Učiteľky odporúčajú, aby syn narodený v auguste išiel do školy

gutusa1
24. mar 2019

Dobrý deň, chcela by som poprosiť mamičky, hlavne tie, ktoré sú pani učiteľkami na 1.stupni základnej školy, či vidíte rozdiel u detí, ktoré sú narodené v jeseni a tými, ktoré sú narodené až v lete. Syn je narodený v auguste, pani učiteľky zo škôlky odporúčajú, aby išiel do školy, takisto psychologička odporúča, aby išiel, lebo pri testovaní školskej zrelosti medzery nemal, no ja mám stále obavy, či predsa bude stíhať aj takmer o rok starším spolužiakom. Ďakujem. spolužiakovakom

benit
24. mar 2019

Som ucitelka na 1.stupni a mam aj letne dieta. Nie vzdy je pravda, se letne dieta je nezrele. A zasa su aj februarove nezrele. Moja presla zapisom, poradnou a odporucili k nadanym. Dala som ju do skoly a mala som pocuvat samu seba. Kazdy si svoje dieta pozna. Drzim palce k spravnemu rozhodnutiu.

gutusa1
autor
25. mar 2019

@benit Môžem sa opýtať, v čom sa prejavilo to, že si teraz poviete, že mohla ísť o rok neskôr? Ďakujem.

benit
25. mar 2019

@gutusa1 bola nesustredena, ked ju nieco nebavilo, robila si svoje. Vsetko jej dlho trvalo, myslim ulohy a tak. Pritom chodila k nadanym, nebolo to o tom, ze nevie, ale mohla este dozrirt, tahalo sa to cely prvy stupen.