Očkovanie Infarix v 5. roku

sandra_sul
14. feb 2017

Maminky,mala je teraz chora,ale v pondelok ideme na preventivku k 5. roku,bude aj ockovana.Da sa oddialit ockovanie,lebo nechcem hned po chorobe ockovat.Dakujem

rora
14. feb 2017

urcite nebude ockovana tak skoro po chorobe, moja mala v septembri 5.rokov a ockovat sa ide az o tyzden. takze si myslim ze to nedodrzuju striktne presne po 5.roku hned.

milka2008
14. feb 2017

Moj to ma naplanovane az tesne pred 6.rokom... a ked je po chorobe dr by automaticky mala dat odklad...

janci05
14. feb 2017

Počas choroby a tesne po nej sa neočkuje. Telo sa musí nejaký čas po chorobe dať znova dokopy. Určite vás doktorka nebude hneď očkovať a prídete možno o týždeň neskôr. Nič sa nestane ak to bude aj o pár dní po termíne.

sandra_sul
autor
15. feb 2017

Dakujem 🙂

tin007
15. feb 2017

@sandra_sul toto ockovanie ma byt realizovane v 5-tom roku, t.j v obdobi od dovrsenia 5ho roku az tesne po 6.te narodeniny. Ak nie je mala zdrava a spomenula ti dr ci sestra, ze budu ockovat, vopred im zavolaj, nech nechystaju vakcinu, ze si dohodnes termin, ked bude uplne v poriadku. Mate cely rok na to, aby ste to ockovanie stihli, ak ho chcete aplikovat.

simca06022011
15. feb 2017

My mame 6 a este nas nevolali... pred pol rokom som sa na to pytala, ze to ma cas, budu nas volat :D no tak neviem.. budeme tam musiet zbehnut, ani na preventivku nas nevolala lekarka.

simca06022011
15. feb 2017

@janci05 nie je to po termine, ockuje sa v 5tom roku, to je celyyy rok az do 6. narodenin.

janci05
15. feb 2017

@simca06022011 Ja som nemyslela konkrétne že len na 5 narodeniny, ale termín keď stanoví doktorka a predvolá na očkovanie. Ak vtedy ochorie, tak sa nič nestane ak to bude aj neskôr. Nás tiež očkovali keď mal syn 5 a pol roka.