Materská škôlka v Žiline

siimmii
16. máj 2012

ahojte viete poradit nejaku dobru matersku skolku v Ziline co byva otvorena aspon do 16hod? Ktoru by ste doporucili,kde je dobra starostlivost? Hlavne aby bola niekde blizko centra, ja neviem ani kde sa nachadzaju skolky, kedze som sa sem prestahovala..dakujem

siimmii
autor
16. máj 2012

mohla by byt aj na vlcincoch, ak je nejaka a je fakt dobra. Citala som ze je tu aj nejaka sukroma no ta bude asi dost draha (nechodi tam niekto)

rebroza
18. máj 2012

hmmm, len neviem, či to už nebudeš mať po termíne na najbližší rok. prihlášky sa dávali okolo marca a už väčšinou aj posielali rozhodnutia pokiaľ viem.
a ak neuvažuješ nad súkromnou škôlkou, tak v žiline sa ani tak nevyberá podľa kvality, ale podľa toho, kde majú voľno. A je problém sa dostať do škôlky mimo vášho trvalého bydliska (t.j. vlčinčiari na vlčincoch, solinkári na solinkách a pod.), ak nemáš známosti. 🙂
a predpokladám, že drvivá väčšina škôlok je otvorená aspoň do 16tej, keď aj u nás v malej dedinke pri žiline je.
a čo sa týka vlčiniec, daj do googla MŠ Gemerská, Trnavská, Varšavská. majú pekné funkčné www stránky. tam nájdeš info, kontakty ...
veľa zdaru.

siimmii
autor
29. júl 2012

dakujem