Najlepší pôrodník v Poprade

ivanusko
29. jún 2016

Ahojte...kto je podla vas najlepsi gynekolog a porodnik z popradu???? Dakujem za odpovede😉☺☺☺☺

bambula626
29. jún 2016

@ivanusko určite primár Mudr bohmer.

ivanusko
autor
30. jún 2016

Kazdy ma iny nazor☺☺☺☺ niektore vravia mudr.adnan saade,,,o nom si co myslite????je to moj gynekolog

iwss
13. sep 2016

Saade je naj 🙂 ... verím že nieje jediný dobrý odborník ... ale jeho prístup a celková atmosféra ... ja si zakladám na ľudskosti doktora, nakoľko ku všetkým zdravotníkom mám veľmi rezervovaný postoj ... jednoducho sa bojím doktorov a nedôverujem im ... Teraz som tehotná a za Saadem na poradňu dochádzam až z Košíc ! vzhľadom na moje skúsenosti s ním ešte počas strednej školy v PP ...neodvážila som sa inde "riskovať" - hoc okolie to nechápe a komentuje ... pre mňa nesmierne dôležité ... minule sa mi pri ťažkom odbere krvi zase osvedčilo, že som uňho, keďže mám panický strach z ihiel a keď sa do mňa niekto snaží dostať ihlu je mi na omdlietie, racio sa vypína, nedokážem myslieť, konať nič ... prote maximálny strach ... krv mi samozrejme nevedeli zobrať nakoľko by sa mi vtedy nikto doslova "krvi nedorezal" ako sa hovorí ... bolo to vzhľadom na moje problémy s odbermi nadmieru nepríjemné keďže kvôli atopickému exému v lakťových jamkách mi nemohli vziať krv z žili klasicky a ešte ani nechcela tiecť, museli ju doslova "pumpovať" ... štyrikát ma pichali z toho 2 krát do žili pri lakti kde to nešlo a dva krát do ruky - raz zhora priamo z opačnej časti dlane a raz z boku na zápästí ... ja zrevaná myslela som že asi utečiem ... napriek tomu ma upokojoval, bol celý čas veľmi milý, príjemný a citlivý, keď už aj sestrička začínala nezvládať situáciu a prestávala byť pokojná ... musela som ležať na ultrazvukovej posteli kde mi ako tak na 4 krát dokázali vziať krv po ležiačky a trvalo to asi aj 10 minút, počas ktorých sa snažil somnou a s priateľom komunikovať, žartovať a celý čas mi musel hýbať rukou lebo by zomňa nedostali ani mililiter ... nakoniec sa to zvládlo a musím povedať nebyť jeho pochopenia tak odchádzam tresnúc dverami, aroganciu a netolerantnosť neznesiem ... a žiadne vyšetrenie by sa vtedy nekonalo ... možno som z tých "zložitých" pacientov ... ale nemôžem za to ... kto sa bojí výšok nechodí tam tiež dobrovoľne ... a krv si nechávam zobrať len a len kvôli bábu, lebo chcem aby bolo všetko vporiadku ... kvôli sebe by som to nespravila ( tak ako 7 rokov doteraz zo mňa mililiter ihlou nikto von nedostal ) ...
... všetka česť jeho láskavosti ... vďaka zaňho a za jeho prístup aj ku takým ako ja - " komplikovanejším pacientom" 🙂 ...

ivanusko
autor
14. sep 2016

@iwss mas uplnu pravdu jeho pristup stoji zato😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre