Nezvládnuteľné trojročné dieťa v škôlke

nikibella
14. apr 2016

Ahojte , môj 3 ročný syn ( v júni bude mať 4 ) je v škôlke nezvládnuteľný a agresívny. Deň čo deň sa mi na neho sťažujú učiteľky, že sa s deťmi nevie hrať, že je agresívny, každého bije a dnes mi povedali že deti hádže o zem. Ja to vôbec nechápem. Je síce dosť urážlivý a tvrdohlavý, ale takýto problém sme nikdy nemali. Kdekoľvek ideme, kde je v kontakte s deťmi tak sa pekne hraje, Ešte som ho nevidela nikoho ani drgnúť. Ani sa mi nechce veriť že je niečoho takého schopný. Nikto s nim nemá problém, len učiteľky v škôlke. Ja už som bezradná, objednala som ho k detskej psychologičke ale tam máme termín až v júni. Neviem čo mám dovtedy robiť . Napadlo ma že mu niekto v škôlke robí alebo robil zle a toto je obranná reakcia alebo potom že by to mohol vidieť u môjho expriateľa, keď ho má na víkend a je tam so staršími deťmi jeho ženy . Zo začiatku s ním v škôlke nebol žiadny problém, no postupom času sa to začalo zhoršovať. Od septembra si ho začal brávať expriateľ a bráva ho ako si nájde čas. Hocikedy aj po 6 týždňoch. Nestretli ste sa s ničím podobným ? Budem vďačná za každú radu