• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Materská škola Šťastná v Bratislave. Máte skúsenosti?

28. apríla 2016 
V septembri mi mala nastupuje do skolky a kedze sme sa stahovali a nikoho v tomto okoli nepoznam tak dufam ze mi poradite. Prosim o nejake info ak mate skusenosti s touto skolkou.
Zuzana
28. okt 2008 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je v prievoze?
28. okt 2008 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ano
28. okt 2008 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tá je dobrá, riaditeľka je tam už strašne dlho..., nemení sa im tam personál, učky sú super, prostredie krásne, neviem, ako to vyzerá dnu, ale okolie je výborné...
ja by som tam v pohode dala dieťa, ale mám to ďaleko...
29. okt 2008 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suseda tam ma maleho a nic zle nehovorila ale ani som sa jej extra nepytala ale opytam sa!
18. nov 2008 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Suzi, ja tam chcem tiez dat maleho od septembra, vy uz ste prihlaseni? ja mam info, ze prihlasky sa podavaju v marci...inak, hovorila som s riaditelkou pred rokom, bola velmi prijemna a na skolku mam len dobre referencie..
16. dec 2008 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
p. Fajtová je veľmi milá, prievozčanka, riaditeľuje už dlho... aj učiteľky sú milé, ale na tie prihlášky si treba dať pozor a chodiť otravovať už skôr, lebo väčšinou to berú podľa poradia, aby ste sa vôbec do tej škôlky dostali...
22. dec 2008 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte obnovujem tuto tému. Velmi sa mi tato skolka paci mate s nou niekto skusenosti? tusim sa uz osamostatnila. Ako ste spokojné? je takze sa tam dostat? pani riaditelka mi pisala, ze v Marci klasika podat prihlášku a dieta sa dostane pokial je podana vcas. neviem....
5. sep 2011 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My byvame kusok od skolky na Stastnej, ale ani som tam maleho neprihlasovala, lebo je tam velmi velky zaujem a ja som maleho prihlasovala, ked este nemal dovrsene 3 roky (v r. 2010). Nemali sme sancu, v tom roku sa tam prihlasilo okolo 70 deti a brali nieco cez 20... Vela deti z ihriska tam chodi a rodicia su spokojni, ale mam aj negativne referencie od znamych a susedov... Dokonca take, ze deti premiestnili do inej skolky. Ale urcite plati, kolko ludi, tolko chuti...
15. sep 2011 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuka uff a co negaivne?

a MŠ na Bancíkovej???? Mate niekto skusenosti popripade Nevedzova?
12. dec 2011 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Obnovujem temu, mate niekto aktualne skusenosti s touto skolkou? Zaujimaju ma najma ake ucitelky a ci mavaju deti program alebo aktivity. Napr. viem, ze na Bancikovej mavaju rozne kruzky, kuzelnika, lyzovanie a pod., tak ci nieco take je aj v tejto. Dakujem
4. feb 2016 o 12:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fosilka čo som počula od učitelky , ktorá od nich odišla tak dieťa musí byť sebestačne, musí sa vediet obliecť, chodiť samo na wc a take zakladne veci....
28. apr 2016 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok