Materská škola Šancová v Bratislave. Chodia sem vaše deti?

tinasc
19. jún 2009

Ahojte,
sú tu nejaké maminy, ktorých detičky chodia, alebo chodili do tejto škôlky? Prosím, napíšte svoje názory a skúsenosti... ďakujem 🙂

ivkadracova
2. jún 2015

dik za info.. o tom kruzku @lucinka33
a anie je to jednosmerka, inac by odtial uz nikto nidky nevysiel :P .. no ale paradoxne na polohu, sa tam parkuje paradne, lebo furt najdeme miesto, a je to uz neplatena zona, ja si teda nestazujem
no nesmej sa, v istom fore, myslim ze dakde v Raci to tak maju, lebo su skolky preplnene, takze je poradovnik, vraj, .. ja som este neskusena, dcerka ma rok, preto som sa spytala : )

lucinka33
2. jún 2015

@ivkadracova tak jednosmerka to asi bude, lebo dve auta popri sebe neprejdú. Smer samozrejme určuje ten kto je prvý 😀 😀 😀 to je jedno....

poradovník tam určite nieje, treba prísť na deň otvorených dverí, prihlášky priniesť v deň zápisu. A vôbec tam nemusí byť už o 6:00, lebo to nieje o poradí. Pokial tvoja dcérka pôjde do škôlky bude to podla mna už lepšie s kapacitami.

sakalova
2. jún 2015

@lucinka33 vsetko som dodrzala inak, prisla som druhy den zapisu s potvrdenou prihlaskou a den otvorenych deti sa nekonal a malu neprijali, hm?:(
mam cakat kym bude mat 5-6r? skoda, ze nemam sponzora🙂

lucinka33
3. jún 2015

@sakalova píšem ako to bolo povedané od zástupkyne.
my sme sponzora nemali

sakalova
3. jún 2015

@lucinka33 ok nemyslela som to v zlom, len za mna ako vesele konstatovanie🙂

veve10
3. nov 2015

@lucinka33 Ahoj. Mozem sa spytat, ako ste spokojni s MS Sancova? Pozerala som si nazory, ale nejak sa to zvrhlo iba na komentare ohladom odpovede k zapisu ak parkovaniu atd...a v podstate som sa nedozvedela, ci je skolka dobra. Paci sa vam tam? Dik za odpoved.

lucinka33
3. nov 2015

S odstupom casu... Nic moc...

ivkadracova
3. nov 2015

@lucinka33 co by si im vytkla?

sagitta8
4. jan 2016

Ahojte, chcela by som maleho prihlasit od septembra do skolky, rozmyslam aj nad Sancovou, tak by mi pomohli nejake aktualne informacie.

katkaajurko
21. jan 2016

Ahojte skolka je fajn, nie je moc co vytknut . Aj ked neposielaju vyrozumenia-kes sme si sli pre odpoved - nikto od nas ziadne vsimne necakal.

Ucitelky su tam podla mna fajn ,kruzky a aktivity tiez. Co je jedina moja vytka je ta,ze sa mi zda,ze aspon u nas sa s nimi malo pracuje na kresleni a rozvoji jemnej motoriky. Neviem ci su stanovene "osnovy" kedy co maju trenovat,alebo je to uplne free,ale kreslenie a tvorenie sa mi zda slabe.

ivkadracova
21. jan 2016

Ja budem asi netypicka vzorka Matky, ale mne vadi, ze im kazdu postavit sa pred vchod za trest, lebo sa valali po zemi. Nevadi mi trest ako taky ... vadi mi ze valat sa po zemi je zle.. ved je to hra, santenie. Preco sa maju hrat ako dospeli? OMFG, ked taketo su vsetky skolky tak asi hladam nejaky tabor z free way fun :D
Este som sa zamyslela ze mozno mamickam vadi ze budu mat spinave veci ... su to Deti, ani by som necakala ze mi dojde domov ciste. Len nech pekne deravia teplaky... na dvore, slusnosti nech sa ucia dnu.

