Neodporúčam súkromnú škôlku Maximax

veronic_a
1. jún 2016

Po skúsenosti so súkromnou škôlkou Maximax neodporúčam. Nie je všetko co je na pohľad pekne aj dobre. V tomto prípade neprofesionálne. Majiteľka a zároveň učiteľka veľmi svojská. Stará generácia, zastarale myslenie, starý spôsob výchovy... Arogantná a povýšenecká. Neúctivý spôsob komunikácie s rodičom. " Maximax" neprofesionálne. V zariadeni pracuje jej dcéra, ktorá nemá kvalifikáciu k praci s deťmi. Moja dcéra sa jej bála. Doma mi hovorila, že je na ňu zla... Už viac ako rok nemá plienku. V škôlke sa za jeden den niekoľko krát pocikala... Zo strachu.

lara88
16. jan 2017

vyborny pristup aj profesionalita. uz viac ako rok chodia do skolky maxi max moje dve deti, aj dalsie tri deti mojich kamaratov. vsetci sme velmi spokojni so skolkou, s vyukou, aj pristupom pani riaditelky. deti velmi rychlo napreduju, a su tam velmi spokojne. kto zvazuje, treba ist urcite vyskusat... rada poskytnem aj osobne referenciu

veronic_a
autor
16. jan 2017

@lara88 ako môžu vaše deti chodiť do DC maximax viac, ako rok ked ta škôlka ešte nie je ani rok otvorená? 🙂

lara88
16. jan 2017

Je otvorená od sept 2015

veronic_a
autor
17. jan 2017

@lara88 🙂

sunkaaa
19. jan 2017

Ja odporucam!
Riaditelka je profesionalka, ktora veci hovori priamo, ked niekto pred problemami zatvara oci, resp nevidi ich, tak sa samozrejme jej priamy pristup nepaci. Problem pomenuje priamo a vecne.mne takyto pristup vyhovuje, naopak nemam rada take prilisne a prehnane vtieranie ako je zvykom v inych sukromnych zariadeniach. ako psycholog mi velmi pomohla, aspon co sa tyka mojho dietata a prave jej priamy pristup mi otvoril oci, aby som lahsie vyriesila synove tazkosti...
Niekto kto chce pocuvat same pekne recicky a mat jednanie ako vo vaticke moze byt v rozpakoch....

veronic_a
autor
20. jan 2017

Každý vychádza z vlastnej skúsenosti...