Papučky verzus sandálky, ako prezuvky v škôlke

tilly
18. júl 2008

čo používajú vaše deti v škôlke ako prezuvky? papučky alebo sandálky? a prečo?

annie13
29. júl 2011

co je prosim vas vhodnejsie do skolky na prezutie

kvojtanikova
29. júl 2011

@annie13 ahoj, mne sa zdaju lepsie tie vlavo na foto, su vyssie a lepsie drzia nozicku, ked chlapec beha. Druhe su zasa lepsie v tom ze spicky tak skoro neokope, ale podla mna by sa mu v nich potila nozka.

annie13
29. júl 2011

@kvojtanikova no my sme od septembra skolkari takze neviem co a ako som mu kupila tieto a pisali mi baby ze sa mu velmi bude potit nozicka tak to musis ist dnes vymenit ak bude za co
len ci si to zvladne sam obut
tieto pekne obul lebo jazyk ide az do predu a na tych s autickom neviem ci bude vediet dat nozku a zapnut pracku a tie s motorkou uz vobec nie lebo ked si drzi vzadu prstekom tak si nozkou privrzne prstek a je krik ze pomoc

kvojtanikova
29. júl 2011

@annie13 ale ved rano ho do nich predsa budes obuvat ty a cez den mu pomoze ucitelka, na to tam predsa je. A on sa to postupne nauci, uvidis. Moj syn nosi do skolky od zaciatku ortopedicke sandalky od Protetiky, teraz ma sice na suchy zips, ale ked mal na pracky, ucitelka mu pomahala, a to mal uz vyse 3 rokov.

annie13
29. júl 2011

@kvojtanikova vezmem tie s tou zltou prackou dakujem ti za radu

jaaty
29. júl 2011

naša Hanka nosí do škôlky sandálky, sú vzdušnejšie aj "zdravšie" ako papučky

mamabiba
30. júl 2011

Ja mám na Vás jednu otázočku kočky...ktorá z vás, alebo niekto z Vášho okolia má ploché nohy, alebo problémy s nohami? A predstavte si to nás 99% nosilo papučky. Už sa teraz dajú kúpiť aj pekné vzdušné papučky. Detičky v tom majú pevnú nôžku a keď skáču tak sa in nevykĺbi členok. poprípade cez leto aj dajaké sandálky ... dajú sa predsa kúpiť aj s vyvýšenou klenbou. Tie ortopedické by som fakt riešila až po odporúčaní lekára. A to nepíšem v rámci šetrenia. Moja dcéra mala vždy kvalitné topánky. Len sa mi už fakt vzdá prehnané aby sme zdravým deťom dávali pomôcky, ktoré nepotrebujú. To asi kvôli "prevencii" začneme so zdravými deťmi cvičiť vojtovu metódu.