda, viete im to povedat? Na nete na nich nie je nikde kontakt.. Ako skoro sa treba zapisat do paradovnika ked chcem aby tam dcerka chodia? Kolko rokov dopredu? Uci sa aj AJ alebo len NJ?

lucinka33
2. jún 2015

@bad_delight neprišlo, lebo neposielajú. Musíte sa ísť pýtať. Takto to majú aj na ZŠ. šetria poštovné.

@ivkadracova ja tam nebývam, ale parkovanie a vjazd do jednosmerky, kde sa musí pri strete aut cúvať do šancovej sa mi nezdá až také super. A za ten čas čo tam chodíme sú tam stále policajti čo riešia ukradnutie auta, alebo jeho poškodenie.
Ale je mi to už aj jedno, kedže končíme tento rok

zapísať sa do poradovníka roky dopredu??? 😀 😀 😀

NJ sa učí v rámci školky + AJ krúžok + NJ naviac krúžok