Materská škola v Leviciach

weronyka
25. júl 2013

Ahojte prosím Vás viete mi poradiť škôlku v Leviciach, kde by bola ešte nádej, že zoberú 3,ť a 2,5 ročné deti?! Dobre by bolo keby je prevádzka čo najdlhšie - skrz prácu. Kupujeme dom čiže musím rýchlo poriešiť škôlku :/
ĎAKUJEM

veronika0
25. júl 2013

@weronyka dcera mi chodi do skolky na Okruznu, isla tam ako 2a pol rocna, taktiez aj moj syn tam pojde ako 2 a pol rocny.. bez problemov mi ju vzali a som velmi spokojna s tou skolkou... je otvorena ok 06.30 - 16:30..

weronyka
autor
25. júl 2013

Ďakujem za typ...a myslíš že ich vezmú aj teraz keď zápis už dávno bol??!!

veronika0
25. júl 2013

@weronyka skus sa ist opytat riaditelky, mne dceru prijala v juni lebo mali volne miesto este a od septembra sla

weronyka
autor
25. júl 2013

dakujem este raz jasne ze pojdem..a vies mi aspon priblizne vysvetlit kde skolka je?? 🙂

veronika0
25. júl 2013

@weronyka uz si tu bola? akoze mas priblizne obehane mesto? dam ti to takto link na mapu daj si pismeno o - Okruzna , tam ti ukaze na mape taky kruh a ta skolka je presne v strede... to bude asi lepsie ako keby som ti to mala popisovat... http://levice.virtualne.sk/info-mapa/ulice.html

veronika0
25. júl 2013

@weronyka a este otazka - od kedy chces dat dieta do skolky? od septembra?

weronyka
autor
25. júl 2013

hej mesto mam obehane, dakujem idem to pozret a ano od septembra

weronyka
autor
25. júl 2013

a prosim ta ake poplatky tam mate???

veronika0
26. júl 2013

@weronyka lebo v skolke maju prazdniny ale ak sa nemylim posledne 2 augustove tyzdne je otvorena... no mesacne - skolka 10€, strava cca 23€ a mesacne do triedneho fondu 4€ (ale to neviem ci kazda trieda ma fond), a ked maju nejake vystupenie tak tam zvykneme doniest nejake obcerstvenie..

weronyka
autor
26. júl 2013

tak to som milo prekvapena...cakala som viac...my pochadzame od Surian a u nas na dedine sme platili skolne 50eur na zaciatku roka a potom mesacne 5,50eura ale to sa do skolky ani nedostalo...koncilo to na obecnom urade :/ a obedy vychadzali tiez okolo 23 samozrejme podla dochadzky.
Dobre dakujem velmi pekne, behnem sa tam pozret ci tam niekoho najdem a ked nie tak august to isti 🙂