MŠ Kaméliová a MŠ Podzáhradná skúsenosti

33martina
13. máj 2019

Dobrý deň mamičky, prosím, máte skúsenosti so škôlkami na Kaméliovej ulici (Vrakuňa) alebo Podzáhradnej ulici (Podunajské Biskupice) v Bratislave? Poprípade ešte na Linzbothovej ulici (Podunajské Biskupice). Rozhodujeme sa kam umiestniť našu dcérku. Veľmi pekne ďakujem, Martina

jarmilaphotography
12. máj 2020

@33martina Dobry den, prave riesime to iste. Ako ste dopadli v skolkach prosim Vas? Dakujem za odpoved.Jarka

33martina
autor
12. máj 2020

@jarmilaphotography Dobry vecer, rozhodli sme sa pre Kameliovu, aj nas nastastie prijali a sme tam velmi spokojni. Dcerka to tam ma strasne rada, aj spoluziakov, aj pani ucitelky 🙂👍 Velmi pekne sa tam o deticky staraju, pekne aktivity a vyletiky mavaju... dcerke to tam prospieva. Snad som pomohla a mozno sa v skolke nakoniec uvidime 🙂

jarmilaphotography
13. máj 2020

@33martina Ste velmi zlata, ani som nedufala ze odpisete 🙂, dakujem velmi pekne. Uz mame prihlasky aj na Linzbothovej aj na Kameliovej 🙂 . Skusime stastie ci budu miesta a zoberu nas.

sang
9. apr 2023

@33martina dakujem za informaciu, velmi ma potesila. Mne dlhodobo pride ta skolka velmi atraktivna. onedlho budeme musiet riesit skolku pre synovca. Vela ludi vnima Kameliovu aj cez lokaciu ( ze je blizko Pentagonu) ... Predpokladam, ze okolie skolky je ale ciste a nikdy ste nevnimali problem s tym, kde sa skolka nachadza ? Ale vzhladom na Vas prispevok jej znova pripomeniem Kameliovu ( moj velky favorit).

Sestra byva vo Vrakuni, ale bydlisko ma vedene v Biskupiciach .NEviem, podla coho sa dostava prispevok, ci je to viazane len na trvale bydlisko podla obcianskeho a musi vyberat tym padom Biskupice, alebo by mala sancu ziskat aj do Vrakune, keby vedela vydokladovat, ze byvaju v mestskej casti ,kde je skolka.