Materská škôlka Milana Marečka v Devínskej Novej Vsi. Máte s ňou skúsenosti?

vlasa
30. mar 2009

ahojte maminy,prihlasili ste niektora drobca do skolky na marecka?alebo nemata niekto skusenosti?dakujem

zuzulap
30. mar 2009

ahoj, ja tam mam dve deti, v predskolskej triede a v najmensej, a sme spokojni. Akurat by som privitala, keby nechodievali s detmi na prechadzku len vo vyslovene zlom pocasi, lebo obcas sa stane, ze cez den pocasie celkom uslo a decka neboli vonku. A myslis ktoru skolku? Lebo my chodime na 16

vlasa
autor
31. mar 2009

zuzulap,myslim asi tiez 16tku,tu nizsie,nie na parkovisku.byvaju tvoje deti casto chore?

xstelinka
6. máj 2011

Ahojte,
chodi vam niekto momentalne na marecka 20(kuriatka, vcielky)?

tulipka
11. máj 2011

ahojte, vcera mi malu prijali do MS Marecka (este neviem ci 16 alebo 20), tak ak mate skusenosti alebo ma niekto dietatko ktore tam bude tiez chodit, napiste dojmy...my sa uz tesime🙂

syslica
24. jún 2011

@tulipka Ja som už ex-DNV, ale skús sa spýtať breslerky v téme tu: https://www.modrykonik.sk/forum/mame-doma-skolkara-3-5-rokov/ake-mate-skusenosti-so-skolkami-v-devinskej/ možno jej dcérka chodí na Marečka... a nech sa vám v škôlke darí!

tulipka
26. jún 2011

ahoj syslica, dakujem za tip a prianie, tiez dufam ze vsetko bude prebiehat dobre...ved mala sa uz tak tesi🙂 uz len najst si tam kamaratov...

syslica
26. jún 2011

@tulipka To je super, že sa teší, nech jej to len vydrží... Devínska je plná detí, o kamarátov nebude mať núdzu a čo ja viem, všetky škôlky ponúkajú bohatý program: napríklad hipoterapiu na poníkoch, ktoré vozievajú špeciálne malé deti a sú na ne zvyknuté...

zika20
14. aug 2013

kolko platite na mesiac za skolku

moni244
31. jan 2014

ahojte ako to je teraz zo zapisom? je vela deti? Moja dcerka ma sice este len rok ale kedze je januarova, chcela by silom ju dat do skolky ked bude mat 2 roky 8 mesiacov, zoberu mi ju?

florio
6. sep 2014

Baby, ktore ste dali deticky do skolky M.Marecka teraz, ake mate skusenosti a pocity z tohto prveho tyzdna? Ste spokojne?