Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Odporučte škôlku v Šamoríne

madlei
20. feb 2014

prosím, ak máte osobnú alebo aj sprostredkovanú skúsenosť so škôlkami v Šamoríne. uvítam Vaše postrehy a odporúčania... 🙂

angua27
21. feb 2014

môj syn chodil do škôlky na Gazdovskom rade. môžem len a len odporúčať. super pani učiteľky, decká sa veľa naučili, mnoho aktivít, pekný dvor. táto škôlka je však vychytená a je tažko sa tam dostať. veľmi dobrá je ešte škôlka na Poľovníckej ulici - tam sa mi veľmi páčil dvor. 😉

bezaz
21. feb 2014

vsetko jedno 🙂 niekde maju to lepsie, inde druhe.. v meste mas vacsi rpoblem dostat dieta do skolky, na polovnickej napr viem, ze momentalne eviduju len zopar ziadosti, najviac ziadosti ide na skolsku a veternu..
nase deti chodia na gazdovsky, v zasade sme spokojni, aj ked vzdy je co zlepsovat 🙂 maju okolo 60 ziadosti a mozu zobrat cca 20 deti

zuzana315
25. feb 2014

@angua27
@bezaz maminky, viete mi prosim poradit, ci ziadost do skolky najdem aj niekde na internete, alebo si treba prist osobne do skolky po ziadost...dakujem

angua27
25. feb 2014

@zuzana315 - neviem či je aj na nete, ja som bola pre ňu v škôlke.

bezaz
25. feb 2014

@zuzana315 urcite len osobne ist do skolky, neviem, ci uz teraz aj nebude neskoro, kedze zapis bol od 17.2., to uz 6.30 stepovali rodicia pred skolkou

Tu začni písať odpoveď...

Odošli