Materská škola Šťastná v Bratislave. Máte skúsenosti?

suzi1
28. okt 2008

V septembri mi mala nastupuje do skolky a kedze sme sa stahovali a nikoho v tomto okoli nepoznam tak dufam ze mi poradite. Prosim o nejake info ak mate skusenosti s touto skolkou.
Zuzana

tilly
28. okt 2008

to je v prievoze?

suzi1
autor
28. okt 2008

ano

tilly
29. okt 2008

tá je dobrá, riaditeľka je tam už strašne dlho..., nemení sa im tam personál, učky sú super, prostredie krásne, neviem, ako to vyzerá dnu, ale okolie je výborné...
ja by som tam v pohode dala dieťa, ale mám to ďaleko...

boka08
18. nov 2008

suseda tam ma maleho a nic zle nehovorila ale ani som sa jej extra nepytala ale opytam sa!

deninko
16. dec 2008

ahoj Suzi, ja tam chcem tiez dat maleho od septembra, vy uz ste prihlaseni? ja mam info, ze prihlasky sa podavaju v marci...inak, hovorila som s riaditelkou pred rokom, bola velmi prijemna a na skolku mam len dobre referencie..

tilly
22. dec 2008

p. Fajtová je veľmi milá, prievozčanka, riaditeľuje už dlho... aj učiteľky sú milé, ale na tie prihlášky si treba dať pozor a chodiť otravovať už skôr, lebo väčšinou to berú podľa poradia, aby ste sa vôbec do tej škôlky dostali...

natashkaa
5. sep 2011

Ahojte obnovujem tuto tému. Velmi sa mi tato skolka paci mate s nou niekto skusenosti? tusim sa uz osamostatnila. Ako ste spokojné? je takze sa tam dostat? pani riaditelka mi pisala, ze v Marci klasika podat prihlášku a dieta sa dostane pokial je podana vcas. neviem....

zuka
15. sep 2011

My byvame kusok od skolky na Stastnej, ale ani som tam maleho neprihlasovala, lebo je tam velmi velky zaujem a ja som maleho prihlasovala, ked este nemal dovrsene 3 roky (v r. 2010). Nemali sme sancu, v tom roku sa tam prihlasilo okolo 70 deti a brali nieco cez 20... Vela deti z ihriska tam chodi a rodicia su spokojni, ale mam aj negativne referencie od znamych a susedov... Dokonca take, ze deti premiestnili do inej skolky. Ale urcite plati, kolko ludi, tolko chuti...

natashkaa
12. dec 2011

@zuka uff a co negaivne?

a MŠ na Bancíkovej???? Mate niekto skusenosti popripade Nevedzova?

fosilka
4. feb 2016

Obnovujem temu, mate niekto aktualne skusenosti s touto skolkou? Zaujimaju ma najma ake ucitelky a ci mavaju deti program alebo aktivity. Napr. viem, ze na Bancikovej mavaju rozne kruzky, kuzelnika, lyzovanie a pod., tak ci nieco take je aj v tejto. Dakujem

turcanovakatka
28. apr 2016

@fosilka čo som počula od učitelky , ktorá od nich odišla tak dieťa musí byť sebestačne, musí sa vediet obliecť, chodiť samo na wc a take zakladne veci....

spanielka2
26. sep 2019

pripojim sa k tejto teme... okolo tej skolky chodim kazdy den, ale dieta mam priamo oproti v sukromnej Prvej farmaskej skolke (smiling faces). Absolutna spokojnost..je to mini kolektiv, super program pre deti, domaca strava varena.. na fcb je viac info, ale ja proste budem odporucat tuto skolku navzdy, zachranilo ma ze mali miesto pre syna, a lepsiu skolku som si fakt pre neho nemohla ani zelat

zooeynka
26. sep 2019

@spanielka2 kolko tam platite?

spanielka2
27. sep 2019

@zooeynka ja mam syna zatial na pol dna a 290 je skolkovne. Full time je tusim cca 400 ale neviem presne lebo to som neriesila este. Idealne spytat sa cez facebook alebo zatelefonovat majitelke

matarka
10. jún 2021

Ahojte, nejake novsie skusenosti s touto skolkou? Vraj sa tam tazko dostat, ale tak skusili sme a uvidime. Zatial sa snazim ziskat nejake referencie.