Partner ma klame

melissa000
12. máj 2016

Ahojte. Mam taky problem. Viem ze moj partner ma klame ale neviem ako mu to mam dokazat. Ma nick na pokeci (tvrdi ze neni jeho) ale ja som presvedcena ze je. Zacal sa v poslednej dobe spravat cudne. Hocikedy si odide do krcmy a je tam aj do tretej v noci. Vraj s kamosom pri kofole. A ten kamos chodi do nocnych klubov a povedal mu ze nech ide aj on ze doma to uz pozna. Ja som tehotna a stale mi hovori aka som uz velka. Asi sa mu uz nepacim. A neviem ako zistit ci tam je fakt len s tym kamaratom a vzdy ked ide prec z domu tak sna automaticky prihlasi na ten nick na pokeci mobil ma zaheslovany tam sa nedostanem. Poradte

gir
12. máj 2016

Nech pôjde na pivo, ale nie do tretej v noci. Nech je s tebou, čo keby sa ti niečo stalo. Postav ho pred hotovú vec, nech ti ukáže ten nick a prečo si hesluje mobil. Ak sa nespamätá, kopnúť do zadku. Neznamená, že ak čakáš jeho bábo, tak ťa má pripútanú a musíš s ním zostať. Veľa šťastia a nedaj zo seba robiť sliepku, ak to nestopneš teraz, bude to len horšie. ty budeš doma s bábom a on si pôjde po nociach. Veľa šťastia. 🙂

helenanovakova
12. máj 2016

načo ti je partner, ktorému neveríš, ktorý ťa klame, vysedáva do noci v krčme, pričom doma má tehotnú ženu..... na čo?

paxinka
12. máj 2016

ahoj napis mi do IP jeho nick a ja mu napisem...popytam sa otazky ake chces a mozno mi odpovei a podla odpovedi budes vediet ci je to on...aj ked podla tvojho stavu neviem ci je to najstastnejsie riesenie...
A toho kamosa poznas co s nim chodi na kofolu?Osobne?

helenanovakova
12. máj 2016

@paxinka tak toto je mega nápad. ak toto zrealizujete, tak klobúk dolu 😀 do čerta s takýmito neprebudenými chlapmi

whitecat666
12. máj 2016

@melissa000 sama dobre vies, ze ta klame 😒 tak by som na tvojom mieste skor riesila kam odist nie zhromazdovanie nejakych dokazov...

Ale ak ho pre pokoj tvojej duse tuzis tak velmi pristihnut tak si najmi detektiva alebo chod v noci na miesto kde ti povie, ze bude, ak tam nebude, je to dokaz toho, ze klame.
Inak keby aj hovoril pravdu, co podla mna na sto pro nehovori (svedci o tom fakt, ze ma zaheslovany mobil) byt s clovek, ktory chodi do krcmy a je tam do tretej do rana nie je ziadna vyhra.

misel0806
12. máj 2016

Kofola je urcite kryci manever,,ak tvrdi ze nick neni jeho skus mu nanho anonymne napisat a uvidis co s toho vyjde... Ale s takymto typom chlapa bych veru nebola😊

melissa000
autor
12. máj 2016

@misel0806 ked mu napisem z novehu nicku bude to podozrive

melissa000
autor
12. máj 2016

@paxinka len raz som ho videla je to kolega

paxinka
12. máj 2016

@whitecat666 Ja mam tiez svoje hesla a nie preto ze si chatujem s chlapmi ale preto ze muzovi vadia moje konikovske ksefty...nechapem sice ako mu moze vadit predavanie v bazariku :D ale budis je lepsie ked hesla nevie...
A ja by som nikam nesla na jej mieste lebo co ak ten kamos je jeho kamos? 🙂 a je BI? :P

paxinka
12. máj 2016

@melissa000 nie ja by som mu napisala z mojho co mam na pokeci 10 rokov, kusok nieco pomenim a bude...a ty mi napises co chces napisat a ja ti to tu skopcim...

pribinak
12. máj 2016

Intuícia zväčša len potvrdí smutnú pravdu

Normalny chlap sa nepotrebuje flakat do tretej v noci, navyse ak ma doma tehotnú priateľku

melissa000
autor
12. máj 2016

@paxinka uz som ti poslala nick do spravy

misel0806
12. máj 2016

@melissa000 a preco by to bolo podozrive?? Ved on t klame pred tvojimi ocami doslova mu je ukradnute co sa deje stebou ci si v pohode ci nieco nepotrebujes ci ti neostalo zle... Je to flakac a myslim si ze sloboda mu vonia viacej😊

