Materská škôlka v Považskej Bystrici

algidas
28. mar 2019

Ahojte maminky...som zo ZA a mam sa stahovat koncom roka do PB. Moj maly ma bude mat 10.3 3 roky ale dala by som ho cca od 1.1.2020 do skolky... chcem sa vas pekne spytat na nazor skolok v PB nakolko nemam ziadne skusenosti a ani recenzie, plus je v PB aj anglicka skolka? Treba zapisat synka uz v tomto termine do skolky? Dakujem pekne za vase nazory,postrehy

kristinali
28. mar 2019

@algidas vyslovene anglicka skolka v PB nie je..ale anglictinu sa ucia v sukromnych jasliach na sidlisku stred.,ale to su jasle. Moje deti chodili do MS na Dukelskej ulici,je to pri nemocnici a nemam ziadne vyhrady,pristup ludsky,strava sice normovana,ale chutna,decka sa tam naucili velmi vela,vratane samoobsluznych cinnosti,proste nebol problem,vzdy sa dalo dohodnut. Myslim,ze v globale v PB nenarazis na skolku,kt.by bola "zla". Terminy zapisov su v obdobi april-maj,treba si to odsledovat na webe jednotlivych skolok a nastup je v septembri, aspon na dukelskej to tak bolo (ze nebol mozny nastup pocas sk.roka).

algidas
autor
29. mar 2019

@kristinali dakujem pekne za infosku... no do jasli ho nechcem davat skorej tu skolku