Materská škôlka v Nitre - Za Humnami. Máte skúsenosti?

didusa.risulo
2. jan 2009

Ahojte mamicky, moj syn nastupuje od Septembra 2009 do skolky, chcela by som sa dozvediet nieco o tejto skolke,mate skusenosti alebo ide vase dieta do tejto skolky?

budem rada ak budeme spolocne prezivat tieto pre nas nove zazitky s nasimi detmi

didusa.risulo
autor
15. jan 2009

tu neni nikto kto vie nieco o MS v Nitre Za Humnami?

bodka13
16. jan 2009

ahoj,ktorá je to škôlka?...ak tá čo je pri autobusovej stanici,tak neter s ňou nemala dobré skúsenosti a prehlásila syna na Bethovenku
náš malý je na Zvolenskej a starší bol na Piaristickej...tieto školky sa mi páčia obidve,ale Zvolenská je lepšia
...skús si ich pozrieť na internete,skoro každá MŠ má svoju stránku 🙂

didusa.risulo
autor
16. jan 2009

ahoj bodka,konecne niekto,nie tato skolka je na chrenovej ako je obchod papuca tak za nou a na druhej strane,vedla nej sa dostanes aj k maxu tym chodnickom

bodka13
16. jan 2009

to fakt neviem aká je
popýtam sa mangela,bývajú mu tam kolegovci,tak či tam nemali deťúrence...možno cez víkend niečo zistíme ;-

bodka13
16. jan 2009

ešte ma napadlo skús otázku hodiť do regionu-nitra6...možno sa tam nájdu kočky čo by ti poradili aká to je škôlka

didusa.risulo
autor
16. jan 2009

bodka dnes som tam bola, idem ju najst aj na nete a hodim ti link na nu, riaditelka je velmi prijemna, vsetko mi povysvetlovala, ziadne romske deti su tam neni, a zapis sa zacne pre vsetky skolky v nitre 26.2.2008 dovtedy musime ist k lekarke pre potvrdenie nejake s nim potom do nejakeho skolstva materskeho ci co,sidlia na farskej pri kostoliku to najdeme,a tam vyplnime ziadost a stym potom tusim ked to oni orazia naspat so skolky,v skolke za humnami je den otvorenych dveri od 19.2 takze tam ideme,niekde som citala ze niektore mamicky si doma sami pisu ziadost ale vraj je im to na nic vsetko vratia naspat a v nitre 6 tam neni nikto ochotny uz som pisala je to tam skazena banda nic viac

didusa.risulo
autor
16. jan 2009

http://www.msnitra.org/mszahumnami/index.html tak toto je ona http://www.msnitra.org/mszahumnami/index.html kukni co maju v ponuke a este ti poslen link na vsetky v nitre a pokukaj si http://www.msnitra.org/ms.html tu su vsetky

bodka13
17. jan 2009

je to potvrdenie že malý je zo zdravotnej stránky vhodný do MŠ,dr. tam poznačí či je na niečo alergickýa,vlastne napíše že zdravotný stav dobrý a s tým pojdete na Správu Materských škôl na Farskej/Na Vršku
nepamätám si či nám to hneď orazili-bolo to už dávno,my ideme v pondelok na zápis do prvej triedy 🙂
...mangelov kolega tam nosil dcéru(teraz je už školáčka) a že boli spokojní,choďte si to s Riškom omrknúť a uvidíš aký budeš mať dojem 😉

adetka
20. jan 2009

dievcata... ja by som potrebovala referencie na matersku skolku na Skultetyho (Novomeskeho)... rozhodujem sa medzi nou (byvame kusok odtial) a Parovskeho (manzel tam ma kancelariu)... prosim, prosim

adetka
9. feb 2009

Informacie o zapise deti do MS v Nitre: http://www.smsnitra.szm.sk/www-zapis.htm

felicia1
23. feb 2009

adetka ahoj, dakujem pekne ,ja som nestihla ani DOD za humnami,lebo som mala chripku a ahnisavu anginu a myslela som ze je to 19.2 a to bolo od 9.2,ale aj mi lekarka povedala ze v tom obdobi ked bol DOD tu v skolke by nebolo dobre tam ist, lebo je chripka alebo bola a maly by mi to dostal, ale odo mna neochorel,inak ja sa tiez bojim ze maly mi bude casto chory v skolke,ja som s nim bola v materskom centre pred rokom a to som bola len raz a maly asi 4 dni na to dostal 39 horucky a skoncili sme v nemocnici,ja skoro s polomrtvym dietatom, dostal tam nejaky virus, ale uvidim ako to bude,no a uz si zohnala niekoho pri malu mirku na tie 2 dni?tusim si pisala o 2 dnoch alebo to pletiem neviem

inak neviete mi poradit, ze ci by som este mohla ist s malym kuknut do skolky medzi deticky alebo to vylucne len pocas DOD?

renuliq
18. aug 2010

maminy ahojte, neviete niektora poradit ktoru skolku si vybrat v nitre(na klokocine)..rozhodujem sa medzi MS na Zvolenskej a Cajkovskeho?Ktoru odporucate? 😉 dakujem