Materská škôlka Legerského v BA. Ako ste spokojné?

adkap
3. aug 2007

Maminky chodi vam vase dietatko do materskej skolky Legerskeho ulica?
Ako to tam prebieha a ako ste spokojne?
Budem vdacna za kazde info.
DAKUJEM!!!

ela.masa
19. aug 2007

ahoj adka tak mne tam zacal chodit syn od troch rokov.spokojna je slabe slovo.bohuzial som sa prestahovali tak sme zmenili aj skolku a velmi lutujem.maju super programy divadlo navstevy zvieratiek vylety 🙂 🙂 opekacky sarkaniadu si informovana o kazdej akcii riaditelka je prijemna ucitelky tiez da sa s nimi dohodnut poradia,je mi za nimi HROZNE smutno.navstevovali sme ju roka.kazdy den chodia von aj poobede takze ak ides z prace dieta je vyjasene a da sa ist rovno domov.dostavali sme plan akcii na jednotlive mesiace.fakt su skveli.ahoj

adkap
autor
19. aug 2007

Jeeeeeej super Eli velmi si ma potesila 🙂 Mne tam ide mala od septembra skolka mi je veeeelmi sympaticka len som chcela vediet aj nejake nazory mamiciek co ju s detickami zazili 🙂 DAKUJEM!!! 😉

ela.masa
20. aug 2007

tak vam obom drzim palce uzi te si skolku.pa
🙂

adkap
autor
20. aug 2007

Eli pisala som ti cez postu modreho konika dostala si spravu?

eliz14
7. sep 2007

ahojte mne tam prave zacal chodit,zatial my place,ale uz sa to lepsi 🙂 zatial su my tam vsetci simpaticky,a maju velku trpezlivost

adkap
autor
7. sep 2007

Ahoj Eliz tak to mozno chodi Samko s mojou Elou 🙂 ked je v I.triede 😀
Ja som spokojna s ucitelkami sa da porozpravat a su zlate i ked zatial poznam len jednu co ma na triede lebo tu novu som este nevidela poobede zastupovali ostatne ucitelky 🙂

matkovamama
29. sep 2007

Ahojte, maminky, potešila som sa, že som vás tu našla 😵 Zdá sa, že naše detičky chodia spolu do škôlky !!! Aj môj Maťko chodí od septembra na Legerského 🙂 🙂 🙂

luga
12. okt 2015

Ahoj, nejake " nove" skusenosti, prosim 🙂