Materská škôlka Timravina, Staré mesto v Bratislave

betina1
1. júl 2013

Štátna skolka vraj s výbornou koncepciou, dobrá príprava na školu, máte niekto skúsenosť?

felycity
14. júl 2013

Osobnú skúsenosť nemám, ale dcérka chodí do školy, kde takmer polka detí je z tejto škôlky a pani učiteľka hovorila, že je to vidno ako sú pekne neučené zdraviť a pod. - v podstate chválila tieto deti /bola to len poznámka na rodičovskom - takže súsim, že je dobrá 🙂

nostress
28. mar 2017

@betina1 dobry den, prosim zacalu ste navstevovat nakoniec tuto MS? Ak ano ste spokojni s detmi? 🙂 Dakujem

luclucka
20. jan 2018

@nostress Dobry den prajm, ja budem davat synceka do skolky tento rok a byvame blizko MS Timravina, prepacte ze vas otravujem, ale hladam nejake referencie o tejto skolke, bola by som vam velmi vdacna, ak by ste mi mohli posunut informacie o nej 🙂. Dakujem krasne.

nostress
21. jan 2018

@luclucka dobry den, dcerka nastupila minuly rok a je velmi velmi stastna. A teda aj ja. Sme maximalne spokojni. Pani ucitelky su uzasne, mile ale razne zaroven, deticky maju kopec programu, kruzky, pravidelny rezim, pestra strava, hygiena, ja nedam na nich dopustit. Krasny areal vo vnutri aj vonku nadherna zahrada a ihriska, plus chodia na prechadzky. Vidim ze sa im pekne venuju, maluju si, tvoria, stale nejake divadlo, karneval, kuzelnik... ako hovorim, dcera ma za tyzden viac kultury ako ja za tri roky na materskej. Dcera sa tam pyta aj cez vikend ked vstane rano 🙂 Plus vidim, ze robi pokroky v samostatnosti napr, v stolovani, prezliekani a pod. A aby som nezabudla, skvela pani riaditelka, ktora sa venuje rozvoju skolky a ma to tam plne pod palcom.

nevesta12
21. apr 2018

@nostress ahoj, to je super recenzia na skolku, dakujem. Este otazka, vy mate tp asi v starom meste vsak? My nemame zial, tak neviem ci vobec ma zmysel skusat... ale muz robi hned vedla, tak by to bolo super co sa logistiky tyka

nostress
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maly_kukolar
23. jún 2020

Ahoj, troska ozivujem tuto tému 🙂 ako ste so škôlkou spokojne? A vase detičky?