MŠ Rovniankova skúsenosti

fidea
29. máj 2019

Milé mamičky, máte niektoré detičky v MŠ Rovniankova v Petržalke? Aké máte skúsenosti s touto škôlkou? Ako sa tam páči deťom?
Alebo dávate niekto deti od septembra 2019 do tejto škôlky?
Ďakujem za info.

majloo
1. jún 2019

@fidea ahoj, môj syn tam chodil, už je druhák na ZŠ. Ja som bola spokojná veľmi. Najmä preto, že synovi sa tam veľmi páčilo, aj pani ucitelky mal rád vrátane riaditeľky. Kuchyňa ok, výlety, akcie, škôlka v prírode. Ostatné som neriešila. Na rok budem dávať prihlášku s dcerkou, no už teraz mám.haluze, či ju zoberú, pri tomto všetkom, čo sa deje so školkami v Petržalke

fidea
autor
1. jún 2019

@majloo sa mi zda, ze na tu Rovniankovu sa velmi ludia nehlasia.. Ja som dava prihlasku vo stvrtok a poradove cislo mame 25. Davali sme na Gessayovu 31 a tuna a vzali ho na tu Rovniankovu. Len sa aj bojim, ci tam nebude jediny trojrocny.. A co som videla, tak sa mi zdalo, ze pani ucitelky nemaju velmi s detmi trpezlivost, tak sa toho trochu bojim..

majloo
3. jún 2019

@fidea neboj sa, bude spokojný. Majú tam super skolnicku Betku, ta pozná každé dieťa a ak budeš mať problém s učiteľkou alebo voľačo, s riaditeľkou sa dá veľmi konštruktívne riešiť. A gratulujem k prijatiu.

iryna88
11. feb 2020

@fidea dobrý večer, chcela by som sa spýtať, ako vám skolka? Rozmýšľame nad tým, aby dat tam prihlášku. Ako synček, paci jemu tam? Co učiteľky? Ďakujem. Š pozdravom Irina

fidea
autor
11. feb 2020

@iryna88 dobry vecer, syna nakoniec prijali aj na cirkevnu MS na Lachovej, tak sme ho davali tam. Uroven aj komunikacia sa mi tam zda na ovela lepsej urovni. Napr. na Rovniankovej sme nedostali ziadnu info ohladom nastupu, iba prislo rozhodnutie a to bolo cele. Nakoniec vsak je sy aj tak doma, kvoli chorobnosti. Takze neporadim, lebo sme na Rovniankovej boli iba na zapise.