timea7
21. jan 2016

@ivkadracova a ja sa zase teším, že tu píše normálna matka. Áno, je dosť takých, čo im vadí, že sa dieťa zašpiní. Či už od temperových farieb, polievky, alebo od trávy. Stále im vravím, že ak dieťa sedí v kúte, idem mu zmerať teplotu a že majú mať také oblečenie, v ktorom nie sú obmedzované. Veď ich môžu prezliecť a domov ísť s dieťaťom ako z cukru. Samozrejme, že sa nebudem prizerať len tak, ak budú skákať do blata s rozbehom....že ako dobre sa bavia.....ale to, aby si dieťa nezašpinilo šaty počas jeho hier a objavovania sveta, je to posledné, na čo by mali deti myslieť. Poznám maminu, ktorá povedala učiteľke, že si nepraje, aby sa jej dieťa hralo na dvore!!!!!, ale želá si, aby chodili na prechádzky, aby sa nezašpinilo. A ak budú na dvore, má stáť!!!!! pri učiteľkách. Veľmi rýchlo ju vyviedla z omylu a toho dieťaťa mi bolo ľúto.

timea7
21. jan 2016

@katkaajurko nie, nie je to v žiadnom prípade fre, spýtaj sa na to.

sagitta8
2. máj 2016

Ahojte, davali ste niekto teraz v tom termine od 11.4. - 22.4. prihlasku do tejto skolky? Boli tam nejake rady? Lebo dnes som videla ine skolky, kde rodicia cakali od pol piatej rano, aby sa dostali na rad kvoli podaniu prihlasky a ja ked som tam toho 11.4. doobeda bola, tak tam nebolo nikoho. Tak rozmyslam, ci som nieco nezmeskala.
A co sa tyka rozhodnutia o prijati/neprijati, citala som, ze ho tato skolka v minulosti neposielala, neviete ako je to tento rok? Kedy tam treba volat, prip. ist?
Dakujem 🙂

kvetinka59
20. jún 2016

@sagitta8 Ahoj, aj my sme si davali prihlasku, volali sme tam a ze si mame prist osobne pre vyrozumenie. A nevzali nas !!! A co vy, ako ste dopadli, bola si si uz pre rozhodnutie ? Mam pocit, ze vacsina ziadosti bola zamietnuta. Skoda, mala som to najblizsie k praci aj k byvaniu ...

sakalova
20. jún 2016

ved aj my, ale je to tam total vybookovane asi:(

sagitta8
20. jún 2016

@kvetinka59 ahoj, tiež som nakoniec volala, že si teda máme prísť pre rozhodnutie a tiež ho neprijali. Z kapacitnych dôvodov. Malý bude mať v decembri 4, mňa asi porazí 😖 My síce byvame pri Pokuse, ale je to naša spádová škôlka, tak som myslela, že bude väčšia šanca... ale zjavne nie.

sagitta8
20. jún 2016

@kvetinka59 pri Poluse 😁

lenkamartinkova
15. mar 2017

Prosím rodičov, ktorych deti mali/ maju odloženu povinnu školsku dochádzku; učiteľov MŠ a ZŠ 1. stupňa o vyplnenie dotazníka k mojej diplomovej práci. ďakujem
učiteľ MŠ
https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx…
učiteľ ZŠ
https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx…
Rodičia
https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx…

lenkamartinkova
16. mar 2017

Prosím učiteľov ZŠ 1. stupňa a učiteľov MŠ, rodičov, ktorych deti mali/ maju odloženu povinnu školsku dochádzku; o vyplnenie dotazníka k mojej diplomovej práci.
dotazníky sú anonymné
ďakujem

učiteľ MŠ
https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.asp...

učiteľ ZŠ
https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.asp...

rodičia
https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.asp...

kaby
25. sep 2017

Poprosim rodičov, ktorych deti navstevovali alebo navstevuju tuto skolku a maju negativnu skusenost,aby mi napisali blizsiu internu spravu (dovod, s kym mali problem a ako sa to vyriesilo). Ti co ste odtialto odisli, preco? Pokial mate extra dobru skusenost - zazitok, napiste mi blizsie. Vopred vdaka.

matinka
29. máj 2019

@kaby podarilo sa vam nieco zistit? Pripadne ma niekto aktualne informacie? Kludne aj IP. Dakujem