Nosia sa kvety do škôlky na Medzinárodný deň žien?

ivinecka113
7. mar 2013

Prosim Vas, nosia sa pani ucitelkam do skolky na MDZ kvety?

milka1978
7. mar 2013

@ivinecka113 tak to by aj mňa zaujímalo ..... prvý krát prežijeme MDŽ v škôlke tak dúfam, že niekto poradí

sissy27
7. mar 2013

@ivinecka113
@milka1978
vás by potešilo alebo urazilo dostať v tento deň kvet? učiteľka je tiež žena 😉

ivett1
7. mar 2013

My sme nosili, keď sme boli v ten deň v MŠ ...(máme učiteľky... ženy 😉) ... tento rok nám do toho prišli jarné prázdniny - naša školáčka má voľno a tak sme ani nášho škôlkara nedali do MŠ ... ale inak by som určite dávala kvietok aj do škôlky aj do školy...🙂

dara76
7. mar 2013

my sme na MDZ kvietky nenosili. Zvykla som skor na den ucitelov 28.3 a na zaciatku a konci sk.roka. Ale ak chces dones, nic tym nepokazis 😉 Verim, ze potesia 🙂

blumka
7. mar 2013

asi skor na den ucitelov ako na MDZ...ale zas podla mna aj ked len tak, bez sviatku, donesiete kvietky, tak sa pani ucitelky potesia 😉

burina4
7. mar 2013

nie kvety sa nosia na den učiteľov a na konci ked začinajú prázdniny 🙂 😖 😖 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sympa1
7. mar 2013

u nas sa nenosia..ani som nikdy nevidela chodit deti s kvetmi na MDŽ...len na zaciatok a koniec roka

alex31
7. mar 2013

... my nosime velku bonbonieru .... 😀

melilili
7. mar 2013

Moja mala zajtra odnesie try kytice trom laskavym ženam v školke : pani učitelke Marte , pani učitelke Petre a pani upratovačke Marike .Určite sa potešia 🙂

avanka
13. mar 2013

Lukasko nosi kvietky pani ucitelkam na MDZ, na den ucitelov, na konci skolky, na Valentina bral cokoladu...je to chlapec, a chcem, aby pre neho bolo v buducnosti prirodzene obdaruvat tych, ktorych ma rad 🙂

anjelicek26
13. mar 2013

Do skolky kvety nenosime a na den zien tiez nie 😀 Na konci roku a na narodky peciem muffiny, kolace pre deticky a ucitelky, ale to ej vsetko..