MŠ Radlinského - sťahovanie na Javorinskú. Skúsenosti?

katrin
3. júl 2009

Ahojte, poprosim Vas, ak mate decka v skolke na Radlinskeho (idu sa stahovat na Javorinsku), napiste mi Vase skusenosti s touto MS.

My tam nastupujeme v septembri, zevraj to bude najvacsia skolka v Starom meste.

katrin
autor
23. júl 2009

nie je tu nikto, kto ma deti v tejto skolke? 😕

katiak
27. júl 2009

katrin, my sme malého pôvodne tiež prihlásili do tejto škôlky, nakoniec sme sa rozhodli pre inú. (keďže bola taká možnosť a tu mi prítomnosť račka a vedľajšej výstavby vadila príliš). čo som počula, je to vraj dobrá škôlka. ani v širších "kuloároch" na ihrisku som na ňu nepočula nič negatívne 🙂 . pani, s kt. sme sa bavili pri preberaní prihlášky hovorila, že nové priestory na javorinskej su veľmi pekné, akurát, že sťahovať sa už mali 3 roky predtým a stále nič.

katrin
autor
28. júl 2009

Katiak, oni uz su po tych 3-och rokoch prestahovani... konecne.. Ja som len chcela vediet referencie

katiak
28. júl 2009

aha. ok. 🙂 jak som písala, priame refre nemám (akurát od tej pani, čo som si brala prihlášku a tá tvrdila, že je to dobrá škôlka a dietky spokojné.. ako inak 🙂 . ale nič negatívne som nepočula. na rozdiel od mnohých ostatných škôlok... vám to presťahovanie vyhovuje? myslela som, že ste z okolia račianskeho..

katrin
autor
28. júl 2009

Katiak, to prestahovanie nam nad mieru vyhovuje 🙂

katiak
28. júl 2009

tak veľa šťastia 😉 . a pekný deň.