ivanka12311
12. máj 2016

Ahoj neviem co ti na to povedat prezila som nieco podobne :( ...tak ti o tom trosku rozpoviem.Ja som si pozicala od partnera ntb, potrebovala som ho kvoli praci.Tam mal spusteny internet tiez zufaly pokec...pozeram lepsie jeho nick jeho fotka ze ako mi to vysvetli🙂 no tiez sa vytacal ze to neni jeho atd...vravela som mu no niekto ta musi mat strasne rad ked si zaklada ucty z tvojou fotkou :D ...tiez chodil na kofolku a od kofolky prisiel aj o polnoci.no a patrala som dalej viem ze sa to nema zistila som ti heslo z jeho nicku co nebolo tazke...skoro som padla na zadok ':( riadny cassanova sa z neho vyklul..normalny dospely chlap toto nerobi...zbalila som si veci a povedala moj zlaty (prepacte mi za vyraz ,,takeho chuja) ako si ty clovek najde za kazdym rohom, ze som ta lubila ale toto sa nerobi nevedela by som s takym klamarom zit to do vztahu nepatri.Niektory chlapi su fakt sprosty darmo 🙂 cest vynimkam 🙂 🙂 🙂

whitecat666
12. máj 2016

@paxinka Ze je BI tak to mi pride celkom dost mala sanca 😀 😀 😀... Ale tak uvidi, podla mna si cez net vela takychto pochybnych ludi navymysla totalne blbosti takze najlepsie je odhalit ho v reale. Tam sa na nic nemoze uz vyhovarat.

melissa000
autor
12. máj 2016

@ivanka12311 ako si dokazala zistit heslo na jeho nick ?

lubkavargova1
12. máj 2016

No vsak si ho nacap sama...uz tu boli take pribehy....a hold, co by ste aj od takeho alfa samca chceli? Rodinu nema, je slobodny. To ze ma doma tehotnu priatelku ho asi netankuje....a kolko ze ma rokov ta "kofola"??? Sorry...ale prezila som podobne a uz sa len usmievam...mne ked sadne chlap na lep dostava okamzite divi-dopo-dopi.

ivanka12311
12. máj 2016

On to mal v nicku na komci mena 31...skusila som do hesla s malymi pismenami jeho krsne meno cize jozef doposala som za tym aj 31 bolo to jednoduche.treba poskusat oni si nedavaji tazke hesla tak aby si vedeli zapametat

ivanka12311
12. máj 2016

@ivanka12311 ospravedlnujem sa za chyby ale pisem cez telefon zle sa to pise takto

magmolatus
12. máj 2016

@melissa000 ved to je problem na to prist ci je to on? Ved povedz nejakej kamoske, ktora ho nepozna aby s nim pokecala na pokeci, dohodli si stretko a budes vediet. Alebo to mozes spravit aj ty.

ivanka12311
12. máj 2016

@melissa000 ak snim budes anonimne komunikovat, vypitaj si aj jeho telefonne cislo uvidis ake ti da a uz aj podla hlasu ;)

dunakiliti80
12. máj 2016

Mňa napadá jedna otázka ,,,,ako ty vieš že on má nick na pokeci *?

lumma
12. máj 2016

@melissa000 môj ex mal nick na pokeci aj s fotkou, tvrdil, že to jeho ex mu robí zle a vytvára si nicky a pod... ale pravda bola taká, že to bol on a vypisoval si veselo s babami.. Už po tomto moja dôvera voči nemu upadla a nakoniec z toho bol rozchod..

kiwi3
12. máj 2016

@ivanka12311 to sa mal asi dost rad, ked si daval do hesla svoje meno 🙂

ivanka12311
12. máj 2016

@kiwi3 co uz snim :D

janinah
12. máj 2016

Kým si neotehotnela tak sedel doma a sekal dobrotu,či? zmenil sa alebo bol taký kofolkár stále? lebo ,sorry,baby,ale niektoré ste si samé na vine,zamiesite dieťa s kdejakým a potom nariekate.....

stardust
12. máj 2016

cas zbalit kufre a dovi dopo 😉

lara1507
12. máj 2016

Toto tu už bolo dámy cca dva mesiace dozadu
..... Takže zas pokus o scenár z telenovely?

zildo
12. máj 2016

Ja by som ho sledovala kam ide alebo isla sa pozrieť na miesto kde ma byt. A keby ma zbadal poviem, ze mi bolo zle tak som sa isla prejst 😕

lubkavargova1
12. máj 2016

@lara1507 bolo a aj ho nacapala pri cine 🙂 🙂 Len skoda ze dotycna skoncila ako najvacsia stetka aj tak. A chlapak? Urazene odisiel k mamicke. ze co si to ona akoze vobec dovolila? Spehovat jeho? Takeho chlapaka? Joj, no upalit ju hned zaziva.