Najlepšia škôlka v Košiciach - na KVP

kzuzik
20. okt 2015

Ahojte 🙂 Budúci rok budem dávať svojho drobca do škôlky a preto by som chcela zistiť, ktorá škôlka na KVP-čku je podľa Vás tá najlepšia. Budem vďačná za každú Vašu pozitívnu aj negatívnu (najlepšie osobnú) skúsenosť. Vďaka

kzuzik
autor
20. okt 2015

Pre upresnenie... Pýtam sa na ŠTÁTNU škôlku! Jasné, že tu môžte napísať aj o súkromných, ale to mi veľmi nepomôže 😀 ďakovala 😎

moncicip
20. okt 2015

@kzuzik Podla mna urcite MS Huskova je najlepsia.

skopion911
23. okt 2015

MS Denesova je dobra, ale tu na KVP aj tak vezmu deti tam kde spadaju podla obvodu. Aspon nas tak prijali, aj ked sme podali prihlasku aj do inych skolok na KVP.

moncicip
23. okt 2015

@skopion911 No vobec to tak nieje.Osobna skusenost.Jednu nemenovanu skolku mam cca 200m od bytu a maleho mi tam nevzali tak sme ho rok vozili na opacny koniec mesta koli tomu.

skopion911
23. okt 2015

@moncicip Pisem svoju skusenost. Ak to za tie 2 roky zmenili, tak fajn.

moncicip
23. okt 2015

@skopion911 No moja skusenost je zo zapisu vo februari 2014.

maryennn1
4. jan 2016

Žienky táto téma veľmi zaujíma aj mňa, aj môj Adamko pôjde tento rok do škôlky a rada, by som vedieť, kde je to podľa vás na KVP najlepšie. Hlavne prístup učiteliek ma zaujíma. Nebola by som rada, ak by sa dostal k nejakým vyhoretým dámam, ktoré už nič nezaujíma.

moncicip
4. jan 2016

@maryennn1 Ja za seba a svojho starsieho syna odporucam vyssie spomenutu MS Huskova. Ucitelky bez ohladu na vek mile a neskutocne veci dokazu s detmi.

maryennn1
4. jan 2016

@moncicip ďakujem za informáciu, idem pozrieť ich stránku 🙂