Materská školka Košice - Nad jazerom. Ktorá je dobrá?

danculik
16. jún 2009

Ahojte mamičky, neviete mi poradiť ktorá materská školka v Košiciach v časti Nad Jazerom je dobrá?...z ktorej máte dobré skúsenosti?.Chcem ísť dať zapísať malú do školky, že by nastúpila o rok, len sa neviem rozhodnúť...poradíte?...

edita33
17. jún 2009

ahoj,,mi sme chodili na druzicovu,,bola som spokojna,mladsi syn teraz pojde na galakticku,pretoze sa nenaslo miesto na druzicovej,,ale na druhy rok pojde,,galakticka skolka je waldorf,,,poznas???je pekna,a vraj su dobre ucitelky,,som zvedava,,,na nasej druzicovej su dobre,fakt,,aj riaditelkaa cez prazdniny budu davat nove okna,zachody,malovat,,,dalej je jenisejska..to je skolka vynovena
,plast okna,zachody,,vsetko,,kamoskin syn tam chodi,,su tam trochu prisnejsie ucitelky,,ale tiez si chvali,,

danculik
autor
19. jún 2009

Ahoj keďže ja bývam pri poloklinike..tak mne prichádza do úvahy škôlka na Azovskej sa mi páči..a potom som počula o Jenisejskej že je pekná, vynovená...a čo hvoríš na Dneperskú?..je to hneď pri mne, mala by som to v papučiach z domu, ale mne sa tá škôlka nepáči ani za svet...

A keď si šla zapísať svoje deti do škôlky bola si pozrieť všetky?

edita33
19. jún 2009

no ahoj,,azovsku nepoznam vobec,,,to len ked sa opytas nejakych mamiciek,,,dneperska ked dobre viem asi ze je sukromna,,a maju pekne ihrisko vo dvore,,a jenisejska som ti pisala,,,ja som dala syna automaticky na druzicovu lebo mi sme obaja z muzom s tade,a on chodil na druzicovu ,a tak syn tiez vychodil tu skolku ,a teraz chodi aj na skolu tu,,,takze preto,,je mi to blizsie ako jenisej,,lebo byvam hned pri bile,,,

danculik
autor
6. júl 2009

dikes za odpoveď...na dneperskej mi robi svokra...tak tu skolku poznam dobre...sukromna nie je....iba niektora cast myslim.....ale nepaci sa mi na dneperskej..ja uvazujem nad jenisejskou....

laurita
21. jan 2011

ozivujem tuto temu s prosbou o skusenosti s ms galakticka, mate niekto? zaujima ma cokolvek, dakujem 🙂

usko1
27. apr 2011

ahojte, kedze som prisla o pracu, chcem sa opytat ci niekto mi vie nieco povedat o dobrovolnej činnosti ( urad prace), bola by som velmi povdacna za kazdu informaciu, popripade aj za radu do akych organizacii zajst sa informovat ci maju volne miesto. dakujeeeem

lili_mia
20. máj 2011

@usko1 ahoj, ja o tom niečo viem, ak máš ešte záujem, skús cez IP, prevažne je to tretí sektor

mofer
15. nov 2011

Ake mate skusenosti so skolkou na jenisejskej 😉

sotka
11. sep 2012

žienky mám otázku? kedy mám malú nahlásiť do škôlky? kamoška mi vravela že hned po narodení 😉 krpka má už skoro 8 mesiacov, to už nestíham....naozaj treba vybavovať škôlku tak skoro? ja bývam na Amurskej takže by mi asi najviac vyhovovala tá na Azovskej, napíšte nejaké skúsenosti....

fidorka27
13. sep 2012

ahojte maminy , mam rovnaky problem... neviem kam najazere dat malu do skolky.... nestihla som vsetky pozriet a problem je este aj zo zapisom.. no proste hroza,.... kde mate deticky co je lepsie a kam ich dat? hladame najma nieco kde maju dobre aktivity a kruzky aby mala program a aby sa patricne unavila 🙂 ... dakujem pekne za pomoc a radu... 😉

kikamisa
13. sep 2012

ahoj ja som dala malu na dnepersku chodime sice len 2tyzdne ale sme zatial spokojny super varia a mile ucitelky vrelo odporucam aj dnepersku 🙂 😉

ywette
27. jan 2013

Ahojte baby, prosím vás o info. Snažím sa malú dostať do škôlky na Družicovej, ale vraj je plno a nie je isté že ju vezmú. Ako postupovať? Mám ju skusiť prihlásiť do viacerých škôlok a čakať, kde ju vezmú? Robil to tak niekto z vás? Dik

poleva
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ywette
26. jún 2013

@poleva malú mi vzali, bez známostí. tiež som si to myslela, ale možno sa to predsa dá. 🙂

katkazjazera
12. sep 2013

ahojte byvam blisko skolky azovska na ktoru som chodila ked som bola mala a je to tam celkom pekne pre deticki urobene chcela som sa poradit este aka je dobra lebo na azovskej neviem ci budu mat miesto...

katka8453
11. feb 2014

dobrý deń, vidím že už je to starsia tema , ale možno sa niekto ozve. nevie niekto nahodou www stranku na mš družicovú lebo sa jej neviem dopatrať a ke´d som tam volala tak mi nadiktovali stranku , ale vyskakuje mi tam iba zakladná školka a nie materská. Ďakujem

suzzi_
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sisa79
30. jún 2014

azovsku neodporucame

bambulka63
2. okt 2014

detto azovsku neodporucam!!!!!

ivica1982
26. okt 2014

@bambulka63 mozem sa opytat preco ju neodporucas?

zenabla
14. nov 2014

@sisa79 Prečo neodporúčate?

sepa
6. jan 2015

Dobrý deň,
Prosím Vás, aké máte skúsenosti s MŠ JENISEJSKA? Mám tu svoje dieťa, ale dačo mi nesedí (modriny, oškreniny) + s celkovým prístupom. Začala som to spomínať medzi známymi, žiaľ, žiadne pozitívne recenzie som nepočula. Skôr šikanovanie, nezáujem učiteliek, celkovo zlá komunikácia. Uvažujem, že svoje dieťa dám do inej škôlky. Ďakujem za každú reakciu.

diablicka
6. jan 2015

Ahojte baby, my sme sa prestahovali na Jazero nedavno a chcem sa opytat ze kedy by trebalo zacat podavat prihlasky do MS? V akom veku dietata? Dakujem za odpovede 🙂

sepa
7. jan 2015

MŠ na svojich stránkach uverejňujú dátum zápisu je to niekedy vo februári, treba prísť skôr nakoľko sa tvoria rady. Treba prihlásiť tak staré deti, ktoré pôjdu v tom roku do škôlky. Ms uprednostňujú deti, ktoré "nezobrali "na základnú školu a súrodenecké deti podľa toho sa odvíja počet miest ktoré pre daný rok obsadzujú...

fidorka27
11. feb 2015

Ahojte mamicky,tiez som z jazera,a chcem dat dcerku do skolky na dnepersku,je tam niekto spokojny,mate tam dietatko?v jednej skolke vraj cakali od 5.15 co je teda waauuu.... Prosim Vas viete mi poradit aka skolka je dneperska?co nejake kruzky,ucitelky,aktivity s detickami???prosim vas mamicky poradte mi co ako... Dakujem pekne za kazdu radu...

ciapkyzvieratka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monikaaa7
28. sep 2015

Ahojte baby, chcela by som ozivit temu...mala bude mat v novembri 2 roky, je odplienkovana, neviete o skolke na Jazere, kde by mi ju vzali...resp. Vzali v najblizsich mesiacoch..?

zaira102
10. apr 2016

Dobry den, chcela by som sa opytat ci ma niekto skusenosti s MS Azovska ?

miculkovo
10. apr 2016

@zaira102 my máme skúsenosť 😉 dcérka tam chodila síce len pol roka, ale odporúčam.. Je tam perfektná riaditeľka a super kuchárky 👍

katkaaa74
24. apr 2016

@miculkovo mozem par otazok? maly sice ma cas ale, treba podat prihlasku skor?( ako nikto vravi mala si ist uz ked sa narodil) a potom je problem tam dostat sa? dakujem 🙂